תואר ראשון ברפואה

כללי

תיאור התכנית

שלוש השנים הראשונות של החינוך הרפואי עוברות בקמפוס Rumelifeneri באוניברסיטת Koç, ואילו השכלה קלינית ניתנת בבית החולים להכשרה ולמחקר של אוניברסיטת Koç, שהופעל בספטמבר 2014. קמפוס מדעי הבריאות המשתרע על שטח של 220.000 מ"ר כולל בית הספר לרפואה, בית הספר לסיעוד, מעבדות מחקר ומרכז למידה מתקדמת. מטרתו של קמפוס מדעי הבריאות היא לתרום ליצירת הון אנושי מוסמך בתחום הבריאות באמצעות הגישה החדשנית והצוות הדינמי שלו בסטנדרטים צפון אמריקאים.

בית הספר שלנו, המועדף על ידי סטודנטים מצטיינים בבחינת הכניסה לאוניברסיטה מאז ההתחלה, רושם 15 מלגות מלאות, 25 מחצית מלגות, בסך הכל 40 סטודנטים בכל שנה.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של השכלה רפואית עם מספר קטן של סטודנטים הוא מספר גבוה יותר של סגל אקדמי לתלמיד. יתרון זה נותן לתלמידים אפשרות לערוך מחקר מדעי בתחומי העניין והפריבילגיה שלהם להשתתף באופן פעיל ביצירות קליניות. הצגת תוצאות המחקר שלהם בקונגרסים מדעיים בינלאומיים מעניקה לסטודנטים שלנו סיכוי לפגוש את הקהילה המדעית בשלב מוקדם של הקריירה שלהם. כתוצאה מכך, סטודנטים בבית הספר לרפואה באוניברסיטת Koç מסיימים את לימודיהם כרופאים מוכווני מחקר בעקבות היישומים בתחומי הרפואה ומיישמים אותם.

משימה נוספת של השכלתנו הרפואית היא להביא לגידול רופאים בעלי כישורים בינלאומיים. בסוף השנה השלישית, כל הסטודנטים שלנו נתמכים בבחינת הרישוי הרפואי של ארצות הברית (USMLE).

בית הספר שלנו מצטבר בפקולטות מהודרות עם סטודנטים מצטיינים, ובנו ציונים גבוהים בבחינות להתמחות ברפואה ובבדיקת רישוי רפואי בארצות הברית, וזה עוד אינדיקציה להישגנו המשמעותי.

התוכנית לרפואה באוניברסיטת Koç תכונות:

 • משך הפעילות: 6 שנים
 • שפת ההוראה: כל הקורסים נלמדים באנגלית, אך התלמידים נדרשים ללמוד תורכית בשנה השלישית כדי להיות מסוגלים לתקשר עם החולים בבית החולים באוניברסיטה.
 • תואר הוענק: דיפלומה דוקטור לרפואה (MD).
 • הכרה בתואר בחו ל ": בית הספר לרפואה של אוניברסיטת קוצ 'ה נכלל ברשימות ה - ECFMG של ה - ECFMG (עבור יישומי מאסטר קליני של ארה ב",) המועצה הרפואית של קליפורניה ו - GMC (עבור יישומי מאסטר קליניים בבריטניה).

עלויות מגורים ומלגות

 • בקמפוס לינה במעונות נע בין 2.000 - 5.500 דולר לשנה אקדמית.
 • עלויות חי (מזון, נסיעות מקומי, ספרים, וכו ') יכול להיות כ 5.000 דולר לשנה אקדמית.

יש מלגות שכר לימוד זמין לסטודנטים בינלאומיים על בסיס הכשרון האקדמי.

אתה רק צריך להגיש את הבקשה המקוונת שלך לציין במכתב המוטיבציה שלך כי אתה רוצה להיחשב למלגה בקצרה להסביר מדוע.

ועדת הערכת הסגל מחליטה אז על קבלה ומלגה שיוענקו למועמד.

אנו ממליצים לפנות מוקדם ככל האפשר לסיכוי טוב יותר לקבל מלגה.

דרישות קבלה

 • MCAT - העדיף מינימום 505 נקודות או ציון בחינת SAT של 1410 נקודות ומעלה
 • ציון מבחן TOEFL של 80 נקודות ומעלה (אם קיים)
 • 2 מכתבי המלצה
 • מכתב מוטיבציה
 • דיפלומה ותמלילי תיכון

אתה מעלה את כל המידע הזה למערכת היישומים המקוונת שלנו.

עוד מידע:

https://international.ku.edu.tr/https://medicine.ku.edu.tr/en/

עדכון אחרון: יול 2019

אודות בית הספר

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its ... קרא יותר

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its full collection of Colleges—including Administrative Sciences & Economics, Engineering, Natural Sciences, Humanities & Social Sciences, Law, and Medicine—Koç University has been distinguished by its notable contributions to the elevation ofeducation, knowledge, and service, both domestically and beyond. International admission details can be found at https://international.ku.edu.tr/ קרא פחות