תואר שני במנהל בריאות

כללי

תיאור התכנית

בחר מאסטר של מנהל הבריאות בלה טרוב

מסלול מהיר הקריירה שלך בניהול בריאות בכיר עם הורים של מנהל הבריאות.

כאשר אתה מתחיל, תסתכל מעמיק על מערכת הבריאות האוסטרלית ולקבל הארקה מוצקה האתגרים של השדה. תלמד על ניהול פיננסי וניהול אנשים, יחסי עבודה, מנהיגות ארגונית ומנהיגות מערכתית.

בשנה האחרונה שלך, תוכל לשלב את כישוריך ואת הידע. פרויקט מחקר או מקום עבודה בתחום הבריאות, הבריאות הציבורית, קידום הבריאות או מדיניות הבריאות יהווה חלק נכבד ממחקרי הגמר שלך. פרויקט זה יראה אותך צובר ניסיון מעשי באמצעות יישום אסטרטגיות לפתרון בעיות אסטרטגיות בריאות העולם האמיתי בעיות בריאות הציבור. עבור תלמידים רבים, פרויקט זה מוביל לקידום שלהם או העבודה הבאה.

בהתבסס על המומחיות שלהם, האקדמאים שלנו יקנו את הידע הדרוש לך כדי להפוך למנהיג במגזרי הבריאות הציבוריים והפרטיים, בתחומים כגון ניהול פרויקטים, ניהול איכות וניהול של מקצועות בריאות מסוימים.

מגוון רחב של electives מאפשר לך להמשיך לחקור כלכלה ומדיניות בריאות, משפט בריאות ואתיקה, ואת תהליך לעצב מחדש.

הקורס מבוסס על קמפוס העיר מלבורן ויש לו לוח זמנים נושא גמיש, כך שתוכל לאזן את המחקר עם התחייבויות אחרות. אנו מציעים ערב, בלוק מצבי לימוד באינטרנט, כך שתוכל לבחור מתי ואיך ללמוד.

צוות ההוראה שלנו בעל הכשרה קלינית ברפואה ובפיזיותרפיה. יש להם ניסיון בניהול הבריאות ומובילים במחקר בתחום הבריאות. הם עבדו בתפקידי ניהול בכירים באוסטרליה ובחו"ל, עם ארגונים כמו בית החולים טורונטו (קנדה), רשת הבריאות הפנימית והמזרחית (מלבורן) ו- PwC (לשעבר פרייסווטרהאוס קופרס), מה שהופך אותם לאנשים המושלמים לקידום הקריירה שלכם תפקידים בכירים בניהול הבריאות. תוכלו גם לשמוע מן מנהיגי התעשייה בתוכנית הדובר האורח שלנו.

אפשרויות קריירה

בתור בוגר תואר שני, אתה תהיה ממוקם היטב כדי לספק מנהיגות מצטיינים בענף הבריאות. קורס זה תוכנן על ידי מומחים בתחום במיוחד כדי לקדם את הקריירה שלך בתחום הבריאות. זה יכין אותך למגוון רחב של תפקידי ניהול בכירים במגזר הציבורי והפרטי.

הבוגרים שלנו מצליחים בארגוני בריאות בולטים, ביניהם:

 • סרטן המועצה ויקטוריה
 • בריאות הצפון
 • בריאות מערבית
 • Cabrini בריאות
 • הצלב האדום האוסטרלי
 • בית החולים לסרטן בייג'ינג.

הבוגרים לקחו על עצמם תפקידים כגון:

 • מנכ"ל
 • מנהל שירותים קליניים
 • מנהל חברה
 • מנהל איכות ובטיחות
 • מנהל שירותי משנה
 • מנהל סיעוד.

לימוד ניהול הבריאות גם פותח הזדמנויות לעבודה בתעשיות קשורות, כגון מדיניות בריאות ומחקר, פיתוח קהילתי ממשלתי וספורט וכושר.

תיאור הקורס

מינהל בריאות האדם הוא קורס יישומי שמטרתו לייצר בוגרי עם מומחיות מעשית בהנהגה וניהול של פרויקטים, סוכנויות בריאות, שירותים ותוכניות.

הבוגרים מצוידים היטב כדי להצליח בתפקידי ניהול כלליים, או לחילופין לפתח מומחים בתחומים כגון ניהול איכות, ניהול פרויקטים או ניהול מקצועות בריאות מסוימים. הקורס אינו מחייב השלמה של עבודת מחקר, אך מסייע לתלמידים לפתח את כישוריהם באמצעות נושא למידה מרכזי. סטודנטים מעצבים ומנהלים פרויקטים במקום העבודה ומכינים מאמר לפרסום.

גישה זו מפתחת הן ניהול מעשי והן מיומנויות אנליטיות, תוך שהיא דורשת ידיעת הספרות הרלוונטית ותפיסות תיאורטיות חשובות, באמצעות תהליך חינוכי מובנה ושיתופי.

הקורס מוצע במשרה חלקית (החל מסמסטר) או במשרה מלאה (החל מסמסטר ב 'בלבד). לוח הזמנים של התוכנית נועד להכיל סטודנטים עובדים, ומציע שילוב של ערב, בלוקים ומצבים מקוונים. תלמידים במשרה מלאה נדרשים להתחיל את לימודיהם בסמסטר ב '.

הקורס נועד תוצאות הלמידה

הקורס מיועד ללמידה (CILO) הוא הצהרות קצרות המגדירות את מה שהסטודנטים מצפים להוכיח שהם יודעים ויכולים לעשות עד סוף הקורס.

 • החלת עקרונות מחקר ופרקטיקות על מנת להעריך באופן ביקורתי את גוף הידע של ניהול הבריאות ולהחיל על שיטות ניהוליות ומנהיגותיות.
 • מסנכרן מידע על צורכי האוכלוסייה, מערכות מסירת טיפול רפואי, מימון והסדרי מימון ומדיניות ממשלתית כדי ליצור, לשנות, ליישם ולהעריך אסטרטגיות מבוססות ראיות, המשפרות את בריאות האוכלוסייה וממקסמות את הפוטנציאל הארגוני.
 • ליישם כלים לניהול פרויקטים וטכניקות המונח על ידי מודלים תיאורטיים עכשוויים כדי לעבד שינוי.
 • להעריך לסנתז את ההשפעה של מערכת הבריאות ואת ארגון הבריאות החלטות הקצאת משאבים ולהחיל להחלטה משאבים בעתיד החלטות.
 • לזהות ולהרכיב נתונים רלוונטיים כדי לנתח את הביצועים כדי לשפר את הפעילות של מערכת הבריאות או הארגון כדי לשפר את הטיפול בחולה ותוצאות בריאות האוכלוסייה.
 • לפתח וליישם מיומנויות מנהיגות אתית מבוססות ראיות המופנות ליחידים ולצוותים בסביבות ארגוניות מגוונות.
 • ביעילות לתקשר רעיונות ומידע לקהלים שונים הגדרות מגוונות. יש ליישם נוהג רפלקטיבי קריטי שמתאים באופן חיובי לצרכים של הקשרים שונים וקבוצות בעלי עניין.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... קרא יותר

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. קרא פחות
מלבורן , בנדיגו , אלברי , מלבורן , מילדורה , שפרטון , סידני + 6 יותר פחות