תואר ראשון ברפואה וטרינרית

כללי

תיאור התכנית

USAMV

תיאור תמציתי של תוכנית הלימודים (אזור ריבית, תכונות)

החינוך וטרינרי השפה הצרפתית משתרע על פני תקופה של שש שנים (ראשון ותואר שני) והיא פתוחה לאזרחי האיחוד האירופי או מדינות שאינן חברות באיחוד האירופי אשר שולטים בצרפתית.

פונה חייב להוכיח התואר או שווה הערך הראשון שלהם. ההליך להתקבל לפקולטה רוצה את התוצאה הסופית של ראשון (85%), מכתב (10%) ומכתב המלצה או תעודת התנדבות (5%).

משך הלימודים: 6 שנים

מספר מקומות:

 • Boudgettes 15 מנדטים של אזרחי מדינות האיחוד האירופי
 • 15 מקומות עבור אזרחי מדינות שאינן חברות באיחוד האירופי

חומרים עיקריים למדו

 • בסיסי למדעים (כימיה, פיסיקה, ביולוגיה Mathématiquesappliquées בתחום)
 • מדעי יסוד (אנטומיה, היסטולוגיה ואמבריולוגיה, פיזיולוגיה, ביוכימיה, פתופיזיולוגיה, פתולוגיה, ביולוגית צמח, ביולוגית בעלי חיים וכו ')
 • מדעי קליני (להרדמה, רפואה פנימית, כירורגיה, הפרעות פוריות, מחלות זיהומיות, הדמית médicaleetc.)
 • בטיחות ואיכות (פיקוח ובקרה של מוצרים מן החי, טכנולוגית היגיינה ומזון פיקוח וניטור יחידות מתמחות בהשגת מוצרים מן החי)

חלץ את הפקק בשוק העבודה

 • רופא וטרינרי; - מפקח המדינה (בעלי חיים ומוצרי פיקוח הווטרינרי); - סוכן מכירות של תרופות ומכירה של ציוד רפואי - מורים באוניברסיטה אוניברסיטאי מראש; - מחקר רפואי

שיקולי הודאה כלליים

א. אזרחי רומניה רשאי לבקש תוכנית זו, אזרחים זרים של מדינות האזור הכלכלי האיחוד האירופי / אירופה, הקונפדרציה השוויצרית, כמו גם אלה של מדינות שאינן חברות באיחוד האירופי לציית להוראות כל דין.

ב. תקופת הגשת בקשות הקבלה של מזכירות הפקולטה בוקרשט לרפואה וטרינרית, 105 ע"נ Splaiul Independente, המגזר 5 נוצרה 2017/05/02 כדי 18/07/2017. הגשת קבצים שלמים יכולה להיעשות באופן אישי על ידי המועמד או על ידי שליחת המסמכים הנדרשים לקבלה בדואר. מועמדים הבוחרים לקבלת בקשות בדואר חייבים להשלים בהרשמה מוקדמת באינטרנט (http://fr.fmvb.ro).

ג. רישום המועמדים תוכנית רישוי וטרינרי - חינוך צרפתי אפשרי רק עבור כיתה ה -1.

מועמדים אזרחים רומנים א המבקשים ללמוד בפקולטה לרפואה וטרינרית של בוקרשט - הוראה בצרפתית יגיש תיק שלם עם מזכירות הפקולטה בוקרשט של הקבלה לרפואה וטרינרית בתקופת 2017/07/18 02.05.2017-, המכיל את המסמכים הבאים: - טופס בקשה נשלח רקטור האוניברסיטה: - דיפלומה רווק מקורי; 2017 בוגרים שעדיין אינם הולכים להחזיק את התואר שלהם, עשוי זמנית להפקיד את תעודת השכלה (בעקבות הבחינות בגרות) במקור, שהוציאו בתיכון סיים. - מכתבי המלצה תעודות / התנדבות - תעודת העתק מאושר birth- של המקור - -העתק תעודת זהות - שתי תמונות פספורט - אישור רפואי, המוכיחים את תאימות עבור השדה שנבחר ואת העובדה המועמד אינו סובל ממחלות infecto מידבקות - מסמכים תומכים עבור שליטה בשפה הצרפתית (רק עבור מועמדים אשר לא תתמוך מבחן שליטה בשפה, B1 רמה מינימלית) - הוראת תשלום המאשר את תשלום הוצאות הערכה של היישום.

ב אזרחי האיחוד האירופי, רומנית או זרים עם תושבות בחו"ל יגיש תיק שלם עם המזכירות לקבלה לפקולטה בוקרשט-חינוך לרפואה וטרינרית בצרפתית, מן 2017/02/05 כדי 18/07/2017 המכיל את המסמכים הבאים:

 • הצורה המייעדת את הרקטור של האוניברסיטה - המידה-המקבילה הראשונה או במקור, מלווה בתרגום apostilled ב רומנית, צרפתית או אנגלית. - תמליל (תעודה) במשך כל השנים של החינוך העל יסודי, תרגום apostilled ברומנית, אנגלית או צרפתית - מכתבי המלצה או תעודות התנדבות - תעודת לידה - מתורגם apostilled ב רומנית, צרפתית או אנגלית - מכתב קבלה ללימודי שהוציא משרד הלאומי Eduction של Romania- המחלקה ליחסים בינלאומיים (www.edu.ro) עבור אזרחי מדינות שאינן חברות באיחוד האירופי. המסמכים הדרושים כדי לקבל את המסמך הזה יישלח על ידי בוקרשט USAMV משרד החינוך. - רמת לימודים ברמה בתיכון eliberee מכתב הוקרה על ידי משרד החינוך של רומניה (http://www.cnred.edu.ro) למועמדים מהאיחוד האירופי, החלל הכלכלי האירופי או הקונפדרציה השוויצרית. המסמכים הדרושים כדי לקבל את המסמך הזה יישלח על ידי USAMV בוקרשט עם משרד החינוך. - דמי הערכה תיק להזמין תשלום עבור הנפקת מכתב הקבלה ללימודים (אזרחי המדינה הלא-EU) או מכתב של הכרה בלימודי תואר במכללה (אזרחי מדינות האיחוד האירופי).
 • דרכון (עבור אזרחי מדינות שאינן חברות באיחוד אירופאיות) או תעודת זהות (אזרחי האיחוד האירופי) ושני עותקים של דרכון או תעודת זהות, כוללים התצלום של המבקש, תאריך ההנפקה והתקופה תוקפו של המסמך - שתי תמונות פספורט - תאימות המאשר תעודה רפואית עם השדה שנבחר והמועמד אינו סובל ממחלות infecto מידבקות.
 • מסמכים המאשרים שליט בשפה הצרפתית (רק עבור מועמדים אשר לא יתמכו מבחן השליטה בשפה, B1 רמה המינימאלי) - להזמין תשלום הוצאות הערכה של היישום - העתקים מאושרים של תעודה תואר או שווה ערך ואת תעודת הלידה יכולים להיות מושג עם רומניה נוטריון ציבורית או קונסולית שגרירות רומנית / של המדינה הרומנית.
USAMV

מסים

תכנית הלימודים מחקרים רישוי לרפואה וטרינרית - חינוך בצרפתית מעמיד לרשות מועמדים: - 15 מקומות מומנו מתקציב המדינה. יכול להיות כבוש רווחים אלה על ידי תחרות רק על ידי אזרחים רומנים, אזרחי האיחוד האירופי ואנשים אזרחות רומנית עם מגורים בחו"ל - 15 מנדטים הדורשים שכר הלימוד; הסכום השנתי (שכר לימוד) הוא 3900 יורו / שנת לימודים. אזורים אלו עשויים בני שנכבשו על ידי תחרות על ידי אזרחים זרים, אזרחי רומניה, אזרחי האיחוד האירופי או אזרחות רומנית אנשים המתגוררים בחו"ל.

ההגנה של המבחן שליטה בשפה

המבחן השליט בשפה ייתמך על ידי המועמדים שאינם מראה בתיעוד תיק הרישום המעיד על השליטה של ​​מיומנויות שפה הצרפתיות. בדיקה זו יכולה להתקיים כדלקמן:

 1. מועמדי אזרחים רומנים עם מושב ברומני אזרחים זרים אשר באופן אישי יגישו את מסמכי ההודאה למזכירות הפקולטה לרפואת וטרינרית של בוקרשט יתמכו מבחן השליטה בשפה בעת רישום, של 02.05. 2017 2017/07/18.

 2. מועמדי אזרחים רומנים המתגוררים בחו"ל וזרים שעוברים קובץ התחרות שלהם בדואר, יתמכו מקוון מבחן שליטה בשפה (Skype), על פי תיאום מראש, בהסכמה עם המועמד 2017/05/02 וכניסתם של המזכירות 2017/07/18.

ההערכה של מועמדים תיעשה על ידי במוקדמות מותרות מותרות / לא התוצאה של הערכת השליטה בשפה תועבר לידיעת המועמד בסוף ההגנה של המירוץ. מועמדים שהם אזרחי מדינות אשר השפה הרשמית היא צרפתית, ויש להם, במסמכים בקשתם המאשר כישורי שפה, מסמכים שהונפקו על ידי מוסדות מוכרים או מורשה לא תעמוד במבחן של שליטה בשפה.

USAMV

ההגנה של מבחן בכתב, "מוטיבציה של בחירה של מקצוע הרפואה הווטרינרית והפקולטה לרפואה וטרינרית של בוקרשט-מבחן"

המאמר חייב לכלול את המוטיבציה האישית של המועמד בפני הברירה של מקצוע רפואת הווטרינרית, תוך שימת דגש על expérienceantérieure לגבי גידול בעלי חיים ושליחות וטרינרים של העתיד, באמצעות כמילות מפתח מנוסח כי תהיה להיות ידוע וברור לכל המועמדים באתר http://fr.fmvb.ro/. המאמר חייב להיות בין 600 ל -1200 מילים.

הגשת המשפט תפורסם על http://fr.fmvb.ro/ האתר. ההערכה של הבדיקה תיעשה באמצעות מבחנים בין 1 ל -10. תוצאת המבחן תייצג 10% את התוצאה הסופית של תחרות ההודאה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The University of Agronomic Sciences and Veterinary Medicine of Bucharest (USAMV B) is an accredited public higher education and research institution with legal personality, belongs to the network of ... קרא יותר

The University of Agronomic Sciences and Veterinary Medicine of Bucharest (USAMV B) is an accredited public higher education and research institution with legal personality, belongs to the network of public higher education institutions, and is an apolitical and non-profit organization. קרא פחות