תואר שני בטוקסיקולוגיה כללית

כללי

תיאור התכנית

על אודות

טוקסיקולוגיה היא מדע יישומי שיש לו תשומות מתחומים מדעיים רבים, כגון ביולוגיה מולקולרית, כימיה, אנטומיה, פיזיולוגיה ואפידמיולוגיה. התוכנית בכלל toxicology מספק לתלמידיו את הידע המדעי הבסיסי ואת הכישורים המקצועיים לבצע הערכת סיכון כימי האדם. יש ביקוש גדול toxicologists כי כל כך הרבה כימיקלים ומוצרים של תעשיית הביוטכנולוגיה מחכים הערכות הסיכון. התוכנית מספקת גם רקע מוצק לכל תלמיד המבקש להמשיך לימודי דוקטורט בטוקסיקולוגיה ובמדעים הקשורים.

לימודים

יש מחסור ברור של toxicologists מסוגל לבצע הערכות סיכון כימי בבני אדם, ואת התוכנית שלנו שואפת חלקית לענות על צורך זה. התוכנית תוכננה על מנת לאפשר לבוגריה להיות משגיחי סיכון כימיים אנושיים מוסמכים. התוכנית מבהירה את הנחיות האיחוד האירופי המהווה את הבסיס להערכת סיכונים רעילים, כמו גם להכיר בניסיונות האחרונים של הרמוניה גלובלית של סיווג של כל הכימיקלים (כימיקלים חדשים, תרופות, קוסמטיקה).

ההוראה בתכנית שלנו מבוססת על הידע המדעי האחרון בטוקסיקולוגיה של האדם ועל הקונצנזוס המדעי על סוג הידע הדרוש להערכת הסיכון האנושי בתחום התרופות והכימיקלים. בנוסף, התחיקה והתקנות ברמה הלאומית של האיחוד האירופי והאיחוד האירופי בהערכת סיכונים נלקחות בחשבון בתכנית הלימודים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... קרא יותר

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio קרא פחות
ג'ואנסו , קופיו + 1 יותר פחות