תוכנית MD

כללי

תיאור התכנית

אודות DTMU

David Tvildiani Medical University היא David Tvildiani Medical University הלא ממשלתית הראשונה באזור; המשימה שלנו היא לספק השכלה גבוהה ברפואה המבוססת על מדע ושיטות עבודה בינלאומיות הטובות ביותר. אנו מאמינים שאנשים משכילים עוזרים להעלות את מודעות החברה, להרוס סטריאוטיפים וליצור חופש בחברה המבוססת על מוסר ועצמאות אינטלקטואלית. אנשים נאורים מפחיתים את העוני, מגדילים את הנגישות והיעילות של הבריאות בעולם, דואגים לסביבה ויחד הם יוצרים רווחה משותפת.

תוכנית MD

תוכנית הלימודים ללימודי 6 שנים מחולקת לשלושה שלבים: מדעי רפואה בסיסיים (2.5 שנים); מדעים קליניים (2.5 שנים) ופקידות קלינית (שנה).

המבנה והפורמט של תכניות הלימודים ללימודי MD ומערכת ניהול ההוראה מקוריים, המחזיקים בזכויות יוצרים. הם תוכננו במיוחד כדי להגביר את היעילות וההבנה של תהליך הלמידה:

מודולים משולבים בסיבובים המכוונים למערכת האיברים. שנת לימודים אקדמית מורכבת מ -40 שבועות הדרכה (240 ימי הדרכה) המחולקים לשני ימי עיון וסתיו של 20 שבועות. הסמסטרים מופרדים על ידי חגים. בהתבסס על ECTS (מערכת העברת אשראי וצבר אירופה) 30 נקודות זכות מצורפות לעומס העבודה של כל סמסטר של 20 שבועות.

כך, שנה אקדמית אחת כוללת 60 נ"ז; זיכוי אחד שווה 30 שעות עבודה, כאשר 16 שעות הן שעות מגע ו 14 שעות מיועדות לעבודה עצמאית של התלמיד. תהליך הלמידה מתנהל 6 ימים בשבוע, 4 שעות ביום. כל סיבוב מסתיים במבחן מורכב - חידון. הערכת הידע של התלמידים נעשית על ידי בדיקה ממוחשבת המבטיחה אובייקטיביות מקסימאלית.125922_3.jpg

תוכנית MD מוכוונת מערכת עם e-PBL

מאז 2014-2015, תוכנית MD חדשה בפורמט "למידה מבוססת בעיות" (PBL) הוסמכה ב- DTMU. התוכנית פותחה במסגרת פרויקט אוניברסיטת ERASMUS - "הקמת הרשת העל-אזורית של המרכזים הלאומיים בחינוך רפואי, המתמקדת ב- PBL ובחולים וירטואליים".

משך התוכנית הוא 6 שנים ומורכב מ 376 נ"ז. מתודולוגיית הוראה חדשה - בעיה (מקרה חולה, תרחיש) למידה מבוססת מיושמת בהוראת מדעי הרפואה הבסיסית (תיאורטית), שתסייע ב:

 1. לימוד מדעי הרפואה הבסיסיים בהקשר,
 2. עלייה במוכנות לשלבי הלימוד הבאים (שלב קליני בתכנית, תכניות לתארים מתקדמים / תושבות) ותרגול רפואי.125924_small5.jpg

מדוע לבחור DTMU

 • ניסיון של למעלה משלושים שנה בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הרפואה המיומנים ביותר
 • תכנית הוראה ייחודית העומדת בתקנים בינלאומיים מודרניים
 • למעלה מ- 200 מבוגרינו עובדים כאנשי מקצוע מובילים בתחום הרפואה בכמה מהמרפאות הטובות בעולם
 • מפרט תוכנית ההוראה ב- DTMU מאפשר לתלמידים לעבור את בחינות התושבות לפני סיום הלימודים .
 • הכשרה קלינית שנערכה בבתי החולים הטובים ביותר עם הסמכת JCI
 • תמיכה כספית בבחינות רישוי בינלאומיות עבור התלמידים הטובים ביותר
 • שיפור מתמיד באיכות המחקר והניהול
 • תמיכה מלאה של סטודנטים וצוות אקדמי על מנת למצות את הפוטנציאל שלהם

סילבוס מבוסס USMLE

תכנית ההוראה ב- DTMU מורכבת בהתאמה מלאה לסטנדרטים בארה"ב. זה מועיל מאוד עבור אותם סטודנטים שמתכוונים להמשיך בקריירה שלהם בארצות הברית. בנוסף שיעורי אימון של USMLE נערכים ב- DTMU שהם ללא עלות לחלוטין.

הכרה ברחבי העולם

במהלך היסטוריה שלושים שנה DTMU הצליחה לקבל הכרה מארגונים בינלאומיים כמו WHO (ארגון הבריאות העולמי), WFME (הפדרציה העולמית לחינוך רפואי), ECFMG (נציבות חינוך לבוגרי רפואה זרה), MCI (המועצה הרפואית של הודו) ורבים אחרים.

לאחרונה DTMU הפך לחלק מ- EQAR (רישום אבטחת איכות אירופאי להשכלה גבוהה). כל זה, יחד עם כמות הידע והכישורים העצומים שתוכנית ההוראה שלנו מעניקה לבוגרינו מאפשרת להם להמשיך בקריירה שלהם במוסדות הרפואה המובילים. של העולם. נכון לעכשיו ל- DTMU מאות בוגרים העוסקים ברפואה ברמה הגבוהה ביותר בעולם.125923_small8.jpg

קמפוס האוניברסיטה

התוספת החדשה ביותר ל- DTMU היא קמפוס Rustavi שנבנה לאחרונה ומציע גם תנאים מעולים ללמידה, מחקר ופנאי. ממוקם בפרבר השלום של טביליסי והוא מצויד בסטנדרטים המודרניים הגבוהים ביותר ומספק אירוח בר השגה לסטודנטים הזרים של DTMU.

חיי סטודנטים תוססים ומעניינים

 • ל- DTMU ארגוני סטודנטים מרובים שמטרתם לספק תמיכה בכל תחומי חיי הסטודנטים. ההשתתפות בכנסים מקומיים ובינלאומיים ובסמינרי מחקר מעודדת מאוד.
 • ב- DTMU יש גם מספר קבוצות ספורט המתחרות בהצלחה רבה בתחרויות מקומיות ובינלאומיות.

מלגות

לכל סטודנט יש אפשרות לקבל מלגות של 25 עד 100% על סמך התוצאות האקדמיות. מוטבי המלגה, כמו גם הסכום נקבעים על סמך תוצאות השנה הראשונה ללימודים.

תהליך קבלה קל ומהיר

עבדנו קשה כדי למזער את הביורוקרטיה ולהפוך את הכניסה ל- DTMU בצורה חלקה ומהירה. הסטודנטים שלנו אינם נדרשים לשלם דמי כניסה כלשהם ודרישות התיעוד הינן מינימליות.

שכר לימוד / דמי לינה

 • שכר הלימוד השנתי ב- DTMU הוא 8000 דולר
 • דמי הלינה השנתיים מתחילים כ 3000 דולר, (פנסיון מלא)

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

David Tvildiani Medical University is the first nongovernmental medical university in the region; our mission is to provide higher education in medicine that is based on science and best international ... קרא יותר

David Tvildiani Medical University is the first nongovernmental medical university in the region; our mission is to provide higher education in medicine that is based on science and best international practices. We believe that educated people help raise society’s awareness, destroy stereotypes and create freedom in the society that is based on morals and intellectual independence. Enlightened people reduce poverty, increase healthcare accessibility and effectiveness in the world, take care of the environment and together they create common welfare. קרא פחות