תוכניות מראש מקצועיות

כללי

תיאור התכנית

SCCC מציעה מגוון רחב של תוכניות טרום-מקצועיות, כולל טרום-רפואת שיניים, טרום-הנדסה, פרה-מד, טרום בית מרקחת, טרום-פיזיותרפיה ואפשרויות טרום-וטרינריות. התלמידים יכולים לבחור בין תואר עמית ואפשרויות העברה, תוך התמקדות בבסיס ידע רחב בתחומי המדעים, המתמטיקה והתקשורת. הקושי והאתגר של מסלול קדם-מקצועי מתבטאים בסוגי הקורסים, העומסים בקורס, וכישורי ניהול הזמן הנדרשים מתלמידי התכנית. עבודה הדוק עם סגל וצוות של מתמטיקה, מדע HPERD החטיבה, יחד עם רכזת העברת SCCC, בוגרי SCCC מראש תוכניות מקצועיות מוכנים להמשיך מגוון של אפשרויות לקריירה והשתלמויות.

טרום הנדסה: מהנדסים מיישמים את התיאוריות ואת עקרונות המדע והמתמטיקה כדי לחקור ולפתח פתרונות כלכליים לבעיות טכניות. ב סווארד קאונטי קהילת סטודנטים יכולים לקחת את הקורסים הבסיסיים של מדע ומתמטיקה, כמו גם דרישות אחרות לחינוך כללי לפני העברת לאוניברסיטה כדי להשלים תואר הנדסי.

פרה-מד: רופא הוא אדם שמסתכל על בריאותם של אנשים. מתרגלים רפואיים מטפלים באנשים חולים ופצועים, וכן מייעצים למטופלים על בריאות ואיכות חיים. בנוסף לעבודה בבית חולים, מרפאה או פרקטיקה פרטית, מתרגלים רפואיים יכולים גם לעבוד עבור אוניברסיטאות, מעבדות מחקר או ממשלה. ב סווארד קאונטי קהילת סטודנטים יכולים לקחת את הקורסים הבסיסיים במדעי המתמטיקה, כמו גם דרישות אחרות כללי החינוך לפני העברת לאוניברסיטה כדי להשלים תואר ראשון ולהמשיך לתוך שדה הנבחר שלהם של הרפואה.

עדכון אחרון: יונ 2017

אודות בית הספר

Seward County Community College is a two-year institution offering 45 programs of study, including Adult Basic Education, certificate programs and associate of arts, associate of science, general stud ... קרא יותר

Seward County Community College is a two-year institution offering 45 programs of study, including Adult Basic Education, certificate programs and associate of arts, associate of science, general studies and applied sciences degrees. קרא פחות