תואר ראשון במדעי בלימודי בריאות מקצועיים

כללי

תיאור התכנית

בית הספר של אורלנדו לדיקור סיני

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) מוקדשת לטיפוח מומחים מומחים לרפואה אוריינטלית ומתן חלופות איכותיות ובריאות הוליסטית במרכז פלורידה. התחל את הקריירה שלך ב- AOM היום!

תואר ראשון במדעי בלימודי בריאות מקצועיים

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) מציעה תוכנית תלת-שנתית מהירה, המעניקה על בוגרי תואר שני תארים יוקרתיים: תואר ראשון במדעי הבריאות ומקצועות תואר שני במדעי הרפואה המזרחית .

תכנית הלימודים שלנו משלבת בצורה מעמיקה את תורתו וטכניקותיו של הרפואה המזרחית (הידוע גם בשם " רפואה סינית מסורתית " או "TCM" ) עם הבסיס של מדעי הרפואה המערבי כדי לייצר בסיס ידע המתאים לתרגול של הרפואה המזרחית שלנו רב יותר ויותר חברה תרבותית מודרנית והוליסטית.

הצטרפו אלינו לבית הפתוח ולמדו על תואר ראשון במדעי הבריאות המקצועיים .

קבלה, שירותי סטודנטים, חברי סגל יהיו בבית על כל בית פתוח כדי לענות על כל השאלות שיש לך על הקריירה העתידית שלך ברפואה אוריינטלית ובריאות אלטרנטיבית.

המשתתפים יקבלו תעודת מתנה עבור טיפול אקופונקטורה חינם.

FCIM מזמינה אתכם לחוות מקרוב את גישת ההוראה הייחודית המשמשת אותנו בתכנית הלימודים הקפדנית והמרגשת שלנו. בקר בבית הספר שלנו בכל עת במהלך שעות העבודה הרגילות ואנו נהיה יותר שמחים להראות לך סביב הקמפוס היפה שלנו לערב אותך באחד הכיתות המתמשכות שלנו.

אנו מעודדים את כל מי שמעוניין בתרגול של רפואה אוריינטלית ובריאות אלטרנטיבית לבקר בקמפוס שלנו, לדבר עם יועצי הקבלה היודעים שלנו ולעשות את הצעד הראשון לקראת קריירה חדשה ומרגשת, ההולכת ונעשית יותר ויותר מבוקשת בהתפתחות המהירה שלנו הנוף הבריאותי!

116952_116879_bannerwithimage.jpg

קבלה

דרישות הקבלה

תנאי הקבלה המינימלית לקבלת הם תעודת בגרות לפחות 60 שעות סמסטר אשראי טופס מכללה מוכר או אוניברסיטה. כל תלמיד חייב להיות לפחות בן 18 שנים. אשראי המכללה חייב לכלול לפחות 30 נקודות זכות של קורסים ללימודים כלליים או לימודי אמנות ליברלית, הכוללים, אך לא רק, אנגלית, היסטוריה, פילוסופיה, ספרות, דת, אמנות, מוסיקה, סוציולוגיה, שפות זרות, מדעי הרוח, מתמטיקה, כימיה , ביולוגיה ופסיכולוגיה עם מינימום כולל של GPA 2.0. המכללה אינה מקבלת תלמידים בקריטריונים של "יכולת ההטבה", כלומר תעודה של בית ספר תיכון ו / או תעודת שוויון בתיכון נדרשת לכל התלמידים.

מחלקת הקבלה מקבלת, מעריכה ומעבדת את כל בקשות התלמידים. תפקידה העיקרי של ועדת הקבלה הוא לסקור ולייעץ לתלמידים על מנת להבטיח כי כל הדרישות האקדמיות נפגשו על מנת להירשם לתוכנית אקופונקטורה ורפואה מזרחית.

זה מה שאתה יכול לצפות מ FCIM, מובילה בתחום הרפואה המשולבת:
  • תוכנית לימודים מאוזנת המשלבת תורות וטכניקות של הרפואה המזרחית, מדעי הרפואה המערבית והפרקטיקות הקליניות לתמיכה בטיפול נכון של המטופל ואינטגרציה של טיפול רפואי במסגרת מערכת הבריאות הכללית
  • סגל חזק המורכב מרופאים מומחים עם התמחויות מגוונות, שרבים מהם מנהלים את שיטות העבודה שלהם ומנהלים בעלי השפעה בתחום הרפואה המשולבת
  • תואר ראשון של תואר בתוכנית המהיר שלוש שנים
  • תוכנית הערכה מקיפה אשר עוקבת בחריצות אחר ההתקדמות של כל תלמיד, הישגים ותחומים לשיפור
  • ניסיון נרחב על הידיים מתחיל בכיתה
  • מתקנים ומרפאה מאובזרים
  • ניסיון רב-ערך בטיפול בחולה על-ידי עבודה כרופאים מומחים בקליניקה שלנו בקמפוס

116953_116878_image.png

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Whether you are interested in integrative medicine as a career or an extension of existing medical practice, the Florida College of Integrative Medicine (FCIM) offers a unique program that integrates ... קרא יותר

Whether you are interested in integrative medicine as a career or an extension of existing medical practice, the Florida College of Integrative Medicine (FCIM) offers a unique program that integrates the teachings and techniques of Oriental Medicine with the foundation of Western medical sciences. FCIM is unique in that this integration of knowledge is demonstrated consistently throughout our curriculum, which better prepares our graduates to meet the changing demands of America's fast-evolving healthcare landscape. קרא פחות