תואר שני כפול במנהיגות סיעודית ובריאות

כללי

תיאור התכנית

להרוויח תואר שני כפול בסיעוד ועסקים: MSN / MBA או MSN / MSM

תוכנן עבור אחיות המעוניינות בתפקידי מנהיגות מורחבים, תואר שני זה במחיר סביר בתכנית לתואר שני בסיעוד ותואר שני מציע שני אפשרויות: MSN עם תואר שני במנהל הבריאות או MSN עם תואר שני במדעים בניהול (ריכוז מינהל הבריאות).

תכנית MSN המוסמכת על ידי CCNE מתאימה ליעדי הקריירה שלך

בחר בתוכנית הלימודים של MSN המותאמת בצורה הטובה ביותר עם המטרות שלך. כל תואר כולל ליבה של קורסים סיעודיים ברמת המאסטר המכינים אותך לתרגול מתקדם. לתכנית MSN / MBA גישה כמותית יותר, המשלבת היבטים פיננסיים, כלכליים ומשפטיים בתכנית הלימודים. ה- MSN / MSM שם דגש על מנהיגות, ניהול שינויים וקבלת החלטות.

תואר כפול MSN מכפיל את אפשרויות הקריירה שלך

MSN עם MBA או MSM מכין אותך להדריך צוותי בריאות וארגונים באתגרים של מערכת הבריאות של ימינו. קח על עצמך תפקידים ניהוליים או מנהלים, חקור קביעת מדיניות או הסברה, והגדיל את המומחיות שלך בנושאים פיננסיים ורגולטוריים המשפיעים על סיעוד. תארים מתקדמים אלה בסיעוד פותחים דלתות רבות.

תוכנית MSN / MBA או MSM גמישה מתאימה לחיים ולתקציב שלך

תוכנית ה- WilmU MSN / MBA או MSM משלבת אקדמאים קפדניים עם גמישות וזולה מאין כמוה. השלם את התוכנית שלך באופן אישי או 100% באופן מקוון באמצעות שיעורי בלוק של 7 שבועות. שיעורי הלימוד הנמוכים והממלכתיים של WilmU זמינים לכל הסטודנטים, ללא קשר למצב מגוריהם.

עדכון אחרון: אוק 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Wilmington University is your gateway to academic and professional success in the health care field! Programs within the College of Health Professions are unique in that we offer ONLY degree completio ... קרא יותר

Wilmington University is your gateway to academic and professional success in the health care field! Programs within the College of Health Professions are unique in that we offer ONLY degree completion programs for RNs. Initial preparation to become a Registered Nurse is not offered. We respect your prior learning and therefore have a liberal transfer credit policy. Because we serve working professionals, we offer flexible schedules that enable you to balance the challenges of work, personal, and educational commitments. קרא פחות