תואר ראשון במדעי בריאות (paramedicine)

כללי

8 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

פרמדיקים לשחק תפקיד אינטגרלי במערכת הבריאות, להגיב לבעיות בריאות חריפה ותת חריפה במגוון של הגדרות מגוונות ובלתי נשלט. פרמדיקים לספק טיפול מתוכנן לחולים בכל הגילים, בהתמודדות עם תלונות בריאותיות כי היקף מכל קצות הקשת של חומרת מחלה ופציעה ומורכבת. הם נדרשים, לעיתים קרובות לקיים אינטראקציה עם טיפול ראשוני או אנשי מקצוע בתחום בריאות ברית הקהילה, לתרום את הטיפול הבין-מקצועי של חולים בסביבה מחוץ לבית החולים.

מערב סידני תוכנית paramedicine של אוניברסיטת פותחה כדי לספק לך את הכישורים, הידע וההבנה הנדרשים שיאפשרו לך לתפקד ביעילות כחובש שירות אמבולנסים הממשלה או בענף paramedicine פרטית. דגש חזק מושם על דגמים עכשוויים ועתידיים של paramedicine, טווחי מורחב של תרגול הפרמדיק, וקבלת החלטות קליניות. הקורס נוקט גישה בפועל מבוסס ראיות, בשילוב עם אסטרטגיות למידה והערכה גמישות חדשניות, כדי להכין אותך קריירה מגוונת ומוצלחת paramedicine.

הרווק למדעי הבריאות (Paramedicine) הוא קורס מוכר באופן מלא עם מועצת רשויות אמבולנס.

ניסיון מעשי

בשנה השנייה והשלישית, תלמידינו מתחייבים בסך הכל שלושה חודשים של הפרקטיקה הקלינית בפיקוח עם שירות אמבולנס חירום ב NSW או ACT, במקומות כפריים או עירוניים.

מיקומים אלה מתרחשים בשלוש גושיים בין 3-5 שבועות, וכרוכות עבודה בסופי שבוע המשמרת. סטודנטים אחראים לכל נסיעות הסדרי לינה ועלויות הקשורות מיקומי חובה. הזדמנויות עבור מיקומים קליניים בינלאומיים קיימות זכאי.

מיקומים קצר משך נוסף יבוצעו בענף paramedicine הפרטי, מחלקות חירום, והן קהילה לשירותי בריאות ראשונית.

הזדמנויות קריירה עבור בוגר במדעי בריאות (Paramedicine)

פרמדיק שירות אמבולנס מבוסס מדינה

פרמדיקים ביותר מועסקים בדרך כלל על ידי שירותי אמבולנס ממשלה מבוסס מדינה. פרמדיקים לשחק תפקיד אינטגרלי במערכות בריאות, להגיב על אירועים בהם היו מעורבים חולי בעיות בריאות חריפה ותת חריפה במגוון של הגדרות מגוונות ובלתי נשלט. פרמדיקים לספק מתוכנן, out-of-החולים טיפול לחולים בכל הגילים ולהתמודד עם תלונות בריאותיות העונות על הקשת של חומרת מחלה ופציעה ומורכבת. בוגרים המועסקים על ידי שירותי אמבולנס מבוסס מדינה יכולים לבצע מחקר נוסף בתפקידי פרמדיק מומחה כולל Paramedicine טיפול נמרץ, Paramedicine הטיפול מורחב, קהילת Paramedicine, מבצעים המיוחדים Paramedicine, הפראמדיק לחינוך ולמחקר.

מגזר פרטי פרמדיק תעשייתי

פרמדיקים תעשייתיים לעבוד בתעשיית paramedicine הפרטית העוסקת במתן שירותי בריאות רפואית ראשוניות בתעשיות מגוונות כולל בידור ואירועים, כרייה ובנייה, ספורט ונופש, אירועים המוניים ציבור ומפגשים, ואזור מרחוק

הודאה

  • ידע להניח: 2 כל יחידות של אנגלית; מָתֵימָטִיקָה
  • מחקרים מומלצים: ביולוגיה; PDHPE
  • יישומי מאזרחים אוסטרליים וניו זילנד עם אשרת תושב קבע חייבים להתבצע באמצעות מרכז הקבלה באוניברסיטות (UAC).
  • מועמדים אשר התחייבו ללימודים בחו"ל ייתכן שיהיה עליך לספק הוכחה לבקיאות בשפה האנגלית. מועמדים מקומיים ובינלאומיים אשר מיישמים באמצעות מרכז הקבלה באוניברסיטות (UAC) ימצאו פרטים בדבר דרישות שליטה באנגלית מינימום הוכחה מקובלת באתר UAC. מועמדים מקומיים החלים ישירות לאוניברסיטה צריך גם להשתמש במידע הניתן באתר UAC.
  • מועמדים בינלאומיים חייבים לפנות ישירות מערב סידני אונ' באמצעות המשרד הבינלאומי.
  • סטודנטי בינלאומיים החלימו על האוניברסיטה באמצעות המשרד ברחבי העולם יכולים למצוא פירוט של דרישות שליטה באנגלית מינימום הוכחה מקובלת באתר האינטרנט שלהם.

תנאים מוקדמים דרישות מיוחדות

כדי להירשם ליחידות של שניית סמסטר השנה הראשונה, כל התלמידים חייבים להיות: 1. בדוק מרשם פלילי הלאומי (התעודה הארצית של המשטרה), 2. אסור תעסוקת טופס הצהרה לפני ועד ה -1 ביוני 2010 או עבודה עם ילדים בדוקים הצהרת סטודנט אחרי ה -1 ביוני 2010. 3. תעודת עזרה ראשונה (כולל החייאה). מיקומים קליניים הם מרכיבים חובה של קורס זה. כדי להיות זכאי עבור מיקומים קליניים, סטודנטים חייבים; 1. עמיד בדרישות חיסון בריאות NSW ולהיות מוכן לשלוח כרטיס חיסון למבוגרים השלים למוסדות שמה. בריאות NSW יכול לספק פרטים של החיסונים הדרושים. 2. קבלת אישור מרשות ספק האוניברסיטה אישרה מערב סידני מורשה לאחר שסיים בהצלחה הערכה כושר בריאות / רפואי / כפי שנקבע על ידי האוניברסיטה. 3. הסטודנט חייב גם לקיים את רשומות בריאות NSW חוק הפרטיות מידע (2004) ולהשלים הצהרה רלוונטי. ביחידות מיקום קליניות, לסטודנטים חייבים ללבוש את מדי paramedicine אונ' מערב סידני, שעומדים בדרישות אחידות NSW. מדים זה יירכשו על החשבון של התלמיד.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... קרא יותר

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. קרא פחות
סידני , בנקסטאון , קמפבלטאון , גונדרמן , בלק טאון , רידלמר , פנרית ' , סידני + 7 יותר פחות