תואר שני בבריאות וטכנולוגיה עתידיות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

utu.fi/degrees

שפר את עתידך על ידי שילוב של בריאות וטכנולוגיה בחינוך שלך.

תכנית לתואר שני בבריאות וטכנולוגיה עתידית מציעה לך אפשרות ייחודית לרכוש מומחיות רב תחומית ובינלאומית בתחום טכנולוגיות הבריאות - אחד התחומים הצומחים במהירות בעולם.

ה

התכנית שואפת להגביר את ההבנה לגבי ידע, אתגרים, גיוון תרבותי ומגמות של טכנולוגיות מידע הרלוונטיות בתחום הבריאות בהקשר עולמי. בנוסף התוכנית משיגה חיזוק לשיתוף פעולה בינלאומי, חדשני ובינתחומי בין טכנולוגיית המידע למדעי הסיעוד. זה נועד גם לשפר את מערכות המידע של שירותי הבריאות ואת איכות הטיפול על ידי יישום משותף של פרויקטים בתחום טכנולוגיות המידע בתחום הבריאות.

התכנית לתואר שני בבריאות עתידית

מבנה התוכנית

תכנית לתואר שני בבריאות עתידית

התוכנית מורכבת ממחקרים מרכזיים במדעי הסיעוד (60 ECTS), כולל תזה של מאסטר (30 ECTS), ומחקרים קלים בבריאות העתיד

מצוינות אקדמית

בריאות העתיד

התוכנית מבוססת על נקודות החוזק והמומחיות University of Turku -אוניברסיטאות במדעי הבריאות וטכנולוגיית המידע: University of Turku , המחלקה למדעי הסיעוד יש ידע חזק מבוסס מחקר במדעי אחיות קליניים (ילדים, מבוגרים ואנשים מבוגרים), במדידה של מכשור בריאות וטכנולוגיית בריאות כמו גם באתיקה של בריאות. באוניברסיטת פודאן, בית הספר לסיעוד יש את נקודות החוזק שלו בסינתזת ידע שיטתית, התערבויות ותרגול מבוסס-ראיות. שתי יחידות אלה מכסות את התחומים העיקריים במדעי הסיעוד. University of Turku , המחלקה לטכנולוגיות עתידיות, היא בעלת מומחיות ראשונה בניתוח נתונים וביו-רפואה, למידת מכונות, טכנולוגיית שפה, פיתוח תוכנה ומחשוב משובץ. באוניברסיטת פודן, בית הספר למדעי וטכנולוגיית המידע מומחיות בתחום האלקטרוניקה הבריאותית והביו-רפואית, אלקטרוניקה משובצת ובאינטרנט של הדברים. יחד משתפי פעולה אלה יכסו מגוון רחב של תחומי טכנולוגיית הבריאות.

תכנית ייחודית זו מכוונת לחנך מומחים בעלי חזון בגישה המדעית בטכנולוגיית מידע גלובלית בתחום הבריאות. התוכנית מורכבת ממחקרים מתחומי מדעי הסיעוד, הנדסת תוכנה ומערכות מידע, ונותנת אבן דריכה מצוינת לתלמידים לתכנן, לפתח וליישם פתרונות ומוצרי טכנולוגיות בריאות לפרקטיקה קלינית ולטיפול אישי בהתאמה אישית. התאמת הידע התיאורטי ליישום וכוונון של פיתרון עבודה לאתגר בין-תחומי אמיתי בחיים במסגרת בינלאומית הוא גם חלק מהותי ממחקרים אלה.

באמצעות תוכנית לימודי תואר שני זו ושיתוף הפעולה בין שתי האוניברסיטאות וארבע המחלקות, ניתן גם להגדיל את הידע המחקרי והמדעי ברמה הגבוהה ביותר הרלוונטיות למערכות הבריאות העתידיות, ולייצר מומחיות טכנולוגית בריאותית לצורך הגובר בצורך בתכנון, פיתוח, יישום. ויצוא פתרונות ומוצרי טכנולוגיה לבריאות בפרקטיקה קלינית. תכנית לתואר שני זה תוסיף ידע על תחולתם, השימושיות והיתכנות של יישומי טכנולוגיות הבריאות לשימוש בפרקטיקה קלינית, כגון טכנולוגיית משחקי בריאות, פיתוח מכשירי סיעוד ומערכות מידע לטיפול בבריאות. מחקר בתחום זה יספק פרספקטיבה יקרת ערך של משתמשים מכיוון שמדע הסיעוד מעוניין לפתח פרקטיקה קלינית הן למשתמשים (לקוחות, מטופלים) והן לאנשי מקצוע בתחום הבריאות.

תזה לתואר שני

תזה של מאסטר שווה 30 ECTS. זה נעשה בנפרד צוותים רב תחומיים, בשיתוף בפיקוח של סגל של כל אוניברסיטה המשתתפות. מטרת תהליך התזה היא שהסטודנט מסוגל לייצר ידע מדעי באופן עצמאי על בסיס תוכנית מחקר רציונלית. התלמיד יכול גם להעריך את בעיית המחקר (ים) באמצעות שיטות מחקר יישומי ולייצר מידע רלוונטי למדע סיעודי. עבודת הדוקטורט מורכבת מתוכנית תזה, סמינרים ותזה כתובה. עבודת הגמר מאורגנת בסמינרים, בהם התלמידים מציגים את עבודתם ומקבלים משוב על התקדמותם.

התזה של המורה יש למלא את הדרישות של שתי האוניברסיטאות, אוניברסיטת פודאן ואוניברסיטת University of Turku .

תחום המחקר הספציפי של התוכנית הוא טכנולוגיית הבריאות. מטרת המחקר היא ליצור פתרונות חדשים לשילוב שירותי הבריאות והבריאות ופתרונות חדשים לתמיכה בבריאות הציבור, בניהול עצמי ובטיפול. המחקר יכול להתמקד למשל בפיתוח ובדיקה של פתרונות טכנולוגיים לתמיכה במערכות בריאות ובריאות.

תוכנית תואר כפול

התכנית לתואר שני בבריאות עתידית

בהינתן דרישות התואר באוניברסיטה הביתית, הסטודנטים יקבלו תואר מאותה אוניברסיטה. התלמידים, שיש להם
1) סיימה סמסטר אחד בהתאם לדרישות אוניברסיטת פודן
2) סיימו את עבודת המחקר שלהם ואת פרויקט קפסטון בהנחיה משותפת של אוניברסיטת פודן ואוניברסיטת University of Turku , יקבלו תואר גם מהאוניברסיטה האחרת, בתנאי שתקיים דרישות התואר של האוניברסיטה האחרת.

במקרה שתלמיד יחיד שנבחר לתוכנית לא יוכל, מסיבה בלתי צפויה כלשהי, להשלים את דרישת הניידות, תוענק לו תעודה מקומית בעלת תעודת לימודים מתאימה לאחר מילוי הדרישות לתואר אקדמי בבית.

אתרי המחקר העיקריים נמצאים בקמפוס פודאן בשנחאי, סין וקמפוס טורקו בטורקו, פינלנד. הסמסטר הראשון מאורגן באוניברסיטת פודאן והשני University of Turku עבור כל התלמידים. הסמסטר השלישי והרביעי מאורגנים באוניברסיטאות הביתיות של הסטודנטים (אוניברסיטת פודאן או University of Turku ).

65603_Students_all_prgms.jpg

תיאור יכולת

תואר שני בבריאות עתידית

בתוכנית זו:

 • היכרות רחבה עם מושגים תיאורטיים, ידע ושיטות מיוחדות למחקר סיעודי ואינפורמטיקה בריאותית.
 • להיות מסוגל להפיק עבודת תואר שני המשלבת מדע סיעודי עם טכנולוגיית בריאות.
 • להיות מסוגל לפתור בעיות מחקר וחדשנות תובעניות אשר מטרותיהן פיתוח מידע, שיטות ויישומים חדשים.
 • היו מוכנים למשימות יצירתיות, מצדיקות מדעית בתחומי סיעוד וטכנולוגיית בריאות.
 • להיות מסוגלים לנהל, לתכנן, להעריך ולפתח גישות אסטרטגיות מורכבות, בלתי צפויות וחדשות המבוססות על ידע מדעי.
 • היה מוכן להוביל פרויקטים חדשניים בתחום טכנולוגיות המידע בתחום הבריאות.
 • להיות מסוגלים לקדם את התפתחות מדעי הסיעוד, במיוחד בתחום טכנולוגיית הבריאות.

בנוסף, אתה:

 • למדו חשיבה בינלאומית והבנה רב תרבותית, כולל כישורי שפה טובים.
 • שלב גישות שונות ללימודים וקבל פרספקטיבות של יותר ממפקח אקדמי אחד, יש סוגים שונים של סביבות לימוד, סגנונות הוראה ולמידה.
 • יש סיכוי ליצור רשת רחבה ואנשי קשר ברחבי העולם.
 • להיות דור עבודה חדש בתחום הבריאות והטכנולוגיה לאחר סיום הלימודים.
 • תיהנו מחינוך בינלאומי בזמן חיפוש עבודה.

אפשרויות עבודה

טכנולוגיית הבריאות היא כיום אחד המגזרים הצומחים במהירות ביותר עם צורך גובר בתכנון, פיתוח, יישום וייצוא של פתרונות ומוצרי טכנולוגיות בריאות לשירותי בריאות, כפי שהם באים לידי ביטוי במדיניות הלאומית והבינלאומית. עם זאת, היה חסר השכלה של מומחים רב תחומיים בתחום טכנולוגיית הבריאות. לכן קיימות אפשרויות תעסוקה רבות לבוגרי המגזר הציבורי והפרטי ברחבי העולם, כולל מנהלי פרויקטים, מומחים, מפתחים, מתכננים ורכזים.

קריירה במחקר

סטודנטים יכולים להגיש בקשה ללימודי דוקטורט לאחר סיום התואר הרלוונטי להשכלה גבוהה במחזור השני. הסטודנטים המסיימים את תוכנית התואר השני בבריאות עתידית

דרישות כניסה

תנאי קבלה כללית

דרישות כלליות

אתה מועמד זכאי ללימודי תואר שני אם:

 • יש לך תואר ראשון בעל הכרה ארצית - בדרך כלל תואר ראשון - ממוסד מוסמך להשכלה גבוהה,
 • התואר שלך תואם לפחות 180 ECTS (נקודות זכות אירופאיות) או לשלוש שנות לימודים במשרה מלאה,
 • התואר שלך נמצא בתחום רלוונטי לתכנית לתואר שני שאתה מבקש אליו. אנא עיין בדף התוכנית בדרישות מפורטות לתארים.

דרישות שפה

מועמדים חייבים להיות בעלי כישורי שפה אנגלית מצוינים ותעודה המוכיחה כישורים אלה. אתה יכול לציין את כישורי השפה שלך על ידי בחינת אחד ממבחני השפה האנגלית המוכרים בינלאומית.

על המועמדים להגיע לתוצאות הבדיקה המינימליות כדי שייחשבו כשירים University of Turku . לא ייעשה חריגים.

דרישות קבלה ספציפיות לתכנית

מועמדים היו צריכים לסיים תואר ראשון במדעי הבריאות או במדעי הסיעוד. התואר חייב לכלול לפחות שלוש שנות לימודים והוא אמור להעפיל את המועמד לגישה ללימודי תואר שני במדינה בה הוענק התואר. לתלמידים עם יותר משנתיים של חוויות עבודה קליניות במסגרת שירותי הבריאות יש עדיפות לגייס בתוכנית זו.

יתכן ויידרשו לימודים משלימים (מקסימום 60 ECTS) עבור הסטודנטים הזכאים רשמית, תלוי במחקרים שסיימו במהלך התואר הקודם וניסיון העבודה הקליני שהם צברו במסגרת שירותי הבריאות. לימודי השלמה אלה הם נוספים ולא ייכללו בתואר שני.

הערכת יישומים

מספר הסטודנטים להתקבל לתכנית דרך University of Turku , המחלקה למדעי אחיות, הוא מקסימום 5 סטודנטים. הקבלה מבוססת על קריטריוני הניקוד. המטרה היא להשיג הבנה של כשירותו של מועמד ומוטיבציה לגבי דרישות התוכנית.

המועמדים מוערכים ומדורגים על ידי ועדת הקבלה לתכנית על פי הקריטריונים המפורטים להלן. חמשת המועמדים המדורגים הגבוהים ביותר יתקבלו לתכנית. אם ישנם שני מועמדים עם אותה כמות נקודות, הנקודות לשאלה מספר אחת בבחינה בעל פה מכריעות.

כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... קרא יותר

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. קרא פחות
טורקו , ווינדהוק , ראומה + 2 יותר פחות