תואר ראשון בפיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בתחום הבריאות
210 ECTS זיכויים
צריכת 20
תוכנית תואר בפיזיותרפיה
קמפוס: סטאקוננקטו 23, פורי

תאריכים חשובים

תקופת היישום: ינואר 2020
בחינת כניסה: אפריל 2020
הלימודים מתחילים: סתיו 2020

מומחי התנועה ויכולת תפקודית

פיזיותרפיסטית מסוגלת להכין תוכנית פיזיותרפיה איכותית, מבוססת-ראיות, יחד עם הלקוח ולבסס את התוכנית על הערכה, על צרכי הלקוח ועל החשיבה הקלינית. תכנית הלימודים בפיזיותרפיה פותחת הזדמנויות לעבוד בתחום השיקום הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. לאחר סיום הלימודים, אתה זכאי להשתמש בפיזיותרפיסט של תעסוקה כפי שנקבע בצו.

סטודנטים של SAMK יועסקו

אתה יכול לעבוד בתחום השיקום הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. הידע הבסיסי שלך הוא בתחום הערכה ותמיכה של תנועה ותפקוד. ניתן לעבוד עם אנשים מכל הגילאים בבתי חולים, מרכזי בריאות, פרקטיקות פרטיות, תעשיה, מועדוני ספורט, מרפאות וארגונים לא ממשלתיים.

 • פיזיותרפיסט (AMK).
 • תואר ראשון בתחום הבריאות.
 • מדריך לפעילות גופנית מותאמת.

קמפוס מודרני ותכליתי

קמפוס SAMK החדש ממוקם במרכז העיר של Pori וזה סביבת הלמידה של העתיד.

 • מעל 4000 תלמידים.
 • מגוונים: עסקים, שירותי בריאות ושירותים חברתיים, טכנולוגיה, תיירות.
 • בסביבות 600 מעלות בשנה.
 • חיבורי תחבורה טובים: ממוקם ליד מרכז הנסיעות של Pori. זה קל להגיע על ידי אוטובוס מקומי או למרחקים ארוכים ובמרחק הליכה משדה התעופה.

תוֹכֶן

 • תקשורת ומיומנויות אינטראקציה.
 • דרישות וכישורים של המקצוע בעתיד.
 • תפקוד אנושי ותנועה.
 • שיטות מבוססות על ראיות של פיזיותרפיה.
 • אימון מעשית.
 • מחקר ופיתוח של פיזיותרפיה.

פיזיותרפיסטית מסוגלת להכין תוכנית פיזיותרפיה איכותית, מבוססת-ראיות, יחד עם הלקוח ולבסס את התוכנית על הערכה, על צרכי הלקוח ועל החשיבה הקלינית. הפיזיותרפיסט מתחשב בקווים המנחים האתיים, בחקיקה ובאפקטיביות בעבודתו. יש לו מיומנויות בין-תרבותיות, אינטראקטיביות וחינוכיות טובות והוא מסוגל להשתתף בפרויקטים של שיתוף פעולה רב-תחומי.

הבינלאומי

האינטרנציונאליות משולבת כחלק טבעי מתוכנית התואר. יכולת הבינלאומית מתגלה ככישורי שפה, מיומנויות אינטראקטיביות וכישורים תרבותיים. הסטודנט פועל בקבוצות ורשתות עם אנשים מרקעים תרבותיים שונים המפתחים מיומנויות תקשורת בין-תרבותיות. לסטודנט יש גם אפשרות של השלמת הלימודים או תקופות הכשרה מעשית בחו"ל.

לאחר סיום הלימודים, אתה זכאי להשתמש בפיזיותרפיסט של תעסוקה כפי שנקבע בצו. מידע נוסף .

הרשות הלאומית לעניינים רפואיים (TEO) והמשרד המחוזי של המדינה מפקחים על תרגול פיזיוטרפי, אשר מוסדר על ידי חקיקה יעילה, ערכים, אתיקה מקצועית ופרקטיקות בהגדרות פיזיותרפיה. מידע נוסף .

הכשרה מעשית ותזה

ההכשרה המעשית מציגה את התלמיד למשימות עבודה מעשיות החיוניות במיוחד לכישורים המקצועיים וליישום ידע ומיומנויות בעבודה מקצועית. ניתן להשלים את ההכשרה המעשית במגזר הפרטי או הציבורי, כיזם או בסביבת עבודה מאושרת אחרת, הממלאת את הקריטריונים שנקבעו, גם בפינלנד או בחו"ל.

בתזה, אתה מדגים את היכולת שלך ליישם את הידע והמיומנויות שלך בחובות מומחה מעשי הקשורים ללימודים מקצועיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... קרא יותר

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. קרא פחות
פורי , פורי , ראומה , הויטין , Kankaanpää , פינלנד און ליין + 5 יותר פחות