תואר ראשון בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

University of Canberra יש מערך של מלגות זמין לסטודנטים בינלאומיים.

מוכר ומקובל בלמעלה מ -160 מדינות

אם אתה נלהב לעזור לאחרים ולשקול עתיד סיעוד, אז UC של בוגר קורס סיעוד מציעה מצטיינים בתעשייה פלטפורמת מכובד גלובלי שממנו להשיק הקריירה שלך סיעוד.

קורס אימרסיבי ואינטראקטיבי זה משלב את ההוראה האינטראקטיבית הלאומית והבינלאומית האחרונה ושיטות תרגול מקוונות תוך שימוש בציוד טכנולוגי ורפואי חדשני כדי לדמות תרחישים אמיתיים.

כחלק ממך כמובן זה, תוכל גם לבצע מספר הזדמנויות מיקום קליני ולצבור תובנה ערך וניסיון על פני מגוון רחב של ספקי שירותי בריאות.

סיום בהצלחה של קורס זה יאפשר לך להיות אחות מוסמכת באוסטרליה, ועם סיום הלימודים, יהיה לך את הכישורים הדרושים, ניסיון, וכישורים להיות מוכר כמומחה סיעוד בכל רחבי העולם.

זה שלוש שנים במשרה מלאה כמובן ניתן גם ללמוד במשרה חלקית והוא מוכר במלואו על ידי מועצת הסיעוד והמיילדות של אוסטרליה (NMBA) באמצעות הרגולציה הבריאות האוסטרלית הרגולציה הסוכנות (AHPRA).

ללמוד תואר ראשון של סיעוד באוניברסיטת קליפורניה ואתה:

 • כולל טיפול רפואי ראשוני וקידום בריאות, טיפול לטווח ארוך ובתי מגורים, בריאות הנפש, טיפול חריף וקריטי, שירותים כפריים ומרוחקים ופיתוח מדיניות
 • לרכוש ידע בסיסי ומיומנויות לספק טיפול סיעודי בטוח, רגיש, יעיל הוליסטי לאנשים מכל הגילאים ורקעים
 • להשתתף במעבדות קליניות, הדרכות, הרצאות וסמינרים עם פנים אל פנים והוראה מקוונת
 • ללמוד באמצעות תפיסת הוראה המבוססת על תפיסה המשלבת את המדע, האתיקה והאסתטיקה של תרגול סיעוד עכשווי
 • להבין וליישם עקרונות ניהול סיעודי במגוון של הגדרות
 • לרכוש ידע מעמיק והבנה של אבוריג'ינית ו Torres מיצרי איים תוכנית הבריאות.
 • לפתח ולהרחיב את הידע שלך, מיומנויות, וגישה לעבודה ולהתכונן בפועל קליני בעולם האמיתי
 • מתחייבים בפועל מקצועי כדי להבטיח נכונות לעבודה כמו קליניקה אחות ראשית.

עבודה משולבת למידה (WIL)

WIL הוא מרכיב חיוני של הקורס הזה, וב סמסטר הראשון, תהיה לך הזדמנות להשתתף במיקום תצפית של ארבעה ימים, כדי לאמוד במדויק את המציאות של הקריירה כאחות מוסמכת. במהלך שלוש השנים הבאות תידרש להשלים כ 880 - שעות של תרגול קליני על פני מגוון רחב של הגדרות רפואיות מקומיות ואזוריות, כולל טיפול בילדים, טיפול רפואי, כירורגי, תיאטרון, מחלקת חירום וטיפול נמרץ ( המחלקה לטיפול נמרץ).

מקומות ההשתתפות כוללים: בית החולים קנברה, בית החולים הציבורי Calvary, בית החולים Gulburn Base, ועוד כמה מרפאות פרטיות נוספות בתוך ומסביב ACT וניו סאות 'ויילס. ניסיון בחו"ל למדינות כגון טונגה, או סיעוד ללמוד הזדמנויות החליפין בקנדה עשוי גם להיות זמין במהלך הקורס הזה אשר יכול לספור כמו אשראי לקראת התואר שלך.

הקורס UC הוא immersive ומרתק עם חוויות למידה מתמשכת רבות למידה באמצעות טכנולוגיה חדשנית המיועדת לחקות תרחישים בחיים האמיתיים. הקמפוס שלנו מציע מספר רב של סביבות למידה מדומות ברמה גבוהה באוניברסיטה החדשה University of Canberra המאפשרת לסטודנטים לתואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת קליפורניה לעבור ניסיון קליני ישיר בסביבה בטוחה ומבוקר.

אפשרויות קריירה

קורס זה מוביל ישירות להיות זכאי להירשם כאחות מוסמכת מוסמך אוסטרלי. סיעוד הוא קריירה מגוונת UC מאומן RN יכול בנוחות לחפש עבודה במגזר החולים, טיפול רפואי פרטי, בריאות ראשונית, טיפול רפואי כפרי מרחוק תמיכה צבאית. הסמכות RN האוסטרלי הוא גם מכובד ביותר בעולם פותחת את הדלת הזדמנויות סיעוד רבים בחו"ל.

מידע ספציפי לקורס

תואר ראשון של סיעוד הוא מוכר במלואו על ידי מועצת הסיעוד והמיילדות של אוסטרליה, באמצעות הסוכנות הרגולטורית הבריאות אוסטרלי.
יש דרישות לא אנגלית סטנדרטיות עבור קורס זה. כדי להיות זכאי עליך להיות IELTS אקדמי של 7.0 הכולל, או שווה ערך, ללא ציון הלהקה מתחת 7.0.

ידע מתמטי: מתמטיקה - כללי (חובה מינימלית); אנגלית (חובה); מדע ביולוגי (מועדף); כימיה (מועדפת); פסיכולוגיה (מומלץ).

מועמדים בעלי תעודה של סיעוד יקבלו 24 נקודות זכות מתקדמות.

לפני ביצוע כל ניסיון קליני, עליך:

 • לספק ההיסטוריה החיסונים שלך
 • להגיש בקשה למשטרה
 • להגיש בקשה לעבודה עם אנשים פגומים רישום
 • מתחייבים בדיקת שחפת (TB) בדיקה
 • לחתום על כל NSW בריאות נדרש טפסים
 • יש כישורים לעזרה ראשונה / החייאה.

תלמידים בעלי הישגים גבוהים עשויים להיות מוזמנים להירשם ללימודי תואר ראשון בסיעוד מתקדם.

דרישות קבלה

דרישות UC רגילות להתקבל לקורס לתואר ראשון.

עדכון אחרון: נוב 2018

אודות בית הספר

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have ... קרא יותר

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have big plans for your future. We don't just focus on the theory of things, we like to teach our students in the way that they would be working. It's what we call work-integrated learning and it's a big reason that our students are highly sought after and amongst the highest paid and most employable in Australia. קרא פחות