תואר ראשון במדעי הבריאות הציבורית

כללי

תיאור התכנית

המחלקה למדעי הביולוגיה תציע תכנית המסייעת לתואר ראשון במדעי הבריאות (BS). תכנית הלימודים מציעה לתלמידים חינוך רחב, משולב ומכוון במדע, תוך שילוב של גישה מעוגלת היטב לפיתוח ידע, מיומנויות ויכולות מעבר לניסיון מדעי החיים המסורתי. תוכנית הלימודים הזו מטפחת חשיבה ביקורתית והגיון מדעי, תוך הרחבת הלמידה לפיתוח מיומנויות אחרות הכרחיות עבור המומחה לבריאות הציבור כיום. מיומנויות אלה יכללו כתיבה מדעית וטכנית, תקשורת יעילה, כישורי מנהיגות, מעורבות קהילתית והתמקדות בבריאות הקהילה. תוכנית זו מדגישה באופן ייחודי את הקורסים הלימודיים הרלוונטיים למדען המתכוננים לעבוד בתחום המגוון והדינמי של בריאות הציבור.

הקורסים של הקורס מתמקדים בנושאי מדע חיים יסודיים הנוגעים לבריאות הציבור, כולל בריאות ומחלות, מזון ותזונה, תאים וגנים, אורגניזמים ומערכות אקולוגיות, אקולוגיה ואבולוציה, אנטומיה ופיזיולוגיה, ואפידמיולוגיה ובריאות קהילתית. הוא משלים עם השכלה בכימיה, סטטיסטיקה, פסיכולוגיה, וכן קורסים מתקדמים, כמו גם פיתוח מקצועי עם הזדמנות לעבוד בתחום בריאות הציבור בהתמחות הנדרשת באתר. תוכנית זו תבטיח שהסטודנטים יהיו מוכנים לקריירה בתחומים שונים, כולל, אך לא רק: בריאות הציבור, מחקר מדעי, רפואה, חינוך, מדיניות ציבורית, ארגונים קהילתיים ללא מטרות רווח, עיר, מחוז, מדינה או מחלקות ממשלתיות אחרות או סוכנויות, כתיבה מדעית, ומשפט.

מדוע לבחור את תוכנית בריאות הציבור?

תואר ראשון במדעי הבריאות מציע לתלמידים חינוך רחב, משולב ומכוון במדע, תוך שילוב גישה מעוגלת היטב לפיתוח ידע, מיומנויות ויכולות מעבר לניסיון מדעי החיים המסורתי. תוכנית הלימודים הזו מטפחת חשיבה ביקורתית והגיון מדעי, תוך הרחבת הלמידה לפיתוח מיומנויות אחרות הכרחיות עבור המומחה לבריאות הציבור כיום. מיומנויות אלה יכללו כתיבה מדעית וטכנית, תקשורת יעילה, כישורי מנהיגות, מעורבות קהילתית והתמקדות בבריאות הקהילה. תוכנית זו מדגישה באופן ייחודי את הקורסים הלימודיים הרלוונטיים למדען המתכוננים לעבוד בתחום המגוון והדינמי של בריאות הציבור.

הוֹדָאָה

על הסטודנטים להגיש בקשה להרשמה לאוניברסיטת Wright State University .

דרישות קבלה

הדרישות להכניסה ישירה לתכנית לבריאות הציבור תואמות את הקריטריונים של המכללה למדע ומתמטיקה Wright State University , כולל GPA בית ספר תיכון של 3.0 ומעלה, ציון מתמטיקה של ACT לפחות 22 או 520 במבחן ה- SAT, ו- ACT ציון אנגלי מינימום 23 או 530 ב- SAT.

סטודנטים אשר מתכוונים להיכנס לתוכנית תואר בריאות הציבור אך אינם עומדים בקריטריונים להתקבל ישירות יתקבלו כמרכז PRE. לאחר קבלת התלמיד את הקריטריונים הבאים, ניתן להתקבל לתוכנית לתואר "בריאות הציבור": השלמת לפחות 15 שעות סמסטר עם תעודה ממוצעת מינימלית של 2.25, וקיבלה ציון "C" ומעלה באחד הקורסים הבאים : BIO 1050, BIO 1070, BIO 1080, BIO 1120, BIO 1150, CHM 1010, CHM 1020 או CHM 1210.

הצהרת המייג 'ור שלך

סטודנטים אשר מתכוונים להיכנס לתוכנית תואר ראשון של תואר ראשון בבריאות הציבור, אך אינם עומדים בקריטריונים להתקבל ישירות מבית הספר התיכון יתקבלו כמרכז PRE. לאחר התלמיד יש את הקריטריונים הבאים, הם יכולים להתקבל לתוכנית תואר ראשון באמנויות הציבור בריאות:

  • קיבל ציון של "C" ומעלה בקורסים הבאים: BIO 1120, BIO 1120L, CHM 1210 ו CHM 1210L.
  • השלמת לפחות 15 שעות סמסטר עם מינימום מצטבר GPA של 2.8.

הסטודנטים הנוכחיים באוניברסיטת Wright State University המעוניינים להוסיף או לשנות העיקריים שלהם יכול גם להיות הודה לתוך בריאות הציבור תואר ראשון של תוכנית תואר על ידי עמידה בקריטריונים לעיל.

הסכמי הבעה (העברה)

רייט המדינה יש הסכמי הבעת עם מספר מוסדות. הסכמי הב י טחון יבטיחו לכם העברה חלקה ממוסד אחד למשנהו.

תוכנית הלימודים

מטרות המרכז לבריאות הציבור סביב יעדי הלמידה הפרוגרמטיים ומיומנויות הליבה, אשר לא רק מעניקות חינוך מדעי מעמיק, אלא מסייעות לתלמידים בפיתוח מיומנויות הנחוצות לקריירה עתידית. אלו כוללים:

  • התלמידים יוכלו להבדיל ולהגדיר מבנים ומטרות של בריאות הציבור, כולל ההיסטוריה והפילוסופיה של בריאות הציבור, הישגי המפתח, ולהסביר את ארגון מערכת הבריאות הציבורית בארצות הברית וברחבי העולם.
  • התלמידים יוכיחו הבנה של חינוך מדעי יסודי, כולל אפידמיולוגיה, בריאות ומחלות, מדעי החברה וההתנהגות, מדעי הביולוגיה והחיים, אנטומיה ופיזיולוגיה, כימיה, סטטיסטיקה וכתיבה מדעית.
  • התלמידים ידגימו הבנה של בריאות קהילתית, מדעי הרוח, אתיקה, מנהיגות ותקשורת בריאותית יעילה.
  • סטודנטים ישתמשו במנהיגות, במיומנויות תקשורת ובידע קהילתי ובריאות הציבור באמצעות פעילויות למידה חווייתיות, כולל התמחויות, פרוייקטים של שירותי למידה, סמינרים בכירים, מחקרים, עבודות הוקרה או חוויות מדעיות אחרות, מצטברות ואינטגרטיביות לתמיכה באקדמיה יעדים בקריירה.
  • הסטודנטים יעצבו תוכנית אקדמית לסיום הלימודים ויזהו, יכתבו ויתארזו תוכנית להצלחה מקצועית במסלול הקריירה שלהם.
  • התלמידים יציגו כישורי תקשורת יעילים וכתובים יעילים ויתייחסו למידע על בריאות הציבור לקהלים שונים.
  • תלמידים יחילו חשיבה ביקורתית באמצעות למידה עצמאית ושיתופי פעולה עם עמיתים, עמיתים וחברי קהילה וזיהוי, הערכה וסינתזה של מידע על בריאות הציבור.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... קרא יותר

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. קרא פחות