תכנית לתואר שני בבריאות גלובלית

כללי

תיאור התכנית

תכנית התואר השני בבריאות גלובלית מתמקדת באתגרים העוברים את הגבולות הלאומיים ומשפיעה על הדורות הנוכחיים וגם על הדורות הבאים.

מצגת תוכנית

בריאות עולמית משלבת מומחיות ונקודות מבט מתחומי בריאות הציבור, רפואה, אפידמיולוגיה, כלכלת בריאות, מדעי ההתנהגות, מדעי הסביבה ואנתרופולוגיה, בין היתר. היא מספקת פלטפורמה חדשה למחקר, חינוך ומידע על אתגרי בריאות העומדים בפני אוכלוסיית העולם.

תוכנית זו לשנה מורכבת משלושה חלקים. החלק הליבה מספק בסיס ידע משותף. החלק המתקדם מכיל קורסים העוסקים בתחומים ספציפיים שונים של בריאות עולמית כמו מחלות מועברות, מחלות לא מועברות, בריאות האם והילד. החלק האחרון הוא פרויקט מחקר שהוגש כעבודת גמר, שניתן לבצע בשבדיה או במדינה בעלת הכנסה נמוכה או בינונית בה Karolinska Institutet מקיימת שיתוף פעולה קיים.

קרא עוד כיצד מובנית התוכנית בתכנית הלימודים .

אפשרויות קריירה

יש לך תחום עבודה פוטנציאלי בארגונים לאומיים או בינלאומיים העובדים עם מדינות בעלות הכנסה נמוכה או בינונית סביב סוגיות הקשורות לעוני ובריאות. בסיום התוכנית אתה זכאי להגיש מועמדות ללימודי דוקטורט (PhD).

עוד מידע

למידע נוסף על יישום, דרישות כניסה ספציפיות ובחירה, אנא בקרו בדף תכנית לתואר שני בבריאות גלובלית באתר האינטרנט של Karolinska Institutet .

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ... קרא יותר

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ranked in the top 50 universities globally and the top 10 medical universities in Europe. קרא פחות