תואר ראשון במדעי הבריאות

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במדעי הבריאות הוא מגמת לימודים לתואר ראשון בת ארבע שנים המכינה את הסטודנטים להצלחה בקריירה הקשורה לתעשיית הבריאות. תוכנית הלימודים במגמת מדעי הבריאות מתמקדת בפיתוח ידע נחוץ, מערכי מיומנויות וניסיון מקצועי שיעזרו לסטודנטים להפוך למקצוענים בתחום הבריאות המצליחים.

מגמה זו מספקת לסטודנטים הזדמנויות לבנות על כישורי היסוד של חינוך לאמנות חופשית בתכנית לימודים בינתחומית. הפקולטה המייצגת את המכללה לרוקחות ומדעי הבריאות, המכללה לאמנויות ומדעים והמכללה למינהל עסקים ומנהל ציבורי מעניקות השתלמויות במדעי הביו-רפואה, מדעי התרופות, מדעי הקלינה, ניהול שירותי בריאות, מינהל והתנהגות בריאות.

מגמת מדעי הבריאות של דרייק מספקת הזדמנויות בתחילת תוכנית הלימודים לסטודנטים לתקשר ולעבוד עם מגוון רחב של אנשי מקצוע מדעיים ובריאותיים. סטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה בתחום הבריאות אך אינם בטוחים איזו קריירה עשויה להיות הטובה ביותר עבורם, מוצאים היבט זה של מגמת מדעי הבריאות מועיל. לאחר שהתלמידים מחליטים לאיזה תחום של שירותי בריאות הם רוצים להמשיך, הם משתתפים בחוויות מתקדמות המאפשרות להם לשלב חומר כיתתי עם ניסיון העבודה שלהם ולפתח מיומנויות ברמה גבוהה יותר.

תוכנית הלימודים במדעי הבריאות גמישה במטרה לשרת את הצרכים של מגוון תחומי הקריירה בתחום הבריאות. התלמידים בוחרים למקד את השכלתם על פי אחד משני המסלולים הזמינים, בהתאם לתחומי העניין שלהם: מדעים קליניים ויישומיים או מינהל הבריאות ובריאות הציבור.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Vision and Mission The Vision for the College: A diverse community of learners leading the way to a healthy world. College Mission Statement: Preparing today's learners to be tomorrow's health care le ... קרא יותר

Vision and Mission The Vision for the College: A diverse community of learners leading the way to a healthy world. College Mission Statement: Preparing today's learners to be tomorrow's health care leaders. קרא פחות