תואר שני בפיזיולוגיה

כללי

תיאור התכנית

תכנית הפיזיולוגיה לתואר שני בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת טולן בניו אורלינס, לוס אנג'לס פיתחה תוכנית אב שתוכננה במיוחד על מנת לספק הכשרה מתקדמת והבנה של פונקציות הגוף ושימשה כבסיס ללימודי רפואה. סיום מוצלח של תוכנית זו השנה יגדיל את התחרותיות שלך עבור בתי ספר לרפואה או תוכניות מקצועיות מקבילות. התוכנית כוללת פיזיולוגיה רפואית מתקדמת, נוירופיזיולוגיה, מולקולרית וביולוגיה תאית ופיזיולוגיה טרנסלציונית. התוכנית פתוחה עבור יישומים כל השנה.

התלמידים יכולים להשתתף במחקר, להעניק כתיבה, וליצור פרוטוקול. לתלמידים תהיה הזדמנות לקיים אינטראקציה עם סגל וחוקרים מבית הספר לרפואה של טולנה, מערכת הבריאות של VA, ומרכז המחקר הביולוגי של פנינגטון. תוכנית זו גם מקלה על לימוד החומרים שנבדקו על MCAT.


דרישות תואר

התלמידים חייבים לקחת 30 שעות אשראי של הקורסים במהלך בסתיו ובאביב סמסטרים ולהשלים את הדרישות לתואר.


תוכנית הלימודים

סמסטר סתיו

נדרש


סמסטר אביב

נדרש


דרישות קבלה

הסמכה לתואר ראשון וכן תואר baccalaate בביולוגיה או הקשורים העיקריים נדרשים להתקבל. עבור מועמדים בארה"ב, מינימום GPA של 3.0 או MCAT של 502 או DAT של 18 או GRE של 300 נדרשת. היישומים יבדקו כל השנה.

יש להגיש בקשה להתקבל לתואר שני לתואר שני בפיזיולוגיה לתכנית הלימודים לתואר שני במדעי הביו-רפואה. דמי יישום ללא החזר של $ 50.00 צריך להיעשות באוניברסיטת טולנה. הבקשות תיבדקנה עם קבלתן והמועמדים יתקבלו על בסיס תחרותי. לכן הגשת מוקדם של יישומים מעודד מאוד. את טופסי הבקשה לתואר שני למדעים ניתן להוריד מאתר אוניברסיטת טולנה:

href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/


הוֹרָאָה

זמן מלא


אגרות חובה

שירותי תמיכה אקדמית

עמלת שירותי התמיכה האקדמית מזכה את התלמיד להשתמש בשירותים המשלימים של ספריות האוניברסיטה ושירותי התמיכה האקדמיים, כגון מעבדות שפה ומדע. הוא כולל גם שירותי מחשוב מסוימים, נתונים וקול, שירותי ההדרכה וחלק מהרכיבים שאינם נבדקים של המרכז למשאבים חינוכיים וייעוץ, שירותי ספריה מקוונים מסוימים ושירותי תמיכה אקדמיים אחרים.

מרכז הבריאות לסטודנטים

דמי הבריאות לסטודנטים מעניקים לתלמידים טיפול ראשוני, טיפול פסיכיאטרי ומניעת הריון במרכז הבריאות לסטודנטים. זה גם תורם תוכניות חינוך לבריאות, ייעוץ סמים / אלכוהול, ואת טולנה חירום רפואי שירות.

דמי פעילות הסטודנטים

גוף הסטודנטים בטולנה מעריך את עצמו כפעילות של סטודנט לפעילות על מנת לתמוך בפעילותו. דמי פעילות הסטודנטים מקנים לתלמידים להשתתף או להשתתף בפעילויות נתמכות, קהל קוראים של עיתון שבועי, והרשמה לתחרויות ספורטיביות רבות, סרטים והרצאות.

דמי מרכז בילוי מחדש

סטודנטים במשרה מלאה יוערכו לחברות במרכז ללימודי ריילי. לתלמידים במשרה חלקית יש אפשרות להצטרף למרכז ריילי.


סיוע כספי

אין סיוע כספי זמין מהמחלקה לפיזיולוגיה או אוניברסיטת טולנה עבור תוכנית המאסטר. מידע על סיוע כספי אחר ניתן לקבל מן האוניברסיטה של ​​סיוע כלכלי של האוניברסיטה

www.tulane.edu/~finaid

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... קרא יותר

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. קרא פחות