תואר ראשון (בהצטיינות) בלימודי סיעוד

כללי

תיאור התכנית

תוכנית לפיתוח מקצועי של אחיות מוסמכות, כדי לקדם את הכישורים האקדמיים שלהם לרמה תואר או בהצטיינות תואר; או כדי לקבל תעודת בוגר. שיטות משלוח מרובות ומגוון רחב של אפשרויות מודול מספקות גמישות בהתאם למגוון של שווקים ביתיים ובינלאומיים. נתיבי פרסים יכול להיות מותאם כדי לענות על הצרכים האישיים של הצרכים של מתרגלים בודדים ואת הדרישות המבצעיות ואת הצרכים האסטרטגיים של פיתוח השירות.

למה לבחור תוכנית זו?

אנו מומחים בכל ארבעת תחומי סיעוד (למבוגרים, ילד, למידה נכות ובריאות הנפש), כמו גם ביקור בריאות, מיילדות, ובריאות הציבור.

GCU מובילה את הדרך בחינוך בין מקצועי לאנשי מקצוע בתחום הבריאות.

תוכנית זו תוכננה להיות גמישה ומתמחה המאפשר לך להתאים את התוצאות בהתאם לצרכים שלך והתפתחויות.

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

כל המועמדים חייבים להיות אחיות מוסמכות, הרשומות או מורשות על ידי הגוף הרגולטור בארצו. דרישות מינימליות מינימליות של סיעוד תואר כניסה ישירה לתוואי כבוד.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 כל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

ניתן לשלם על סטודנטים במשרה חלקית בתשלום שנתי מלא או עבור מספר המודולים שהושלמו לכל שנת לימודים. סטודנטים עשויים להיות זכאים לשלם את זה בתשלומים במהלך השנה. הצגת שכר לימוד במשרה חלקית ומרחק.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

עבור סטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018. זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להשתקע בבריטניה וב- GCU לפני תחילת הלימודים וההוראה של התלמידים.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

אנו מאמצים טכנולוגיות למידה חדשות, כולל סביבת הלמידה הווירטואלית של האוניברסיטה GCU, Learn אשר משמשת כדי לאפשר למידה והוראה להימסר בצורה גמישה, והיא משלימה טכנולוגיות של מעורבות סטודנטים כגון Textwall. התוכנית מבוססת על מומחיות קלינית ואקדמית ומקדמת את האתוס במרכז התלמיד, התומך בפיתוחם של מתרגלים אוטונומיים ועכשוויים שיכולים לתרום תרומה חיובית לגישות בין-מקצועיות לטיפול רפואי.

אנו משתמשים הרצאות, הדרכות, סימולציות מיומנות קלינית, הרצאות מקוונות, סמינרים ודיונים אסינכרוני. יש להשתמש במגוון שיטות הערכה המתאימות לתוכן ולאופן המסירה של כל מודול.

מתקנים

מרכז ההדמיה הקליני הבין-מקצועי, בית הדמיה מאובזר לחלוטין וסביבת בית החולים, הממוקם בקמפוס, משמש ליצירת הזדמנויות להתפתחות ולתרגול של מיומנויות פסיכו-מוטוריות ופסיכו-סוציאליות ממוקדות קלינית בסביבת למידה בטוחה, נתמכת ויעילה.

ציוד הקלטה דיגיטלי ממוקם מעל כל אזור מיטה אשר משפר את המשוב על הביצועים של התלמידים על ידי מתן אפשרות לתלמידים לבחון את הביצועים שלהם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות