תואר שני ברפואה סינית מסורתית ותרבות

כללי

תיאור התכנית

University of Malta , בשיתוף עם אוניברסיטת שנחאי של הרפואה הסינית המסורתית , תספק תיאוריה מקיפה תוכנית מעשית המבוססת על מחקרים כדי לאפשר לאנשים שכבר מורשים כמו אנשי מקצוע בתחום הבריאות לרכוש ידע הקשור דיקור.

הקורס יקל על למידה במסגרת מובנית של נושאים רלוונטיים לתרגול המומחיות.

האתוס של הקורס הוא להבטיח שבוגרים עתידיים יהיו מסוגלים לתרום תרומה משמעותית לא רק לטיפול רפואי אלא גם לקידום ההיבטים האקדמיים של ההתמחות בהוראה ובמחקר. באמצעות קורס זה, התלמידים יבינו את התיאוריה הבסיסית של הרפואה הסינית, יכירו את הידע ואת הטכניקות של דיקור, ובטוח לנהל תנאים מתאימים משותפים באמצעות שימוש בדיקור.

תוכנית ההוראה נועדה לכסות את נושאי הליבה של הרפואה הסינית בכלל ודיקור, בפרט. קורס זה עונה על הדרישות לקבלת מעמד הכרה כפי שהוגדר על ידי המועצה מלטה עבור מקצועות משלימים לרפואה.

תוצאות למידה

בסוף הקורס, המשתתפים יוכלו לשלב רפואה סינית מסורתית כצורה של טיפול כדי להשלים את המעשה המודרני המערבי המערבי, או כנושא למחקר מדעי במסגרת העבודה הקלינית שלהם או המומחיות.

הקורס מיועד

הקורס לרפואה סינית מסורתית ותרבותית מיועד לאנשי מקצוע בתחום הבריאות.

תנאי קבלה והתקדמות

הקורס יהיה פתוח למועמדים בעלי תואר ראשון מאוניברסיטה זו או מוסד אחר שיוכר על ידי הסנאט לצורך כך, לפחות עם תואר שני בתחום הלימודים הקשורים למקצועות הבריאות (כגון רפואה, סיעוד, מיילדות, פיזיותרפיה).

מועמדים שאינם בעלי תואר ראשון, אך בעלי כישורים וניסיון אחרים בתחום הבריאות, ישקלו גם הם. מועמדים אלה ייקראו לראיון כדי לקבוע אם הם יוכלו לעקוב אחר הקורס עם רווח. ועדת הראיון שתמנה המועצה תכלול לפחות שלושה חברים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... קרא יותר

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. קרא פחות