תוכנית עיסוי עיסוי רשום

כללי

5 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

קַמפּוּס

הבחירה הטובה ביותר עיסוי עיסוי רשום חינוך והכשרה

תוכנית MT הנודע שלנו מועבר 21 חודשים. אפשרות זו מספקת לסטודנטים הרשומים בתוכנית זו "חופשת קיץ" בין שנה אחת לשנה שתיים. זה מאפשר מעט זמן נוסף שניתן להשתמש בו כדי לרענן ולשלב ידע ומיומנויות שנלמדו עד כה.

סקירה כללית של סמסטר

סמסטר 1

עם תחילת התוכנית שלנו 2218 שעות מבוסס על יכולת, התלמידים הם הציגו האנטומיה של שרירים ושלד, כולל מישוש וקינסיולוגיה, המהווה את הבסיס מומחיות הליבה למטפלים עיסוי. בנוסף, התלמידים מתחילים את המסע שלהם ללמוד את הכישורים עיסוי הערכה הנדרשים כדי להתחיל בפועל קליני. לבסוף, מקצועות האתיקה, המקצועיות והתקשורת בתוך היחסים הטיפוליים, תומכים בהם בהבנה ובביצוע תפקידם כמקצוען בריאות.

סמסטר 2

פתולוגיות מובאות במונח זה, תוך התייחסות ספציפית לתנאים הרלוונטיים מבחינה קלינית. מיומנויות עיסוי והערכות להיות נרחב יותר וסטודנטים לקבל הזדמנות הראשונה שלהם להתאמן על הציבור על ידי השתתפות סטודנטים סטודנטים ומרפאות הקהילה. הידרותרפיה מתחילה במונח זה המנחה את התלמידים על השימוש במים וטיפולים בטמפרטורה. חשיבות המחקר בתרגול הטיפול בעיסוי נחקרת כאשר התלמידים לומדים לגשת, לבחון ולנהל מחקרים. יש לחקור את תקנות הטיפול בעיסוי וניהול עסקים.

סמסטר ב '3

מיומנויות עיסוי והערכה הופכות ספציפיות יותר לאזורים או למערכות של הגוף והתמקדות הקלינית הופכת ליותר ספציפית למצב, וכוללת מרשם לטיפול ביתי ללקוחות. התלמידים ממשיכים לבנות ולקדם את חשיבה ביקורתית שלהם מיומנויות חשיבה באמצעות מקרי מבחן וניסיון מעשי. הסטודנטים ממשיכים לבנות ידע של אנטומיה ופיזיולוגיה של כל מערכות הגוף עם דגש על מערכת העצבים.

סמסטר 4

במהלך הכהונה הסופית של התוכנית, עיסוי ומיומנויות הערכה הופכים להיות מתקדמים יותר ויישומים קליניים הופכים להיות מעניינים ומאתגרים יותר. התלמידים מתחילים להבין כיצד תרופות וסוגים אחרים של טיפולים משמשים יחד עם טיפול עיסוי, ויש להם הזדמנות למזג את הידע שלהם, מיומנות, ויכולות שנרכשו במהלך התוכנית, בעוד ההכנות נעשות לבחינות מחוזי או הכשרה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The WCCMT/CCMH family of schools brings together 70 years of proven success in Massage Therapy education. We’re proud of our thousands of graduates who have gone on to fulfilling, flexible careers in ... קרא יותר

The WCCMT/CCMH family of schools brings together 70 years of proven success in Massage Therapy education. We’re proud of our thousands of graduates who have gone on to fulfilling, flexible careers in Massage Therapy and Spa Specialties. קרא פחות
טורונטו , ווסטמינסטר החדשה , ויקטוריה , קיימברידג ' , עירייה אזורית הליפקס + 4 יותר פחות