תואר שני במחקרים רפואיים - בריאות עולמית

כללי

תיאור התכנית

על בית הספר לרפואה בינלאומית (MSIH)

בית הספר לרפואה בינלאומית (MSIH) באוניברסיטת בן-גוריון בנגב הוא בית הספר לרפואה הראשון והיחיד בעולם, המשלב את מרכיבי הבריאות הגלובליים בכל ארבע שנות הלימוד של תכנית הליבה. אנו מציעים תוכנית MD כי מכין אותך לקריירה הולך הרבה מעבר לבית החולים או מרפאה פרטית. השג את ההכשרה הנחוצה לתרגול הרפואה תוך עמידה באתגרי הבריאות הגלובלית - והשפעה של ממש. עם שיעורים באנגלית מלאה, תוכנית MD נלמדת על ידי רופאים מנוסים בעלי מעורבות אישית בבריאות עולמית.

יחד אנחנו מוקדש להכנת דור חדש של רופאים שיש להם מבט מקיף על בריאות ברחבי העולם - בין אם הם מתרגלים רפואה מקומית או בינלאומית. נתיב מרגש לתושבות עם שלוש שנות לימוד והכשרה בישראל, שנה ד 'בארה ב "בצפון אמריקה ושמונה שבועות של בריאות עולמית באחד מאתרינו בעולם, תוכנית MD שלנו מיועדת לספק נתיב מרגש לתושבות בארצות הברית, קנדה ומעבר לה. שיעורי ההתאמה של בוגרי MSIH מקבילים לשיעורי ההתאמה של תוכניות רפואיות מובילות בארה"ב, כאשר יותר מ -90% מהתלמידים מתאימים לאחת מאפשרויות הבחירה הגבוהה ביותר שלהם בעשור האחרון.

שיטות הוראה

  1. תכנית הלימודים המעשית - בסמסטר אחד התלמידים עובדים בזוגות ומפגשים את הרופאים הבריאותיים הגלובליים המתאמנים בבאר שבע ובסביבותיה. התלמידים רואים את המטופל שלהם עם הממונה שלהם ומעקב אחר המטופל (מפגש המשפחה שלהם וקהילה). הם מדברים על הניסיון שלהם עם המפקח שלהם לכתוב את הסיפור של המטופל שלהם כמו דו"ח מקרה הבריאות העולמי.
  2. מפגשי הכיתה - הרצאות של 45 דקות בסמסטר א 'מציגות את התלמידים בפני הקהילות השונות בבאר שבע ובסביבותיה ומלמדות את הידע והכישורים הדרושים לראיין חולים, משפחות וקהילות. נושאים חשובים בבריאות הגלובלית מוצגים תוך כדי המשך הקורס, ובסמסטר ב 'נבחן את הנושאים הללו באמצעות מקרים אמיתיים. הנושאים של הרצאות timetabled כפופים לשינוי שכן זהו קורס דינמי, כי הוא העריך ברציפות על פי משוב סטודנט מתמשך ואת סביבות למידה מגוונות התלמידים המפגש. אתה צריך את המחשבים הניידים והאינטרנט עבור כל הפגישות בכיתה.
  3. למידה מבוססת-מקרה - הן עבודה מעשית והן הרצאות מעסיקות מקרים אמיתיים לדיון ולמקורות, השפעות ופתרונות אפשריים לבעיות בריאות גלובליות.

איך MD שלי יתמקד בבריאות הגלובלית?

התוכנית שלנו נוקטת גישה משולבת לבריאות עולמית ולרפואה בין-תרבותית. תכנית הלימודים מספקת חינוך מקיף בתחום מדעי הרפואה והכשרה קלינית, תוך התמקדות בשיעורי בריאות גלובליים ממוקדים, מושגים, נושאים ופרקטיקות. כסטודנט ב- MSIH, תשתתפו במערך של רכיבי בריאות ורפואה עולמיים, כולל:

  • מודולי בריאות גלובליים ספציפיים כגון מחלות טרופיות, לידה כנושא זכויות אדם, תזונה, הזדקנות, אנטומיה של בריאות עירונית לעניים ובלתי מוגבלים, HIV / איידס, קידום בריאות בינלאומי, הגירה ובריאות, שחפת, מחלות לב וכלי דם במדינות מתפתחות נושאים רלוונטיים אחרים
  • קליניקות קליניות המספקות חשיפה לחולים מגוונים מהקהילות הבדואיות והאתיופיות בדרום הארץ, וכן עולים מחבר המדינות, אפריקה, אמריקה והמזרח התיכון
  • שמונה שבועות בסבב בריאות עולמי במקומות שונים בעולם , כמו הודו, נפאל, הפיליפינים, סרי לנקה, פרו, מקסיקו ואתיופיה
  • קורס בן שנה ברפואה קלינית ועולמית , המכסה היסטוריה, תפיסות קריטיות ופרקטיקות ונושאים מתעוררים בתחום
  • קורסים באפידמיולוגיה ואנתרופולוגיה המדגישים נושאים דמוגרפיים ותרבותיים
  • קורס ביו-סטטיסטי המפתח את הכישורים לכתיבת עבודת מחקר איכותית בנושאים הרלוונטיים לנושאי בריאות גלובליים
  • סדנה אינטראקטיבית המציעה מיומנויות תקשורת בין-תרבותיות וסימולציות

גלובל בריאות Clerkship

בריאות גלובל (GH) Clerkship הוא שמונה שבועות ניסיון קלינית קלינית. זה סיבוב קליני מאמצע ינואר עד אמצע מרץ מתרחש באופן אידיאלי במדינה מתפתחת או הגדרות קליניות אחרות הקשורות לבריאות העולמית בכל רחבי העולם. כל הפקידות חייבת להיות מאושרת על ידי MSIH, בפיקוח רשמי של סגל מקומי, ולעמוד בסטנדרטים שנקבעו על ידי MSIH. במהלך המכינה, התלמידים יכינו דוחות המציגים מקרים קליניים מעניינים ומדגישים נושאים הקשורים ל- GH. חשיפה זו מאפשרת לתלמידי MSIH ליישם את התיאוריות שנלמדו בשלוש השנים וחצי האחרונות על קבוצות תרבותיות ואתניות שונות, תוך כדי עבודה בתנאים מגוונים המושפעים מהכלכלה, מהמסורות, מהאמונות הדתיות, מהמשאבים המוגבלים ומהגיאוגרפיה של האתר. במידת האפשר, תלמידי MSIH משולבים בתוכניות הכשרה לסטודנטים לרפואה מקומית ומעורבים בעבודה קלינית עם אנשי מקצוע מקומיים בתחום הבריאות. סיבובים מעניינים זמינים על פי האינטרסים הספציפיים של התלמיד ובהתאם לסקירה השנתית של MSIH על תנאי הביטחון המקומיים ועל הייעוד של הנסיעות, ובכפוף לתקנות של משרד החינוך האמריקאי. (שים לב: אזרחות אישית, סטטוס ויזה, משאבים כספיים ונושאי רישוי יכולים להשפיע על בחירתו של אתר אינטרנט בריאותי גלובאלי).

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

MSIH follows a four-year U.S. style curriculum that is taught in English by the medical school faculty. The affiliation between Ben-Gurion University's MSIH and Columbia University Medical Center (CUM ... קרא יותר

MSIH follows a four-year U.S. style curriculum that is taught in English by the medical school faculty. The affiliation between Ben-Gurion University's MSIH and Columbia University Medical Center (CUMC) is one to which both universities have made a major commitment of academic resources; it combines BGU's international reputation as a leader in a humanistic approach to community medicine with CUMC's reputation for excellence in medical education. In addition to building a U.S.-style curriculum, a required Global Health and Medicine (GHM) track was launched. Centered on principles of effective cross-cultural medical practice, the GHM curriculum includes studies in international preventive medicine, geographic medicine, tropical diseases, global environment, and refugee and disaster medicine. The MD degree is awarded by Ben-Gurion University of the Negev. קרא פחות