תואר שני בטוקסיקולוגיה כללית

כללי

תיאור התכנית

טוקסיקולוגיה היא מדע יישומי שיש לו תשומות מענפים מדעיים רבים, למשל ביולוגיה מולקולרית, כימיה, אנטומיה, פיזיולוגיה ואפידמיולוגיה. התוכנית לרעילות כללית מעניקה לתלמידיה ידע מדעי בסיסי וכישורים מקצועיים לביצוע הערכת סיכון כימי אנושי. יש ביקוש רב לרעלים, מכיוון שכל כך הרבה כימיקלים ומוצרים של תעשיית הביוטכנולוגיה ממתינים להערכת סיכונים. התוכנית מספקת גם רקע איתן לכל סטודנט המעוניין להמשיך לתואר דוקטור. לימודי טוקסיקולוגיה ומדעים קשורים.

לימודים

יש מחסור ברור של toxicologists מסוגל לבצע הערכות סיכון כימי בבני אדם, ואת התוכנית שלנו שואפת חלקית לענות על צורך זה. התוכנית תוכננה על מנת לאפשר לבוגריה להיות משגיחי סיכון כימיים אנושיים מוסמכים. התוכנית מבהירה את הנחיות האיחוד האירופי המהווה את הבסיס להערכת סיכונים רעילים, כמו גם להכיר בניסיונות האחרונים של הרמוניה גלובלית של סיווג של כל הכימיקלים (כימיקלים חדשים, תרופות, קוסמטיקה).

ההוראה בתכנית שלנו מבוססת על הידע המדעי האחרון בטוקסיקולוגיה של האדם ועל הקונצנזוס המדעי על סוג הידע הדרוש להערכת הסיכון האנושי בתחום התרופות והכימיקלים. בנוסף, התחיקה והתקנות ברמה הלאומית של האיחוד האירופי והאיחוד האירופי בהערכת סיכונים נלקחות בחשבון בתכנית הלימודים.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sust ... קרא יותר

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sustainable future. Our research is ranked among the best in the world in several fields. קרא פחות
ג'ואנסו , קופיו + 1 יותר פחות