תואר ראשון במדעי הנשימה

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

תחום הנשימה הוא תחום מגוון עם הזדמנויות רבות. מחלקת העבודה של ארצות הברית מדווחת כי הזדמנויות תעסוקה בתחום הנשימה גדלות מעל הממוצע וימשיכו לעשות זאת. מטפלים נשימתיים מעריכים ומטפלים באנשים עם נשימה ומחלות לב וכלי דם אחרות, החל מתון ועד סכנת חיים. מטפלים נשימתיים פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות כדי לספק מגוון רחב של אבחון וטיפול לחולים.

Mansfield University תוכנית נשימה טיפולית היא במשרה מלאה, ארבע שנים, תואר ראשון במדעי (BS) תואר התוכנית. זוהי תוכנית שיתופית עם Mansfield University של המחלקה למדעי הבריאות ואת גותרי רוברט פקר החולים. סטודנטים לבלות את השנתיים הראשונות בקמפוס ב Mansfield, הרשות השלמת תוכנית מקדים וקורסים כלליים החינוך. הסטודנטים יבלו את שנת הלימודים השנייה שלהם בתוספת קיץ אחד, שיעסקו בקורסים קליניים ובהתנסויות מעשיות בבית החולים רוברט פקר בסיירה, הרשות הפלסטינית, שם הם משלימים את הכיתה ואת הניסיון הקליני. לסטודנטים תהיה גם הזדמנות לסובב את מספר שותפיה הקליניים האחרים צובר ידע מעשי על חוויות קליניות.

בתום לימודיהם זוכים הסטודנטים לתואר BS בטיפול נשימתי, והם זכאים באופן מיידי לשבת במבחן ה- TCP ובבחינת הסימולציה הקלינית (CSE) כדי לקבל את תעודת המטפל הנרשמת (RRT).

תעסוקה

Mansfield University יש 100% מיקום העבודה; מעולם לא בוגר תוכנית זו לא הצליח להשיג תעסוקה לאחר סיום הלימודים. לעתים קרובות, יש להם כמה הצעות לבחירה.

בחינות הסמכה

ישנן שתי בחינות עבור מתרגלי נשימה. הראשון הוא הבחינה TMC אשר יש ציון נמוך לחתוך גבוה. השגת ציון לחתוך נמוך להעניק את אישור CRT ואת רישיון המדינה. השגת הציון לחתוך גבוה מאפשר לבוגר לשבת לבחינה סימולציה קלינית (CSE). מעביר את TMC על הציון לחתוך גבוה CSE מרוויח את הבוגר את אישור RRT.

במשך שלוש השנים הקודמות, התוכנית שלנו יש שיעור 100% לעבור גם את הבחינה TMC ואת הבחינה CSE. הבוגרים שלנו מבצעים ללא הרף מעל תעריף המעבר הלאומי בשתי הבחינות.

תוכנית Mansfield University נשימה טיפול זכה בפרס RRT Credentialing נכבד ארבע פעמים (2013, 2014, 2017 ו 2018).

תכנית Mansfield University מוסמכת ארצית על ידי:

ועדת הסמכה לטיפול נמרץ.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public univer ... קרא יותר

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public university. We currently enroll about 2000 students who can choose from 40 degree programs and 47 minor programs. קרא פחות