תואר שני בביו - רפואה

כללי

תיאור התכנית

על אודות

האם אתה מעוניין במחקר מדעי? האם אתה רוצה ללמוד יותר על מחלות ולהבין מדוע אנשים מסוימים מקבלים חולים ואחרים לא? במקרה זה, אנו ממליצים לך להצטרף לתואר שני בביו-רפואה באוניברסיטת Umeå. תכנית המאסטר בביו-רפואה תעניק לך ידע ומיומנויות מצויינים לשימוש בשיטות מדעיות מתקדמות ותכין אותך ללימודי דוקטורט או בסיס לעבודה בחברות תרופות, עם רשויות או במערכת הבריאות.

בזמן למידה

הסמסטר הראשון נפתח עם קורס ביו-רפואה מתקדמת. הקורס מורכב מארבעה תחומי מצוינות באוניברסיטת Umeå: זיהומים, סרטן, מחלות מטבוליות ומערכת נוירולוגית. בקורס זה תוכלו גם להיות מאומנים בביואינפורמטיקה, ביוסטטיסטיקה, תורת הידע ואתיקה.

לאחר הסמסטר הראשון, תוצג בפניך שפע של קורסים ביו-רפואיים לבחירה ולהתאמה אישית של החינוך שלך. פרוייקט עבודה ברמה מתקדמת (30 זיכויים ETSC) ייתן לך את ההזדמנות עבור ידע מעמיק בתחום הבחירה שלך או שאתה יכול לבחור קורסים אחרים בתחום העניין שלך כמו ביולוגיה הגידול, פתוגנזה חיידקית, מבנה ותפקוד של חלבונים וכו ' רבים מהמורים שתפגשו הם מדענים מובילים ותמיד תפתחו רשת מדעית משלכם. באופן עצמאי מה הקורסים תבחר אתה תהיה מאומן בעיצוב ניסיוני, בהערכת התוצאות שלך ללמוד ללמוד את העבודה שלך בפורמטים מדעיים שונים. תוכנית האב הוא סיכם על ידי 30 או 45 ECTS אשראי הבחינה עבודה.

אפשרויות קריירה

לסטודנטים ביו-רפואיים יש שוק עבודה במחקר ופיתוח בתחומי המרקחת, תעשיית הביוטכנולוגיה ובריאות. יש להם גם את ההזדמנות להיות עיתונאים מדע, עורך פטנטים או מומחה רפואי בתוך רשויות שונות.

בעל תואר שני אתה יכול גם להגיש בקשה ללימודי דוקטורט.

תוֹאַר

התוכנית תעניק לך תואר שני במדעים ביו-רפואיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

For more than a half-century, Umeå University has been evolving as the premier destination of higher education in northern Sweden. Throughout our proud history, we have remained committed to providing ... קרא יותר

For more than a half-century, Umeå University has been evolving as the premier destination of higher education in northern Sweden. Throughout our proud history, we have remained committed to providing a world-class teaching and research environment that is characterised by excellence, innovation, openness and diversity. קרא פחות