תואר שני במדעי הבריאות הציבוריים

כללי

תיאור התכנית

מדעי הבריאות הציבורית מקדמת שיטות מבוססות על ראיות בתחום הבריאות ואיכות החיים, מניעת מחלות ושיפור מערכות הבריאות. לתכנית המאסטר במדעי הבריאות הציבורית יש גישה רב-תחומית ומספקת נקודת מבט גלובלית. התוכנית מציעה שתי התמחויות; אפידמיולוגיה של בריאות הציבור, קידום בריאות ומניעתן.

מצגת תוכנית

התוכנית מציעה לך אפשרות לפתח גישה מדעית והבנה תיאורטית טובה של מדעי בריאות הציבור וכן להתמחות שנבחרה באפידמיולוגיה של בריאות הציבור או קידום ומניעה של בריאות.

שני המסלולים מספקים מחקרים מתקדמים באפידמיולוגיה, ביו-סטטיסטיקה וכן הערכת תוצאות שיטות של התערבויות. קורסים נפוצים כוללים גם מושגים ותיאוריות במדעי בריאות הציבור, גישות איכותיות וניהול פרויקטים. המסלול באפידמיולוגיה של בריאות הציבור מתמקד בהמשך באפידמיולוגיה מיושמת על מנת לפתח את הכישורים לתיאור, לניתוח ולהרהור במגוון סוגיות של בריאות הציבור ולסקירה ביקורתית של מחקרים אפידמיולוגיים. עבור המסלול בקידום ומניעת בריאות הדגש נעוץ על יישום שיטות לקידום בריאות ופעולות מניעה על מנת לפתח מיומנויות בתכנון, פיתוח, יישום והערכה של התערבויות בריאותיות ברמה האישית והבנית כאחד.

קרא עוד כיצד מובנית התוכנית בתכנית הלימודים .

אפשרויות קריירה

הבוגרים מוכנים היטב למספר תפקידים במגזר הפרטי והציבורי, ובמיוחד עם הרשויות האחראיות לנושאי איכות סביבה ובריאות, הן בשוודיה והן בחו"ל. התכנית מספקת בסיס מוצק לבוגרים המבקשים להמשיך בלימודי הדוקטורט (PhD).

עוד מידע

למידע נוסף על יישום, דרישות כניסה וספציפיות לבחירה, בקרו בתוכנית לתואר שני במדעי בריאות הציבור באתר האינטרנט של Karolinska Institutet .

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ... קרא יותר

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ranked in the top 50 universities globally and the top 10 medical universities in Europe. קרא פחות