תואר שני במחקר וטרינרי ובמדעי המזון והטכנולוגיה

כללי

תיאור התכנית

אודות

אנו מציעים הכשרה מתקדמת במחקר בתחומים רלוונטיים בתחום מדעי וטרינריה ומזון.

מיועד לבוגרי וטרינריה, מדעי המזון והטכנולוגיה ומדעי החיים הקשורים (הנדסה אגרונומית, ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, ביוכימיה, בית מרקחת וכו ').

מה אנחנו מציעים לך

  • הכשרה ספציפית לתואר ראשון ב Castilla y León.
  • הפקולטה בעלת ניסיון מחקרי נרחב.
  • שילוב בקבוצות מחקר מאוחדות.
  • מתקני מחקר אופטימליים וציוד לפתח את שיטות העבודה.

הזדמנויות קריירה

* מזהה בתעשיות המזון.

* מחקר ברפואה וניתוחי בעלי חיים.

* מחקר בבריאות בעלי חיים ורבייה.

* מחקר בייצור גרוני. אנו מציעים הכשרה מתקדמת במחקר בתחומים רלוונטיים בתחום מדעי וטרינריה ומזון.

גישה לתכניות דוקטורט ב "מחקר יישומי במדעי הבריאות" ו "וטרינריים ומזון מדעי" של אוניברסיטת לאון.

סמכותן

כללי או חוצה

  • התלמידים יודעים כיצד ליישם את הידע שנרכש ואת יכולתם לפתור בעיות בסביבות חדשות או בלתי מוכרות במסגרת הקשרים רחבים יותר (או רב תחומיים) הקשורים לתחום הלימוד שלהם;
  • תלמידים אלה מסוגלים לשלב ידע ולהתמודד עם המורכבות של גיבוש פסקי דין בהתבסס על מידע אשר, בהיותו חלקי או מוגבל, כולל השתקפויות על אחריות חברתית ואתית הקשורה ליישום הידע ושיקול הדעת שלהם;
  • שתלמידים יודעים להעביר את מסקנותיהם (ואת הידע והסיבות האולטימטיביות המקיימות אותם) לקהלים מיוחדים ולא מתמחים בצורה ברורה וחד משמעית;
  • לתלמידים אלו יש מיומנויות למידה שמאפשרות להם להמשיך ללמוד בצורה שתכוון באופן עצמי או אוטונומית.

מערכת ערבות איכותית

האוניברסיטה של ליאון בהתאם לקווים המנחים של ה- ENQUA (האגודה האירופית לאבטחת איכות), הקובעת מה הם הקריטריונים והנחיות האירופיים לבטיחות איכות פנימית במוסדות להשכלה גבוהה, פיתחה במשך שנים את המדיניות ואת נהלים פנימיים לבטחון האיכות של המוסד, תוך מחויבות לתרבות האיכות באמצעות אסטרטגיות של שיפור מתמיד ופיתוח נהלים בשירות המוסד המאפשרים לערב את כל הסוכנים של אותו.

במובן זה, ממשרד ההערכה והאיכות (OEC) של אוניברסיטת לאון (ULE) פיתחה כלי תמיכה למעקב אחר כותרים במטרה העיקרית של מתן עמלות איכות של המרכזים / מחלקות / מכוני ULE של כלי ניהול פנימי של מידע המאפשר את התיאום ואת ההתפתחות המתאימה של FOLLOW UP של כותרות הרשמי של אוניברסיטת ליאון.

בכלי, המידע הדרוש זמין לביצוע:

  • מעקב אחר תהליך של תארים רשמיים הן פנימי על ידי ULE, והן חיצונית על פי הקריטריונים שנקבעו על ידי הסוכנות על האיכות של מערכת האוניברסיטה של קסטילה y León (ACSUCYL)
  • קבלת החלטות של המוסד.

סוגים שונים של משתמשים נקבעו לצורך גישה ליישום, בהתבסס על הפונקציה שהם מבצעים בתהליך הניטור. באותו אופן ניתן ליצור רמות שונות של הפצת מידע של כותרות הרשמי של ULE.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. קרא פחות
לאון , פונפרדה + 1 יותר פחות