תואר ראשון בפיזיותרפיה

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תוכנית בקצרה

הליכה, הרמת דברים, השתתפות בפעילויות ספורט - כל אלה הם דברים שאתה יכול לעשות כל יום בלי שום מחשבה. בדרך כלל, אתה רק לבקר פיזיותרפיסטית אם משהו משתבש, כגון אם אתה סובל מפציעה בעת ששיחק ספורט, אם אתה מוטרד על ידי שבר, או אם אתה חווה כאב בזמן הליכה, אבל אין לך מושג מה יכול להיות גורם לכאב. פיזיותרפיסט מסייע לאנשים לנוע ללא כאב ולחקור כיצד תוכל למנוע תלונות נוספות בעתיד.

השנה הראשונה

בעיקר במהלך השנה הראשונה, תקבל הרבה פיקוח המחקר. תלמד כיצד לעבוד באופן עצמאי, לתכנן את לוח הזמנים שלך ללמוד ולקחת אחריות.
במהלך השנה הראשונה, תוכלו להניח את היסודות עבור שאר התוכנית כמובן שלך. שתי התיאוריה, כולל נושאים כגון אנטומיה ופיזיולוגיה, כמו גם מיומנויות יכוסו.

כמה שעות בשבוע אתה תהיה עסוק עם הלימודים שלך?

  • 20 שעות של שיעורים
  • 4 שעות של עבודה בפרויקט
  • 16 שעות של לימוד עצמי

כיצד מחולקת תכנית הקורסים?

  • תיאוריה 40%
  • מחקר עצמי 20%
  • תרגול 40%

שנה אקדמית אחת מורכבת מ 4 תקופות, כל אחת עם משך של 10 שבועות.

השנה השנייה

במהלך השנה השנייה, יהיה עליך לשלב יותר היגוי עצמי לתוך הלימודים שלך. עם זאת, תינתן לך עצה והמלצות בכל הנוגע לבחירתך. תוכלו גם לבחור באחת משלוש תוכניות המיקוד ואת מינור, אשר תוכל לבצע את השנה השלישית.

השלישי

במהלך השנים השלישית והרביעית, אתה תהיה עצמאית יותר ויותר ביחס לעבודה שלך. תוכלו לעקוב אחר מינור ואתה תבחר באחת משלוש תוכניות להתמקד : בריאות, ניהול עצמי או interprofessional שיתוף פעולה. בשני השנים הרביעית והרביעית, ייערכו ההתמחויות הנרחבות.

למה ללמוד אצל פונטיס

יש איזון טוב בין המחקר המעשי לבין התיאורטי, עם דגש חזק על עבודה מעשית. אנו מציעים מתקני לימוד מעולים והשיעורים שבהם אתה לומד הם קטנים, המספקים סביבת למידה תומכת ומניעה.

לעבוד יחד

אנו עובדים עם מטופלים אמיתיים, כך שתוכלו לראיין, להעריך ולתרגל אותם. התלמידים עובדים היטב יחד, עוזרים זה לזה עם היבטים מעשיים של הקורס ומשימות שונות.

פעילויות ספורט

באוניברסיטה יש מתקנים מצויינים עבור פעילויות ספורט. מרכז הספורט מול בניין פונטיס מציע מגוון רחב של ספורט, כך שכולם יוכלו למצוא פעילות וחברות במחיר סביר.

עיר סטודנטים דינמית

איינדהובן היא עיר סטודנטים נעימה, המשלבת אופי דינמי עם אווירה בטוחה ונעימה. אלמנטים אלה ואת אופי דרום קל הולך של אנשים לעזור לך להרגיש בבית בעיר הזאת מה עושה לימוד הרבה יותר אטרקטיבי.

תרגול מקצועי עתידי

אתה רק תוכל לקרוא לעצמך פיזיוטרפיסטית פעם רכשת את התואר הראשון במדעים. לאחר סיום מוצלח של הלימודים שלך, תמצא כי יש הזדמנויות רבות זמין עבור רודף קריירה כמו פיזיותרפיסטית. אתה יכול לסמוך על הבטחת עבודה מעניינת ומגוונים, אולי אפילו בחו"ל, שם הכישורים שלך יהיה גם מוערך מאוד.

בצוות או בתרגול עצמאי

פיזיותרפיסט יכול לבחור להיות מועסק, כגון בבית חולים, בבית אבות, במרכז שיקום, בבית ספר לילדים נכים או במסגרת תרגול המנוהל על ידי פיזיותרפיסט אחר. בתור פיזיותרפיסט, אתה יכול גם לבחור להתחיל פיזיותרפיה שלך בפועל.

מגזר מניעתי

מקצוע הפיזיותרפיה נמצא בפיתוח בתחום המניעה. אתה יכול לעבוד עבור חברה, במרכז כושר, או עבור איגוד הספורט. בכך, אתה יכול להיות עסוק במניעת תלונות על ידי, למשל, מתמקדת על תנוחת העבודה הנכונה של העובדים, או הכנה טובה ביחס לספורטאים.

דרישות קבלה

כתלמיד פוטנציאלי לתוכנית הפיזיותרפיה באנגלית, עליך להיות בעל תעודה של השכלה כללית משנית (בכירה) או השכלה מקצועית משנית (בכירה), השווה לסטנדרטים ההולנדיים. התעודה ואת רשימת הציונים של החינוך הקודם שלך יוערכו כדי לקבוע אם אתה קבילה על סמך זה דיפלומה.

מבחן כניסה

אם אין לך את רמת הכניסה הנדרשת יש לך את האפשרות לקחת מבחן כניסה. הבדיקה צפויה להתבצע בחודשים מאי / יוני.

מבחן הקבלה יבוצע בצורה של מבחן כישרון דיפרנציאלי (DAT).

שליטה באנגלית

עבור כל תכניות הקורס המתבצעות בשפה האנגלית, נדרשת רמה מינימלית של מיומנות בשפה האנגלית, כמפורט בטבלה שלהלן. אתה חייב להוכיח את רמת השכלתו בשפה האנגלית על ידי הגשת ראיות בצורה של תוצאה בדיקת שפה לגבי אחד הקורסים הבאים.

תוצאות הבדיקה עשויות שלא להיות מעל גיל שנתיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. קרא פחות
איינדהובן , טילבורג , ונלו + 2 יותר פחות