תואר שני בפטוביולוגיה מולקולרית וסלולארית

כללי

תיאור התכנית

זוהי משרה מלאה בת שנתיים לאחר פקולטה המוביל לתואר שני במכון מולקולרי ו נייד פתולוגי. תוכנית זו נועדה להעשיר את חוויית המחקר המדעי ולשפר את האישורים האקדמיים של סטודנטים המעוניינים בקריירה בתחומי הביוטכנולוגיה והפרמצבטיקה, כמו גם באקדמיה. דרישות התואר בתוכנית זו כוללות 30 שעות אשראי של קורסים עם GPA מצטבר ≥ 3.0, בתוספת הכנה והגנה מוצלחת של תזה. בשנה השנייה יערכו סטודנטים מחקר בחוג לפאתולוגיה. מקבלי מאסטר המדעים בפאתוביולוגיה מולקולארית וסלולארית ידגימו ידע מתקדם בבסיס המולקולרי והסלולרי של המחלה ויפתחו מיומנויות מחקר כמותיות ואיכותיות באיסוף נתונים וניתוחם. בוגרי התוכנית יהיו בעלי הכישורים הדרושים לביצוע מחקר עצמאי.


תוכנית הלימודים

שנה 1

סמסטר סתיו


שנה 2

סמסטר סתיו


בחירות

 • שיטות מחקר פתולוגיות - סתיו - 2 או 4 נ"ז
 • ביוסטטיסטיקה (GBCH 7250) - אביב - 2 נ"ז
 • סרטן ביולוגיה ופתולוגיה (ANAT 7600) - אביב - 2 נ"ז
 • פתולוגיה שיטות מחקר - אביב - 2 או 4 נ"ז

קורסי בחירה נוספים זמינים באמצעות תוכנית BMS.


דרישות קבלה

 • תואר BA (BS או BA) עם GPA ≥ 3.0.
 • MCAT עשרות של 500 (24) או,
  ציוני DAT ≥ 16 או,
  GRE ציונים ≥ 300.
 • עבור מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית, נדרש ציון TOEFL ≥ 80, אך ניתן לדחות דרישה זו בציון ≥ 151 על החלק המילולי של GRE או על-ידי העברת בחינת המיון בשפה האנגלית של ECFMG.


מידע על הבקשה

סטודנטים המעוניינים לרדוף טרשת נפוצה בפתולוגיה חלים בצורה מקוונת על ידי תוכנית הלימודים לתואר שני (BMS) של מדעי הרפואה הביו-רפואית (BMS), ובוחרים את הטרשת הנפוצה (M) ברפואה מולקולרית, או את הטרשת הנפוצה (Mathcular) ואת הפטובוליולוגיה המולקולרית והסלולרית, כעניין העיקרי שלהם בטופס הבקשה (לא ניתן להחזר ולא ניתן להעברה) בתשלום של $ 50).

ניתן לגשת ליישום המקוון בכתובת: href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/ .

הבקשות יתקבלו עד המועד האחרון להגשת מועמדות (יולי לקבלה בסמסטר הסתיו) או עד למילוי כל המשרות. הבקשות תיבדקנה עם קבלתן והמועמדים יתקבלו על בסיס תחרותי. ההגשה המוקדמת מעודדת. שים לב כי מספר תוכניות ב- Tulane משתמשות ביישום זה. להיות בטוח כי אתה מייעד אחת משתי תוכניות ב פתולוגיה. שלוש מכתבי ייחוס יועברו בשמך לאחר ששמות השופטים שלך יוגשו למערכת היישומים המקוונת.

אנו ממליצים גם לשלוח דואר אלקטרוני למנהל התוכנית שלנו (Haitao Zhang, hzhang@tulane.edu ) כדי להודיע ​​לנו שהגשת בקשה מקוונת לתוכנית שלנו.

ציוני הבחינה הרשמיים צריכים להיות מופנים אל:
רכזת תוכנית ניהולית
המחלקה לפתולוגיה
1430 טולנה אווניו Box 8679
ניו אורלינס, לוס אנג'לס 70112

חששות לגבי תהליך הבקשה המקוון צריך להיות מועבר לתכנית בוגרי מדעי הביו-רפואה ( bms@tulane.edu ).

היישומים ידרשו אימות GRE, MCAT או DAT הבדיקה ציונים ותמלילים רשמיים מכל מוסד השתתפו.

שאלות על התוכנית ניתן לפנות אל מנהל התוכנית (ד"ר האיטיאו ג 'אנג, hzhang@tulane.edu ) או מנהל שותף (ד"ר גילברט מוריס, gmorris2@tulane.edu ).


הוֹרָאָה

25,000 $ לשנה בתוספת עמלות. אין ויתור על שכר לימוד לתוכנית זו.


אגרות

אגרות יחויבו על בסיס סמסטר.

עמלות החובה המשוערות הן:

 • שירותי תמיכה אקדמית $ 500, מקנה לסטודנט להשתמש בשירותים המשלימים של ספריות האוניברסיטה, שירותי תמיכה אקדמיים וחומר הקורסים המקוונים.
 • פעילויות סטודנטים $ 120, תומך בפעילויות המאורגנות על ידי סטודנטים כגון העיתון השבועי, הודאה בהרבה תחרויות אתלטיות, סרטים והרצאות.
 • מרכז בילוי ריילי $ 150, מספק לחברות במרכז.
 • שירותי בריאות סטודנטים $ 320, מספק לסטודנטים טיפול ראשוני, טיפול פסיכיאטרי, וכן אמצעי מניעה במרכז הבריאות לסטודנטים.
 • בתשלום של $ 40 יוערך בעת הגשת בקשה לסיום הלימודים.
 • מדיניות האוניברסיטה של ​​טולנה דורשת מכל התלמידים כיסוי ביטוחי. דרישה זו יכולה להתממש על ידי מנוי לתוכנית ביטוח בריאות הסטודנטים המוצעת באמצעות האוניברסיטה, או על ידי מתן עדות לכיסוי ביטוח בריאות.


סיוע כספי

עבור המועמדים בארה"ב, מידע על סיוע כספי ניתן למצוא באתר האינטרנט של אוניברסיטת טוליין של אתר הסיוע הכספי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... קרא יותר

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. קרא פחות