תכנית לתואר שני בפיזיולוגיה וספורט ברפואה

כללי

תיאור התכנית

האם y OU מעוניין מחקרים נוספים בתחום הספורט פיזיולוגיה ורפואה? אם כן, תוכנית זו של המאסטר עשוי להיות עניין Y OU . הוא מציע ידע מעמיק של פעילות גופנית פיזיולוגיה, פיזיולוגיה של השריר, שיטות הערכה פיזיולוגית ומתודולוגיה מחקרית.

התוכנית מספקת ידע מעמיק על היבטים פיזיולוגיים הקשורים Cardiovascular, מטבולית, השרירים והתאמות הסלולר כדי תרגיל אקוטי לטווח ארוך. הוא מספק ידע תיאורטי ומעשי על שיטות פיזיולוגיות, היסטולוגיות וביוכימיות שוטפות המשמשות בתחום הפיזיולוגיה והרפואה. התוכנית מספקת גם מיומנויות הניתנות להעברה, כולל הכשרה בכתבי יד ובכתיבת הצעות מחקר ובמצגות מדעיות בעל פה.

חלק מהתוכנית מתבצעת בשיתוף פעולה עם בית הספר הנורבגי למדעי ספורט (NIH) באוסלו. שיתוף פעולה בינלאומי זה מחזק עוד יותר את האיכות המדעית של תכנית המאסטר ומציע לסטודנטים אפשרות להתייחס למגוון רחב של נושאי מחקר עכשוויים בתחום הפיזיולוגיה התעשייתית ורפואת הספורט.

כל הקורסים נלמדים באנגלית.

דרישות כניסה ספציפיות

הסמכה של מחזור ראשון בהיקף של לפחות 180 נ"ז, מתוכם לפחות 90 נ"ז ללימודי התמחות באחד התחומים העיקריים במדעי ספורט, פיזיותרפיה, רפואה או מדעי מעבדה ביו-רפואיים. על המועמד להיות בעל כישורים המתאימים לקורס "אנגלית 6" או קורס "אנגלית B" מבית הספר התיכון השוודי העליון.

כישורים (תואר)

  • תואר שני של אמנות / מדע [60 נ"ז]
  • תואר שני של אמנות / מדע [120 קרדיטים]

קריירה

התוכן של המאסטר הזה הוא הזדמנות ייחודית להכשיר סטודנטים ללימודי דוקטורט בתחום הפיזיולוגיה המינית ורפואת הספורט.

מידע נוסף

תקופת הגשת הבקשה פתוחה בין 16 באוקטובר - 15 בינואר.

עלות ואגרות

תשלום ראשון: 86385 SEK עמלה כוללת: 345500 SEK

אם y OU יש אזרחות באיחוד האירופי (האיחוד האירופי) או אירופה אזור כלכלי (EEA) המדינה, או שוויץ, y OU אינם נדרשים לשלם את שכר הלימוד או שכר הלימוד.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, ... קרא יותר

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, technology, health care, medicine, education, music and sport science. The university offers 800 courses, 60 undergraduate programmes and 30 postgraduate programmes. קרא פחות