תואר ראשון במדעי הפראמדיק

כללי

תיאור התכנית

הפרמדיק המודרני מטפל ומטפל באנשים מקומיים, או בביתם, כדי לסייע בהפחתת האשפוזים בבית החולים, כמו גם במצבי חירום. במהלך תוכנית מאתגרת ומרגשת זו תלמד לצד מתרגלי בריאות אחרים המשקפים את האופי השיתופי של עבודה במערכת הבריאות המודרנית.

BSc Paramedic Science הוא הראשון במשרה מלאה תואר ראשון מסוגו בסקוטלנד. מצב המעבדה לסימולציה אמנותית, כולל דוגמנות ובאיכות גבוהה, יעניק לכם חווית לימוד אותנטית שמקבלים מרצים מעולים ממגוון של רקע קליני.

חינוך מבוסס-תרגול במסגרת שירות האמבולנס הסקוטי בנוסף למגוון של מיקומים בתחומי הבריאות והחברה, יאפשר לכם לקשר ולשפר את התיאוריה והידע המעשי והמיומנויות שנרכשו בזמן ההוראה.

ההתקדמות שלך תהיה הערכה באמצעות הערכות מעשיות, אובייקטיבית מבנית בחינות קליניות, הקצאות coursework, מצגות, בחינות, וכן מסמך הערכה בפועל. ההתקדמות שלך תוערך באמצעות הערכות מעשיות, הקצאות קורסים, מצגות, בחינות ויומנים קליניים של מיומנויות קליניות.

הקריירה שלך

תוכנית זו תאפשר לך להגיש בקשה למקצועות הבריאות והבריאות (HCPC) לרישום כחובש. בעוד רוב החובשים למצוא עבודה בתוך שירות אמבולנס, יש הזדמנויות גוברת לבוגרים לעבוד במגוון של בריאות הציבור הגדרות.

מה תלמד

בפיתוח

זוהי תוכנית חדשה מודולים נמצאים בפיתוח בזמן הפרסום

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBC כולל אנגלית רצוי ביולוגיה, בתוספת Nat 5 מתמטיקה

שלב

BCC ו רצוי ביולוגיה, בתוספת GCSE אנגלית ומתמטיקה ב C / 4

ILC גבוהה

H2 H3 H3 H3 כולל אנגלית עדיף ביולוגיה בבית גבוה פלוס ברמה רגילה מתמטיקה ב O2.

HNC

HNC בנושא רלוונטי הקשור לבריאות.

לְהַחלִיף

בריאות או תחום הקשור למדעים בכיתות BBB.

דרישות נוספות

המועמדים יידרשו להשתתף בראיון כחלק מתהליך הקבלה. קבלה לתוכנית זו כפופה לסינון משביע רצון לבריאות תעסוקתית ולסילוק PVG.

אתה חייב להיות בכושר פיזי יש את הכוח להרים לשאת חולים וציוד.

שפה אנגלית

תלמידים אשר שפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו להחזיק את המקבילה של ציון מבחן IELTS של 7.0 הכולל עם לא פחות מ 6.5 בכל רכיב.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

הסמכה מקצועית

תוכנית זו תאפשר לך להגיש בקשה למקצועות הבריאות והבריאות (HCPC) לרישום כפראמדיק (בכפוף לאישור).

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה בהן אנו משתמשים מבטיחות שהתכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות