תואר שני בטכנולוגיית רווחה

כללי

תיאור התכנית

תואר שני

מגיסטר להנדסה (60 ECTS)
הורים לבריאות (90 ECTS)
הכנסה: 10

תאריכים חשובים

תקופת היישום: 13 במרץ - 3 באפריל 2019
בחינת כניסה: 24-26 באפריל 2019
הלימודים מתחילים: סתיו 2019
הלימודים נמשכים: כשנתיים

החל ב- studyinfo.fi

אתה צריך למלא את טופס הבקשה ב Studyinfo במהלך תקופת היישום:

מגיסטר להנדסה, טכנולוגיה רווחה, פורי

מאסטר בריאות, רווחה טכנולוגיה, פורי

בחינות כניסה מקוונות 2019

תכנית הלימודים בטכנולוגיית הרווחה מארגנת את בחינת הכניסה שלה ב-24-26 באפריל 2019. הבדיקה אינה ניתנת להחלפה בבדיקת כניסה אחרת או בתוצאת בדיקה, ותוצאת הבדיקה אינה מחליפה שום תוצאה אחרת. התוצאה תקפה רק בסבב הבקשה של אביב 2019.

בחינת הכניסה מאורגנת באופן מקוון. זה מורכב הבחינה בכתב מבוסס על חומר נתון מצגת וידאו מונחה. הבחינה בכתב כוללת שלושה סוגים שונים של מטלות. מינימום של 40% מהנקודות המקסימליות בכל מטלה נדרשות לצורך מעבר. כל חומר הבחינה זמין בפלטפורמת הבחינות. למבקש שלוש שעות לקריאת החומר ולענות על השאלות בבחינה בכתב. מצגת הווידאו צריכה להיות בערך שלוש דקות.

על המבקש להיות בעל מחשב, מצלמת אינטרנט וחיבור אינטרנט אמין לבחינה. מידע מפורט על בחינת הכניסה והוראות להשלמת הבחינה יישלחו למועמדים הזכאים בדואר אלקטרוני עד ליום 17 באפריל 2019.

בבחינת הכניסה נדרשת לפחות 40 נקודות מתוך 100 הנקודות המקסימליות כדי להיות זכאיות לבחירת סטודנט. התלמידים נבחרים אך ורק לפי סדר הבחינות. אם יש מועמדים בעלי ציון ניקוד זהה, ואם לפחות אחד מהמועמדים האלה יהיה זכאי לבחירה, כל המועמדים בעלי ציון זהה ייבחרו כסטודנטים.

להעמיק את המומחיות שלך

תואר שני בטכנולוגיה רווחה מספק לך מיומנויות ספציפיות מושגים, שיטות וידע של השדה. כתוצאה מכך, אתה יכול לעבוד במשימות שבו אתה יכול ליישם את המיומנויות האלה במצבים מקצועיים בעיה, מחקר וחדשנות משימות וניהול. בנוסף, אתה יכול להעריך ולפתח את הכישורים האישיים שלך, בפועל עבודה וידע של השדה. אתה גם לפתח מיומנויות אינטראקציה בינלאומית ותקשורת.

תכנית התואר כוללת שיתוף פעולה רב-תחומי ובינלאומי, בו משולבים מומחים מתחומים שונים ומייצרים פתרונות חדשים וחדשניים ומודלים מבצעיים בתחום טכנולוגיות הרווחה. התואר השני בשירותים חברתיים ובריאות תלוי בתואר הקודם.

אנחנו מציעים לך

  • תוכנית חדשנית בטכנולוגיה רווחה בסביבה רב מקצועי עם קשרים הדוקים לחיים בעבודה.
  • מגוון רחב של קורסים עם מצבי לימוד גמישים שיתאימו לצרכים שלך.
  • רשת בינלאומית של מומחים ושותפים בפרויקט.

הסדרי לימודים

שכר הלימוד לתואר שני מאורגן כך שלמידה ניתן לשלב עם עבודה במשרה מלאה.

קורס זה מבקש להתמודד עם המחסור של אנשים שיכולים לפעול בממשק של משלוחים של שירותי טיפול, עסקים ונושאים טכניים על מנת לפתח את הכישורים הדרושים כדי להפוך את אספקת השירות, ארגון מחדש של ארגונים וייעול תהליכי השירות.

הקריירה שיפור נועד לבנות על ניסיון קודם שלך וחינוך ולאפשר לך להתאים את הלמידה שלך כדי להתאים את הקריירה האישית שלך פיתוח, רקע בתעשייה ואת הדרישות של הארגון שלך. לימודי בחירה מאפשרים לך לשפר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך בתחומי הניהול, ICT או הסביבה המקורה.

מה תלמד?

בהתבסס על התואר הראשון שלך, הלימודים שלך כוללים: מחקרים מתקדמים בטכנולוגיה רווחה (20-30 ECTS), מחקר וניהול מחקרים (5-25 ECTS) כדי לפגוש את הפוטנציאל הקריירה שלך בניהול, ICT או בסביבה מקורה על פי, Elective Studies ( 5 ECTS), ותזה של מאסטר (30 ECTS). גישה בלנדד למידה עם הוראה מקוונת מאפשרת שילוב עבודה ולימוד עם גמישות לצד עבודה או אפילו מחו"ל.

התלמידים שלנו מוצאים עבודה

לאחר סיום הלימודים לתואר שני בטכניקה של רווחה, אתה יכול לעבוד במשימות מומחה וניהול או בפעילויות RDI במפעלים, במגזר הציבורי או בארגונים אחרים. רוב הבוגרים שלנו עובדים בסוגים שונים של משימות ניהול ופיתוח.

מחקר

לתואר שני לתכנית בטכנולוגיית הרווחה יש קשרים הדוקים עם קבוצות המחקר הבאות ב- SAMK : שיפור טכנולוגיות, אוטומציה ונגישות.

תזה לתואר שני

עבודת התזה של המאסטר היא משימת פיתוח הקשורה קשר הדוק לשוק התעסוקה. היא משלבת את צורכי הפיתוח של הנציב ואת התפתחות הקריירה של הסטודנט עם לימודים מתקדמים. התזה מתוכננת ומתבצעת בשיתוף עם נציג משוק התעסוקה. בפרט, נושא ומשימות פיתוח של התזות מחוברות עם החיים הכלכליים של האזור, SAMK קבוצות מחקר של ופרויקטי החוף.

מחקרים: הפעלת קורס טכנולוגיות חיים לתלמידי תואר שני

הקורס מיושם לגבי אתגרים ואפשרויות עתידיים, תיקי חיים בעבודה והפעלת גישת הוראה ובלמידה משולבת. תכני הקורס מעובדים באמצעות חקר מקרים, עקרונות עיצוב שירות, הדמיה אידיאטיבית, הפקה והיבטים מסחריים. סטודנטים ומורים מגיעים מענפי תעשיה שונים ותחומי עיסוק שונים הנחשבים למשאב חדשני בקורס זה. הנושאים העיקריים השנה הם אוריינטציה המשתמש, gamification וניתוח נתונים.

קורס זה מתבצע בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת טמפר (University of Technology Technology), Sataedu ושותפי חיים בעבודה: Kuori Ltd, Dyme Solutions Ltd, Evantia Ltd ו- Junet Ltd.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... קרא יותר

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. קרא פחות
פורי , פורי , ראומה , הויטין , Kankaanpää , פינלנד און ליין + 5 יותר פחות