תוכנית MD

כללי

תיאור התכנית

תוכנית MD

כל סמסטר הוא 18 שבועות, לתת לתלמידים הפסקה קצרה בין לימודיהם. תלמידים חדשים והעברת רשאי לבקש ינואר לאוגוסט תאריכי התחלה בעוד במאי שמורה העברת התלמידים בלבד. השנים הראשונות, הסמסטרים 1-4, מוקדש להשלמת מדעי היסוד בקמפוס UHSA שלווה על האי היפה של אנטיגואה. עם השלמת מדעי היסוד, סטודנטים מנצלים את כל הסמסטר החמישי (16 שבועות) השלים הסקירה לחסום הסקירה המשולבת של מדעי היסוד. בעקבות הסמסטר החמישי, סטודנטים לבלות את השנים האחרונות של התכנית וההשלמה הרפואית המדעיים הקלינית.

תכנית UHSA MD מבוססת על לימודי הסטנדרטים של ארה"ב בתי ספר לרפואה על ידי שילוב מלא של המדעים הבסיסיים וקליניים במהלך תכנית MD כולו. תלמידים מתחילים אינטראקציה עם מטופלים במהלך הסמסטר הראשון דרך מרפאות מקומיות ברחבי האי, בנוסף המרפאה חינם של UHSA של נמל האנגלי שבו תלמידים מפוקחים על ידי שני סגל UHSA וכן מנוסה להתאמן רופאים ואחיות במרפאות ובבתי החולים ברחבי האי.

קוריקולום

תכנית לימודים במדעי היסוד המשולב

שנה אחת

השנה שתי

תכנית לימודים במדעי קליני

סטודנטים למלא את החלק למדעי הקליני של תכנית הלימודים, אשר מורכב הוא ליבת סיבובים אלקטיבי, שביתר בתי חולי האוניברסיטאיים השותפים המובילים UHSA הממוקמים בארצות הברית, פורטו ריקו, ובריטניה. לאחר התקדמות במדעי הקליני, נדרשים סטודנטים ראשונים כדי להשלים סמסטר חמישי לבחינה המשולבת של המדעים הבסיסיים, ואחריו 2-שנים של ליבת סיבובים אלקטיבי.

סיבובים קליניים ליבה

סיבובי Core נועדו להקנות לתלמידי בסיס להבנת תחומי הליבה של פרקטיקה רפואית. ברגע שתלמידים מגיעים במדעים הקליניים, תזמון עבור סיבובים הושלם על ידי המחלקה הקלינית של האוניברסיטה.

סיבובי הליבה הנדרשים הם כדלקמן: 1. רפואה פנימית 12 שבועות 2. ניתוח כללי 12 שבועות 3. מיילדות וגינקולוגיה 6 שבועות 4. ילדים 6 שבועות 5. פסיכיאטריה 6 שבועות 6. רפואת המשפחה 6 שבועות

סיבובים קליניים אלקטיבי

במהלך בחירת שנת הסבב (30 שבועות), יש לתלמידי ההזדמנות להעשיר ולגוון לימודי הרפואה שלהם בתוך תחומי העניין. בחירה גם לאפשר לשני דגימה רחבה ומעמיק מעורב עם אזורים כי תלמידים יכולים לבחור להתמחות במהלך ההתמחות שלהם.

דוגמאות של קורסי בחירה עשויות לכלול:

 • רפואת משפחה
 • קרדיולוגיה
 • רפואה דחופה
 • הרדמה
 • ניתוח אורטופדי
 • Otolaryngocology
 • תורת עצבים
 • רדיולוגיה
 • ורפואה מונעת / למחלות זיהומיות
 • ניתוח כללי

דרישות קבלה

את כל המסמכים הדרושים, אם במקור בשפה זרה, חייבים להיות מלווה בתרגום לאנגלית נוטריונים. כל תמלילי מתעדי קורסים על-תיכוניים השלימו במוסדות מחוץ לארצות הברית או קנדה חייבים גם להיות מוערכים על ידי שירות הערכת אישורים בינלאומי מאושר. מכתבי ההמלצה חייבים להיות גם באנגלית.

המסמכים התומכים הבאים נדרשים כאשר החלים UHSA הספר לרפואה:

 • אגרת בקשה להחזרה של 75 $ (USD)
 • תעתיקים רשמיים מכל מכללות / אוניברסיטאות השתתפו (זה בדרך כלל תהליך ארוך, ולכן התוכנית בהתאם). יישומי חוץ חייבים להיות מתורגמים לאנגלית בטרם שקבל UHSA. תמלילי יש לשלוח אל: האוניברסיטה למדעי הבריאות אנטיגואה C / O שיווק וגיוס משרד 900 W. ג'קסון Blvd. Suite 7 מזרח שיקגו, אילינוי 60,607
 • 2 (שני) 2 × 2 תמונות תמונות פספורט
 • עותק של דרכון (אם קיימים)
 • שני (2) מכתבים רשמיים המלצה (LOR) מיחידים שיכולים להעריך הישגים אקדמיים ו / או מקצועיים בעבר מכתבים אלה חייבים להיות באנגלית להופיע בנייר מכתבים רשמיים מקורי. LOR של חייבים להישלח ישירות מהאדם מתן ההמלצה. מכתבים שנשלחו מן המבקש לא יתקבלו.
 • משפט אישי הצהרה אישית ההזדמנות שלכם לתת מידע נוסף על עצמך לבית הספר לרפואה. אתה צריך להצהיר בלא פחות מ -400 מילות מדוע אתם מעוניינים קריירה רפואית, כאשר אתה ראשון הפכת מודע לעניין הזה ומה התוכניות שלך הן לעתיד אם התקבלתם לתכנית הרפואית. אנא גם להסביר את החוויה האישית שלך בתחום. הוא הציע כי אתה כולל: השתתפות בפעילות התנדבותית, ניסיון בפרויקטי מחקר, עבודה קהילתית, וכל מידע חשוב אחר שאתה רוצה את ועדת הקבלה לדעת עליך. בקשתך לבית הספר לרפואה לא תוערך ללא משפט אישי.
 • ספר לרפואת הודאת המבחן (MCAT): MCAT נדרשת עבור כל אזרחי ארה"ב ותושבי קבע המבקש כניסה לבית הספר לרפואה. סטודנטים מקנדה ומארצות נוספים אינם נדרשים להגיש ציוני MCAT. למרות MCAT הוא חלק בתנאי הקבלה, UHSA לוקח יותר של גישה הוליסטית החלטות הודאת הערכת כישוריהם האקדמיים, חוויות תכונות אישיות של כל המועמדים. כדי ללמוד עוד על MCAT או להירשם לבחינה, בקר באתר האינטרנט AAMC.

בדרישות סף של

תואר ראשון או 90 שעות אשראי לתואר ראשון נדרשים לקבלה UHSA הספר לרפואה. דרישת GPA המינימום בתמורה לסך של כניסה לבית הספר לרפואה היא 3.0. קורסים חייבים לכלול את התנאים המוקדמים הבאים לפני להירשם ב UHSA:

 • ביולוגיה כללית (עם מעבדה) 8 זיכויים
 • כללי או כימיה אורגנית (עם מעבדה) 8 זיכויים
 • כימיה אורגנית (עם מעבדה) 8 זיכויים
 • פיסיקה כללית עם זיכויי מעבדת 8
 • מתמטיקה מכללת רמת 3 קרדיטים
 • קרדיטים מכללת רמת אנגלית 6

מועמדים מתכננים להתאמן ב פורטו ריקו נדרשים לקבל את התנאים הבאים, בנוסף לאלה שהוזכרו לעיל:

 • מכללת רמת 6 קרדיטים ספרדיים
 • מכללת רמת האנגלית 12 קרדיטים (סה"כ)
 • מדעי התנהגות חברתיים 12 קרדיטים *

* זיכויים אלה עשויות להיות: סוציולוגיה, מדעי המדינה, כלכלה, אנתרופולוגיה ופסיכולוגיה. הערה: אם אתם שוקלים רישוי במדינה מחוץ לארה"ב, קנדה או בריטניה, ייתכנו דרישות לתואר ראשון נוספות מעבר או שונה משיעורים הקבועים לעיל. לכן אנו ממליצים ללומד לוודא עם בועדת הרישוי של המדינה בה הם מתכוונים לעסוק ברפואה.

מדיניות אי-הפליה UHSA אינה מפלה על בסיס גיל, אמונה, זהות מגדרית, מוצא לאומי, גזע, מין או נטייה מינית. בית הספר מבטיח כי סביבת הלמידה שלו מקדמת את התפתחות תכונות מקצועיות מפורשות ומתאימות תלמידיה כמו עמדות, התנהגויות, וזהות. אם יש לך שאלות נוספות או שאתה זקוק לעזרה, צור קשר עם נציג הקבלה ישירות על ידי קורא 866.719.0302 (שיחת חינם) 787.753.0253 שני עד שישי.

מועדי יישום

הערה: המועדים מעל נאכפים כדי לשפר את הסיכויים שלך לקבל מושב על תאריך ההתחלה הרצויה. מועמדים החלים על הספר לרפואה נחשבים עוד מושבים זמינים. עם זאת, יישומים נחשבים אוטומטית לסמסטר הקרוב במקרה מושבים אינם זמינים עוד.

נטיות חולים

UHSA מנצל רשת נרחבת של בתי חולי האוניברסיטאיים מזוהים שבו תלמידים להשלים את המדעים הקליניים. במאמץ לשפר את ההזדמנות לקראת משחק תושבות, סטודנטים להשתתף לצד סטודנטים מארצות הברית וסטודנטים מרחבי העולם. אחד היתרונות של השתתפות UHSA הוא שהתלמידים אינם כפופים זמני מתנה קליניים נרחבים בשל תלמידים בכיתות מאוכלסות יתר על מידה. המחלקה למדעי קליני UHSA מנהלת מיקומים החולים עבור סטודנטים לרפואה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, pos ... קרא יותר

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, postgraduates and researchers in accordance with the highest professional standards who will integrate clinical, biomedical and behavioral knowledge to promote the health and well-being of patients and communities. קרא פחות
סנט ג'ון , שיקגו , סן חואן + 2 יותר פחות