תואר ראשון בתזונה

כללי

תיאור התכנית

במהלך

תכנית הלימודים מאורגנת כדי להבטיח את שילובם של תלמידי מרקעים שונים בבריאות, ולקדם את הכבוד של נושאים בסיסיים וספציפיים, מבסס על המדע של מזון והצרכים תזונתיים של אנשים ואוכלוסיות.

הידע המצטבר על ביצועים אפשריים הכשרה בתחומים רבים, מהמסורתי ביותר להעדכנית ביותר, כגון רפואת צמחים, הגנום, גרונטולוגיה.

בוגרי Univap יש generalist, שמטרתו ביטחון מזון וטיפול תזונתי בכל תחומי ההתמחות במזון והתזונה מוצגות בסיסית לקידום, שמירה ושיקום בריאות ומניעת מחלות באנשים או אוכלוסיות .

שוק העבודה

הזדמנויות עבודה לבוגרי אוניברסיטת Vale do Paraíba רבות, כי זה של אזור פוטנציאל הכלכלי גדול עם מספר רב של תעשיות, אשר דורשת מבנה תקין של מערכת הבריאות ורווחה, מסעדות והתעשיות עצמם כשדה עבודה. שלא לדבר שאין מספר מספיק של מוסדות להשכלה גבוהים כדי לענות על הביקוש של כל עמק Paraíba והסביבה, כמו האזור של Serra da Mantiqueira, צפון החוף והיסטורי עמק (Arapeí, Areias, Bananal, Queluz, Silveiras וסאו ז'וזה לעשות Barreiro).

הבהרה קורס

אימון Transdisciplinary, קרן של דיסציפלינות להחיל ידע ספציפי של בריאות, ציפייה מגע עם שוק העבודה, באמצעות תכנית לימודים חובת שלב מהשנה 3, מקצועות מיושרים לשוק העבודה הנוכחי, כתזונתי Genomics, תזונתי אפידמיולוגיה, צמחים ובריאותיים.

מטרת קורס

טופס מודע מקצועי על התפקיד והאחריות שלך, תוכל לקחת אותם באופן חוקי ומלאה ב, כפה את עצמו כחבר מוסמך ומוסמך של צוות רב תחומי של בריאות וחינוך, מתן מענה לצרכים והאינטרסים של שוק העבודה הקיים הרחב לתזונאי .

חפש את היווצרות מקצועית מבחינה טכנית מוסמך לתכנן, לארגן, ישירה, לפקח ולהעריך את שירותי מזון ותזונה, עובד בחינוך לתזונה וסיוע לקהילה או ליחידים, בריאים או חולים, במוסדות ציבוריים או פרטיים, צוותי רב-תחומיים, כמו גם במחקר מכל סוג הקשורים למזון ותזונה.

כמו כן, מתכוון לספק הכשרה העוסקת בצרכי הבריאות החברתיים, עם דגש על מערכת Unified הבריאות (SUS).

משך

8 סמסטרים, ארבע שנים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

A Universidade do Vale do Paraíba – Univap, reconhecida pelo MEC em 1992, é uma instituição comunitária sem fins lucrativos, de ensino, pesquisa e extensão.

A Universidade do Vale do Paraíba – Univap, reconhecida pelo MEC em 1992, é uma instituição comunitária sem fins lucrativos, de ensino, pesquisa e extensão. קרא פחות
סאו חוסה דוס קמפוס