תואר ראשון ברפואת שיניים

כללי

תיאור התכנית

 • נלמד באנגלית
 • פרקטיקות בספרדית
 • מרפאת אודונטולוגיה
 • הטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום הלמידה
 • סטאז 'פנימי מתחיל מהשנה הראשונה והובטח סטאז' מקצועי
 • קורסי שפה ספרדית

תְעוּדַת הוֹקָרָה

אלחנדרו פאלארס, סטודנט לתואר ראשון ברפואת שיניים

"עלי להדגיש שהמורים שלי תמיד היו ממש מהירים ומוכנים לענות על כל הספקות שלי והטיפול האישי היה קרוב מאוד לכל התלמידים. יש לנו מורה אישי".

פרופיל סטודנט

סטודנטים המעוניינים להצטרף לתואר ראשון ברפואת שיניים באוניברסיטת UCAM חייבים להפגין את הכישורים הבאים:

 • כישורים במדעי היסוד כמו ביולוגיה, כימיה ופיזיקה
 • חייבת להיות אינטרס רפואת שיניים וכללית ומחויבת לשירות
 • חשוב שיהיו לך הרגלים טובים של לימוד, ארגון, ביקורת עצמית וכישורי עבודת צוות
 • צריך להיות בעל יכולת לקיים אינטראקציה עם אנשים אחרים, להיות מסוגל להקשיב לחולים ולהבין אותם
 • יכולת להסתגל לשינויים

אחת התכונות המבדילות רפואת שיניים ב- UCAM מאחרות היא חלק מהנושאים החדשניים בתכנית הלימודים, כמו רפואת שיניים ודיאטטיקה, רפואת שיניים וספורט, או תכנון וניהול של מרפאת שיניים, מכיוון שמקצועות אלה יכולים לפתוח מסלולי קריירה חדשים לתלמידים שלנו. . חוץ מזה, תהיה לך הדרכה של מורים מעורבים מקרוב, כמו גם מתקנים מאובזרים

UCAM מציעה תוכנית אקדמית איכותית, הממוקדת בהצלחה המקצועית העתידית שלך מהיום הראשון. התואר הראשון שלנו ברפואת שיניים מציע קשר עם המקצוע האמיתי, מכיוון שיהיו הרבה התמחות קליניות.

הסיבות לבחור

יש הרבה סיבות משכנעות לבחור ברפואת שיניים כקריירה. לדוגמה, רפואת שיניים מציעה הזדמנות לעשות את ההבדל בבריאותו של המטופל ורווחתו. זו קריירה שמעניקה לך הזדמנות להיות הבוס של עצמך ובאופן פוטנציאלי להיות בעל תרגול שיניים. פריצות דרך מדעיות חדשות ומרתקות בטיפול בגנים ובביוטכנולוגיה מציעות לרופאי שיניים הזדמנות לשמור על בריאות הפה הכללית של המטופל, הערכתם העצמית והכי חשוב, חיוכיהם.

היעד החינוכי של רופאי השיניים המכשירים באוניברסיטה הקתולית שלנו אינו מורכב אך ורק בהעברת הידע התיאורטי והמעשי הטמון בתוכנית הלימודים, אלא גם מטרתו היא לחנך אנשים עומדים, המשתלבים עצמם בחברה באופן יצירתי וגם כסוכנים. של שינוי. זהותנו הקתולית ומחויבותנו הנחרצת לאיכות ומצוינות הולכים יד ביד.

רופאי השיניים של מחר יהיו בחזית הטכנולוגיה, באמצעות לייזרים ואבחון בסיוע מחשב, מה שהופך את תרגול רפואת השיניים למאתגר ומתגמל יותר.

האוניברסיטה הקתולית בסן אנטוניו תורמת להתפתחות ולהתקדמות אמיתית ברמה חברתית על ידי טיפוח אנשים המסוגלים לשיקול דעת ביקורתי, רציונלי, ומודעים לכבוד הטרנסצנדנטלי של האדם; אנשים המציבים את עצמם לשירות האוכלוסייה והחברה עצמה, ומרגע היווצרותם קשר ראשוני עם האוניברסיטה יחוו את התחושה של היחס אליהם כאל יחידים ייחודיים הנמצאים בכבודם המלא.

צוות ההוראה מורכב מפרופסורים, רופאים, רופאי שיניים, רופאי שיניים, ביולוגים, מיקרוביולוגים, רוקחים ומומחים מתחומים רפואיים ורפואת שיניים שונים, כגון מומחי השתלות, רופאי שיניים אנדודנטיים, רופאי שיניים לילדים, אורתודונטים וכו 'שהם אנשי מקצוע המוערכים ברמה הלאומית והבינלאומית.

התוכנית האקדמית של הקורס תואמת את כל מדינות האיחוד, ומאפשרת חילופי דברים.

אפשרויות קריירה

 • עבודה בתחום הבריאות.
 • פרקטיקות קליניות במרפאות רפואיות ציבוריות ופרטיות, ובניהול חברות שיניים.
 • מניעה, אבחון וטיפול במחלות ובעיות המשפיעות על השיניים, הפה, עצם הלסת והאזורים הסמוכים.
 • הזדמנויות מצוינות קיימות בתחום ההוראה, המחקר, הקריירה אצל סוכנויות ממשלתיות או בענף.

תְקוּפַת הִתמַחוּת

UCAM מציעה יותר מ -2,000 הסכמי התמחות בהתמחות. האוניברסיטה מציעה גם את הפרופסור לחקר שיניים בינלאומי עם קלינאים וחוקרים לאומיים ובינלאומיים מצוינים, מובילים בתחום.

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion ... קרא יותר

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion of human knowledge through research as an integral part of the development of mankind and to participate in the evangelical mission of the Catholic Church in the areas of education and culture. קרא פחות
מורציה , ספרד און ליין , מדריד + 2 יותר פחות