תואר ראשון (בהצטיינות) במדעים ביו-רפואיים יישומיים / ביו-רפואי

כללי

תיאור התכנית

הוסמך על ידי: HCPC IBMS RSB

מדענים ביו-רפואיים מבצעים בדיקות מעבדה על דגימות שנשלחו לניתוח על ידי רופאים מומחים ורופאים אחרים.

מדע ביו-רפואי חיוני לאבחון קליני של המחלה ולטיפול מדויק בחולים ובפעילות של NHS וענפים אחרים הקשורים לבריאות.

אנו מציעים את התוכנית המדעית הביו-רפואית היחידה עם מיקום בגלזגו, שאושרה על ידי המועצה המקצועית לבריאות ובריאות (HCPC) והוסמכה על ידי המכון למדעי ביו-רפואי (IBMS).

אתם תקבלו את הידע והכישורים הדרושים כדי להפוך למדע ביו-רפואי, כולל פתולוגיה של תאים, ביוכימיה קלינית, המטולוגיה ומיקרוביולוגיה קלינית. כוח המפתח של התוכנית היא מיקום מבוסס עבודה בבית החולים הסקוטית.

מה תלמד

שנה 1

כימיה, תאים וביומולקולות, פיזיולוגיה 1

שנה 2

מבוא למיקרוביולוגיה, מנגנונים של רגולציה סלולרית, מיומנויות ליבה בביו-מדעי 2, ביוכימיה קלינית, אימונולוגיה, המטולוגיה, ביו-רפואה מיומנויות קליניות.

שנה 3

ביו-רפואי יישומי: אבחון מולקולרי, מיקרוביולוגיה קלינית, פתולוגיה שיטתית וסלולארית, תרגול. ביו-רפואי: אבחון מולקולרי, מיקרוביולוגיה קלינית, פתולוגיה שיטתית וסלולארית, אותות סלולריים וסחר, גנומים מיקרוביאליים או פרמקולוגיה של מתווכים כימיים, טיפולים חדשניים וטכנולוגיות תאים, תכנון וניסוי ניסיוני, אופציה: חוויה ביו-רפואית במקום העבודה.

שנה 4

ביולוגיה של מחלות, פתוגניות בקטריאלית או (Re) זיהומים מתעוררים, מדע דם מתקדם, פתופיזיולוגיה ותרפיה, פרויקט וסדנה (מודול כפול).

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

ABBB כולל כימיה פלוס Nat 5 מתמטיקה, אנגלית וביולוגיה ב B

שלב

BCC כולל כימיה פלוס GCSE כפול מדע, אנגלית ומתמטיקה ב B / 6

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 כולל כימיה ברמה גבוהה יותר אנגלית רגילה, מתמטיקה וביולוגיה ב 02

תואר מוסמך

24 נקודות חייב לכלול כימיה וביולוגיה

רמה 3 המורחבת

בנושא רלוונטי, כולל כימיה וביולוגיה, ב- DMM

HNC

HNC בנושא רלוונטי עם B ביחידות מדורגים וכיסוי מספיק של הכימיה.

גישת SWAP

תוכנית גישה לתכניות מדעיות.

שנה 2

שלב

ABB בכימיה, ביולוגיה ומתמטיקה, וכן GCSE אנגלית ב B. 15 אשראי HNC בנושא רלוונטי (חייב לכלול יחידת גנטיקה) עם A ביחידה מדורגת

שנה 3

HND

HND בנושא רלוונטי עם AB ביחידות מדורגים

רמה 3 המורחבת

בנושא רלוונטי, כולל כימיה וביולוגיה, ב- DMM

HNC

HNC בנושא רלוונטי עם B ביחידות מדורגים וכיסוי מספיק של הכימיה.

גישת SWAP

תוכנית גישה לתכניות מדעיות.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות