תואר שני בביולוגיה של מערכות עם התמחות בביואינפורמטיקה

כללי

תיאור התכנית

ההתקדמות האחרונה בביוטכנולוגיה חוללה מהפכה ביכולת שלנו להבין מערכות ביולוגיות בכמה רבדים מולקולריים. זה פותח דרכים עוצמתיות לחקר המנגנונים הבסיסיים מאחורי בריאות ומחלות. ביואינפורמטיקה וביולוגיה של מערכות מספקת את הכישורים הדרושים לתרגום נתונים ביולוגיים רחבי היקף לידע חדש.

על התוכנית

ביולוגיה של מערכות עם התמחות בביואינפורמטיקה היא תכנית מאסטר בינתחומית המשלבת את תחומי הביולוגיה, מדעי המחשב והסטטיסטיקה. התוכנית מספקת ידע ומיומנויות הדרושים להתמודדות מיומנת עם אתגרי ניתוח נתונים במחקר ביולוגי ביולוגי ומולקולרי מודרני.

מוקד הלימודים שלך

תכנית התואר השני אורכת שנתיים וכוללת קורסים מעמיקים במחקר בביולוגיה של מערכות וביואינפורמטיקה. במהלך החלק הראשון של התוכנית תלמד קורסים מתקדמים בביואינפורמטיקה, תכנות, תכנון ניסיוני ונושאי מחקר עדכניים. בחלק השני תמשיך בקורסים מתקדמים בסטטיסטיקה רב משתנית, ניתוח נתוני ביטוי, ניתוח רשת וביולוגיה של מערכות. במהלך החלק השלישי של התוכנית תלמדו ניתוח נתונים של רצף הדור הבא, הכנת ספרייה ובקרת איכות. יחד זה נותן לך בסיס יציב במתודולוגיות המחקר המשמשות בביואינפורמטיקה ובביולוגיה של מערכות.

התוכנית מסתיימת בפרויקט לתואר שני (45 נקודות זכות) במהלך השנה השנייה. בפרויקט זה תנסח ותפתור בעיית מחקר רלוונטית ותאפשר לך לשלב את הידע התיאורטי שלך ואת הכישורים המעשיים שלך. עבודת הפרויקט לתואר מבוצעת באופן עצמאי בהנחיית מנחה מוסמך University of Skövde . העבודה יכולה להתבצע באוניברסיטה, באחת מחברות השותפות שלנו, או באוניברסיטאות, חברות או מכוני מחקר אחרים.

ביולוגיה של מערכות עם התמחות בביואינפורמטיקה הינה תוכנית בינלאומית, והקורסים נערכים באנגלית.

עם סיום לימודיך

כרגע חסר ביואינפורמטיקאים בוגרים וביולוגי מערכות, ויש לך מגוון רחב של הזדמנויות בשוק העבודה. יש צורך גובר במומחים שיוכלו לנתח נתונים ביולוגיים בקנה מידה גדול ולפתח כלים ושיטות חדשות לניתוחים כאלה. לאחר הלימודים תוכלו לעבוד במסגרת תעשיית מדעי החיים, למשל בחברות ביוטכנולוגיה או תרופות, או במעבדות מחקר במגזר הציבורי. אתה תהיה מוכן היטב להמשך לימודי דוקטורט.

143005_pexels-photo-4491454.jpeg

דרישות קבלה

כדי להיות זכאי לתכנית נדרש תואר ראשון (שווה ערך לתואר ראשון שוודי) עם מגמה בתחום הביולוגי או הרפואי. ניתן להגדיר את האזור הביולוגי כביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה, מיקרוביולוגיה או פיזיולוגיה. האזור הרפואי מוגדר כאן כביו-רפואה. דרישה נוספת היא הוכחת כישורים באנגלית המקבילה ללימודים ברמה התיכונית בשבדיה המכונה קורס אנגלית 6 / קורס אנגלית B. בדרך כלל מודגמת באמצעות מבחן מוכר בינלאומי, למשל IELTS או TOEFL או שווה ערך.

בְּחִירָה

זיכויים הוענקו.

שפה

הקורסים נערכים באנגלית.

יישום

  • 16 באוקטובר 2020 - 15 בינואר 2021
  • קוד יישום HS-41276 באוניברסיטה

מתי? איפה? אֵיך?

  • תקופת הלימוד: 30 באוגוסט 2021 - 4 ביוני 2023
  • מיקום: סקובדה, קמפוס
  • קצב הלימוד: 100%
עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... קרא יותר

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. קרא פחות