תואר ראשון בפסיכולוגיה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בפסיכולוגיה

תואר ראשון בפסיכולוגיה מיועד לסטודנטים הנלהבים לשילוב פסיכולוגיה ומדעי הטבע במטרה להמשיך בקריירה או בתכניות לתארים מתקדמים כגון: אך פסיכולוגיה קלינית, מדעי המוח ההתנהגותיים או הקוגניטיביים והתנהגות בעלי חיים. תואר ראשון בפסיכולוגיה דורש מינימום 88 נקודות זכות, 50 חטיבות עליונות ולפחות 20 נקודות זכות בזמן שהותם ב- SPU.

מסלולי BS

מדעי הפסיכולוגיה - מיועדים לסטודנטים עם מגוון רחב של תחומי עניין בקריירה ובתי ספר לתארים מתקדמים אך נלהבים גם משילוב פסיכולוגיה ומדעי הטבע. מסלול זה מכיל את דרישות האשראי המועטות ביותר בתארים BS. בהינתן פחות דרישות אשראי, מסלול BS-Psychology מדע מעניק לסטודנטים את מירב הגמישות ללמוד קורסים אסטרטגיים נוספים בפסיכולוגיה או דיסציפלינות אחרות, כמו גם למקסם את חוויות המחקר או ההתמחות.

מדעי המוח ההתנהגותיים והקוגניטיביים - מעניקים לסטודנטים את הידע והמיומנויות לעבודה בוגרת או לעבודות במחקר או יישום של מדעי המוח ונוירופסיכולוגיה.

התנהגות בעלי חיים - באמצעות נקודת מבט ביולוגית ופסיכולוגית על התנהגות, מסלול זה מיועד לסטודנטים המעוניינים בעבודות או בתכניות בוגרות החוקרות התנהגות של בעלי חיים.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The faculty, staff, and students of the School of Psychology, Family, and Community at Seattle Pacific University strive to become a community of learners who are: Guided by faith Exploring the implic ... קרא יותר

The faculty, staff, and students of the School of Psychology, Family, and Community at Seattle Pacific University strive to become a community of learners who are: Guided by faith Exploring the implications of vital expressions of Christian faith for the human condition, as well as for emotional and relational healing and health. Rooted in academic discipline Fostering rigorous and creative learning environments, as well as contributing primary scholarship to the scientific study of psychological and social processes. קרא פחות