תואר שני במנהל הבריאות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

באמצעות אחד מקוון הראשון של מנהל הבריאות (MHA) תוכניות מוכר על ידי הוועדה על הסמכה של ניהול בריאות החינוך (CAHME), אוניברסיטת סקרנטון מספק את הנתיב הברור ביותר להצלחה. עם 90 אחוז עבודה שיעור ההשתתפות גבוה יותר מאשר הממוצע חציון משכורות, מצוינות היא רק נקודת המוצא שלנו בוגרי.

MHA המקוון מציע את מרכיבי המפתח לפתח מנהיגים שיכולים ליישם ערכת מיומנות מקיפה המדגימה את השטף בניהול מערכת הבריאות או הארגון. תוך ניצול מודל ה- ACCE למנהיגות בית החולים, יהיו מומחים עם 24 יכולות ליבה, המכוסות בחמישה תחומים קריטיים.

קבל הבנה מפורטת של ניהול מערכת הבריאות וללמוד מן הסגל העליון בבית הספר מבוסס על מסורות הישועי של צדק חברתי ומצוינות אקדמית. התוכנית מציעה גם שתי התמחויות:

MHA עם התמחות בתחום הבריאות ואינפורמטיקה

השתמש בנתונים כדי לשפר את ההחלטות ומדיניות הבריאות. למד את החשיבות של אינפורמטיקה בהובלת חדשנות בתחום הבריאות.

MHA עם התמחות הבריאות הגלובלית

למד על וניסיון בריאות הציבור, ניהול בריאות, ונושאים חברתיים מחוץ לצפון אמריקה. התמחות זו כוללת נסיעות עם חברי סגל וסטודנטים אחרים עבור שני ימי טיול לחו"ל למקומות כמו אירופה ודרום אמריקה.

* מועמדים צריכים להיות מינימום של שלוש שנים של ניסיון מקצועי או פיקוח מקצועי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You ... קרא יותר

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You can choose one of five degree programs from a selective institution ranked among the top 10 master’s universities in the North by U.S. News & World Report. קרא פחות