תוכנית לימודים לתואר שני ברפואה ניסיונית

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תכנית התואר השני ברפואה ניסיונית מעניקה ל- U OU תובנה רחבה לגבי היבטים כלליים המשפיעים על בריאות הציבור בחברה של ימינו. המוקד העיקרי של התוכנית הוא על מנגנונים דלקתיים והשלכותיהם על בריאות הציבור, מכיוון שרבים מהמחלות הנפוצות בעולם חולקות תהליך דלקתי כמכנה משותף. Y OU ישיג ידע ומיומנויות במדעי הרפואה והמעבדה המודרניים הניסויים, כמו גם ידע מעמיק בביולוגיה של תאים, אימונולוגיה, גנטיקה אנושית וביואינפורמטיקה ורפואה תרגומית.

תוכנית MSc זו מכינה מחקרים ותואר שני מעניק ל- U OU פלטפורמה למחקר ופיתוח, ומכין את Y OU לקריירה בינלאומית באקדמיה, תעשיה, ממשל ובריאות.

ההוראה בתכנית לתואר שני הינה אינטראקטיבית תוך דיאלוג פעיל בין מורים לתלמידים. המורים שלך הם חוקרים פעילים, שלוקחים את המחקר הנוכחי שלהם לכיתה. התוכנית מתמקדת ביישום של ידע תיאורטי כמו גם כישורים מעשיים פרטניים על מנת לתרגם תיאוריה להבנה קונטקסטואלית של רפואה ניסיונית והתמחות פרופילים לפי בחירתך. התוכנית מוצעת על ידי בית הספר למדעי הרפואה ושפת ההוראה היא אנגלית.

במהלך השנה השנייה של תכנית MSc, y OU לבחור אחת משלושה פרופילים בהנחיית סביבות מחקר ומבוססים בבית הספר למדעי רפואה: מרכז מחקר Cardiovascular, תגובה דלקתית זיהום רגישות מרכז (iRiSC) ותזונה-גוט-Brain אינטראקציות מרכז המחקר (NGBI). בנוסף לעבודות קורס ספציפיות בפרופיל שלך, y OU יערוך פרוייקט תואר שלישי מקיף בודד בנושא נושא ספציפי לפרופיל לבחירתך.

כסטודנט על תוכנית לימודים לתואר שני ברפואה ניסויית, y OU מוצעים תוכנית חונכות אישית. זה נועד כדי לעזור Y OU התקדמות לאורך כל התכנית, מבחינת הגדרת מטרות בהווה ובעתיד, סיכויים, ותכנון קריירה.

דרישות כניסה ספציפיות

תואר ראשון במדע בביו-רפואה, תואר ראשון במדעי מעבדה ביו-רפואית, תואר שני במדע ברפואה, או תואר שני במדע ברפואה וטרינרית. לחילופין, תואר ראשון במחזור הראשון הכולל לפחות 180 נ"ז מתוכם לפחות 90 נ"ז ללימודים מתמחים באחד התחומים העיקריים ללימודי ביו-רפואה, מדעי מעבדה ביו-רפואית, ביולוגיה או רפואה. על המבקש להיות בעל כישורים המתאימים לקורס "אנגלית 6" או "אנגלית ב '" מבית הספר התיכון השבדי.

כישורים (תואר)

תואר שני של אמנות / מדע [120 קרדיטים]

קריירה

תוכנית זו של מאסטר יכין סטודנטים לקריירה מחקר באוניברסיטאות, תרופות, ביו, ביוטכנולוגיה תעשיות הבריאות.

מידע נוסף

תקופת הגשת הבקשה פתוחה בין 16 באוקטובר - 15 בינואר.

עלות ואגרות

הפרשה ראשונה: 74250 SEK, סכום כולל: 297000 SEK

אם y OU יש אזרחות באיחוד האירופי (האיחוד האירופי) או אירופה אזור כלכלי (EEA) המדינה, או שוויץ, y OU אינם נדרשים לשלם את שכר הלימוד או שכר הלימוד.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, ... קרא יותר

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, technology, health care, medicine, education, music and sport science. The university offers 800 courses, 60 undergraduate programmes and 30 postgraduate programmes. קרא פחות
בקר באתר בית הספר