תוכנית הלימודים בת 3 השנים של AUIS מעניקה לתלמידים ידע יסודי מוצק במדע ובמדעי הרוח הנדרשים בבתי הספר המקצועיים, תוך מתן הזדמנויות לבחינת תחומי הבריאות.

תואר ראשון במדעי הרפואה מספק נקודת מוצא מוצק לקריירה כמו רופא, רופא שיניים, רוקח, פרופסור, חוקר או ביוטכנולוגיה מדען בתעשייה. הקורסים מוצעים על פני שמונה (8) סמסטרים של לימוד פורש כמעט 3 וחצי שנים כולל סמסטרים קיץ מלא. שנים 1 ו 2 מציעים קורסים קדם-רפואיים. שנים 2 ו -3 מציעים קורסי ליבה וקורסי בחירה במדעי הרפואה הבסיסיים ובמיומנויות הקליניות.

שנים 1 ו 2 של תוכנית תואר מציעים Pathway מואץ לבית הספר לרפואה באמצעות השלמת כל הקורסים המוקדמים ואת 90 שעות אשראי בארה"ב דרישות יישום הספר הרפואי בתוך ארבעת הסמסטרים הראשונים של המחקר.

110895_110836_image004.jpg

סטודנטים זכאים להגיש בקשה לתכנית MD של AUIS בסוף סמסטר 4 במדעי הפרה-רפואה בשנה 2. תואר BMSc מוענק בהצלחה מוצלחת של 142 שעות לימוד.

פרטים נוספים על התוכנית:

תכנית למדעי קדם - רפואה

שנת הלימודים הראשונה והשנייה: התלמידים משלימים את הקורסים הכלליים של הלימודים והוראת בית הספר לרפואה. תנאי הקבלה הם: אנגלית, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מתמטיקה, מדעי המחשב, פיזיקה, טרמינולוגיה רפואית, אנטומיה

תוכנית למדעי הרפואה הבסיסית

שנה שניה ושלישית: סטודנטים משלימים קורסים בסיסיים במדעי הרפואה הבסיסיים ולומדים מיומנויות קליניות תוך השתתפות בקהילה המתנדבת. תכולת הליבה הבסיסית כוללת: אנטומיה גרוס ומיקרוסקופית, מולקולארית

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי American University of Integrative Sciences School of Medicine »

עדכון אחרון: מארס 31, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
Price
49,200 USD
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date