תואר ראשון במדעי פיזיותרפיה ושיקום

כללי

תיאור התכנית

המחלקה למדעי פיזיותרפיה ושיקום הוקמה בשנת 2018 באוניברסיטת Qatar University ומארחת את הכניסה האקדמית הראשונה לתכנית לתרגול למקצוע הפיזיותרפיה במדינת קטאר.

תוכנית ה- BSc בת 4 השנים הוקמה כדי לתרום לבניית כוח העבודה בתחום הבריאות התואמת את אסטרטגיית הפיתוח הלאומית. היא תחנך את קטרי ותלמידים תושבים בקטאר להפוך לפיזיותרפיסטים המסוגלים לתרגל אוטונומי. אנו מחויבים לחנך את הדור הבא של מנהיגי פיזיותרפיה המקדמים את פיתוח המקצוע בקטאר. על פי הקונפדרציה העולמית לפיזיותרפיה, פיזיותרפיסטים מספקים שירותים המפתחים, מתחזקים ומשחזרים את התנועה והיכולת התפקודית המרבית של האנשים. הם יכולים לעזור לאנשים בכל שלב בחיים כאשר הזדקנות, פציעה, מחלות, הפרעות, מצבים או גורמים סביבתיים מאיימים על תנועה ותפקוד. פיזיותרפיסטים עוזרים לאנשים למקסם את איכות חייהם, תוך התבוננות ברווחה פיזית, פסיכולוגית, רגשית וחברתית.

הם עובדים בתחומי הבריאות של קידום, מניעה, טיפול / התערבות, התפתחות ושיקום. התוכנית זמינה לנשים.

הוֹדָאָה

תנאי הקבלה משתנים בהתאם לסוג הבקשה (מועמדים חדשים, העברות, ביקורים או תארים). אנא צרו קשר לקבלת מידע נוסף על דרישות הקבלה.

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international ... קרא יותר

QU is committed to providing high-quality education in areas of national priority. Underpinning this commitment is the goal to align its colleges, programs, and courses with established international standards and best practices. As a result, QU has been successful in its accreditation initiatives, earning the endorsement of numerous leading international accrediting bodies. קרא פחות