תואר ראשון ברפואה

כללי

תיאור התכנית

על הקורס

מצוינות בחינוך: הדירוג הגבוה ביותר במשרד החינוך הברזילאי (MEC). השייכים לאזור בריאות UNICID המוכר, בית הספר לרפואה משתמשת בשיטת הוראה-למידה שונה, ממוקד-תלמיד. למידת החקר (PBL - הלמידה מבוססת בעיה) מאפשרת גישה בין-תחומית ומקיפה למצבים בריאותיים של האוכלוסייה, תוך שימת דגש על היחס האנושי ומוסר במקצוע והמטופל, בתוך המציאות של מערכת Unified הבריאות של ברזיל (SUS) . מההתחלה, התלמיד עודד לפתח חשיבה קלינית וללמוד לקבל החלטות המבוססות על ראיות מדעיות. בנוסף, מבצע פנימייה במוסדות הבריאות הטובות ביותר בעיר, כגון בית החולים לעובדי מדינת המדינה, בית החולים לילדים של ישו העירוני ילדים ובית החולים ליולדות ליאונור מנדס דה בארוס. יישום מעשי בתרחישים שונים: יחידות בריאות בסיסית, מרפאות חוץ, חדרי מיון ובתי חולים של מורכבות בינונית וגבוהה.

שוק העבודה

פרופיל: רופא עם הכשרה חזקה קלינית, קריטי, מהורהרת, עם השילוב של ערכים מוסריים והומניסטיים לפרקטיקה מקצועית. היא מחויבת לפיתוח של אזרחות וההפיכה לחברה הוגנת יותר ושמאפשר גישה לייצור של בריאות לכל הברזילאים. מקצועי זה מתמודד עם בעיות מסוגים שונים, וצריך להגיב בהומניזם, באיכות טכנית ומתאים להקשר, המאפשר לאדם והקהילה שלהם להשיג את האיכות הטובה ביותר של חיים. להיות רופא הוא להיות מדען ולעקוב אחר ההתקדמות של מדע ובו בזמן, מטפלת, אתית ורגישה לסבל אנושי, תמיד מחפשת תשובות חדשות לצרכים חברתיים. הזדמנויות חדשות. האופי הליברלי המסורתי של רפואה השתנה באופן משמעותי בתקופה האחרונה בברזיל. רבים מהרופאים יותר מ 260,000 עובדים במסעות העבודה בין המדינה עצמאית מגיעים לצבור שלוש או יותר מקומות עבודה. שדות חדשים של עבודה, לעומת זאת, חיזוק, כגון רפואת משפחה, גריאטריה (בהתחשב בהזדקנות האוכלוסייה), בחינות הדמיה, רפואת Orthomolecular, הומאופתיה, דיקור ואזורים המתמקדים בטכנולוגיה גבוהה.

דיפרנציאלי

בית הספר לרפואה מפגישה סגל מוכשר, תשתיות בקמפוס שונה (קמפוס UNICID ¿פינס), שנועד אך ורק כדי לענות על כל הצרכים שנדרש על ידי כמובן, ומעבדות מצוידים במכשירי הטכנולוגיה העדכנית ביותר. בין מבדל המפתח שלה הוא סימולציה בית החולים החדשים ומתקדמים, שבו UNICID חלוץ, המאפשר הסמכה בינלאומית. זה מרכז הדרכת סימולציה מתקדם מציאותי פותח בחדרים באיכות גבוהה. סימולטורים / רובוטים הם הדור האחרון בשוק, שיש תוכנה מורכבת, היחידים שעובדים עם אלחוטי, המאפשרים ניידות מלאה לסביבות שונות. סימולטורים באיכות גבוהה אלה מאורגנים בשלוש מיטות במחלקה ושני חדרי מיון, שאחד מהם התמקדו בטיפול בנשים בהריון ולידה, כוללים שיש יחידת החייאה בילוד. בנוסף לחולים מדומים, יש כמובן שני חללים לרפואת מיומנויות הדרכה, יש אחד ש-20 משרדים לביצוע OSCE (בדיקה קלינית מובנה מטרה). יש תחומים אחרים אלה כמה בובות וסימולטורים המאפשרים באמצעות שיטות פיקוח, הדרכת מיומנויות רפואיות חיוניות למימוש profissão.O מורפולוגי מעבדה, שכוללת כעת פעמיים יש שטח הרצפה יותר תחומי הלימוד, בין השאר. בנוסף, יש לו את UNICID רפואת מעבדה מודרנית ומתקדמת מעבדה טכניקה כירורגית ושיטות עבודה פונקציונליות שני מצמידים את מעבדות מחקר מוסמכים, המאפשרת למורים ולתלמידים לפתח מחקר מדעי באיכות גבוהה. שלא לדבר על הקורס היוקרתי וספריית מעבדות שני מחשב. הכל תוכנן כדי לאפשר לתלמידים להגיע מוכן יותר לפעילות המעשית. ובכל זאת, הבריאות העולמית של UNICID רפואת למידת oportunities ¿חבר GHLO, קונסורציום שנוצר על ידי האיגוד רפואי האמריקאי מכללות. זוהי תכנית חילופי חינוכית בתחום בריאות, הכוללת אוניברסיטאות רפואיות אמריקאיות, בין השאר במקומות שונים בעולם. בברזיל, אנחנו חלוצים בשותפות זו, שתאפשר לתלמידים השנתיים האחרונות של גישה רפואית לשלבי בחירה בינלאומיים, העדפת חילופי מידע חיוני שיאפשר להם לעבוד עם אנשים ומציאויות שונים בבריאות, להרחיב את הממד התרבותי וכדי ללמוד על מערכות בריאות שונות וגישות לטיפול רפואי במדינות אחרות.

סטיבולרי 2,016

פארס תקפים לשנה ראשונה (תלמידי שנה א ') 2016.

המחצית 1 של הקורס מחולקת לשבעה חלקים שווים (שכר לימוד + 6 תשלומים) של 7,106.91 R $ ערך לתשלום על יום העבודה -5 בחודש

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Nós da Universidade Cidade de São Paulo – UNICID , somos uma instituição modelo dentro do panorama nacional, comprometida com a educação e com a inovação.

Nós da Universidade Cidade de São Paulo – UNICID , somos uma instituição modelo dentro do panorama nacional, comprometida com a educação e com a inovação. קרא פחות