תואר ראשון במדעים (הצטיינות) בהנדסה ביו-רפואית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

דרישות האשראי לתוכנית זו מעידות רק. הם נתונים לבדיקה.

תכניות תכונות ומאפיינים

הנדסה ביו-רפואית מוכרת ברחבי העולם כאחד מתחומי החדשנות הצומחים ביותר. הוא מכסה קשת רחבה של יישומים כגון מכשירים המשמשים אנשי מקצוע בתחום הבריאות בפרקטיקות האבחוניות, הטיפוליות והשיקומיות שלהם; שתלים שמונחים בחולים לשמירה על בריאותם; תותבות, אורתוזות ומכשירים מסייעים המשמשים אנשים עם צרכים מיוחדים בכדי להקל על פעילותם היומיומית; ומוצרי בריאות וציוד התעמלות לקידום בריאות כללי.

תחום עולמי מתפתח זה דורש אנשי מקצוע שמבינים הן את נושאי הבריאות המניעים טכנולוגיות אלה והן את הפתרונות ההנדסיים שהם מציעים. זה זקוק לאנשים עם בסיס יציב הן במדעי הבריאות והן בטכנולוגיות הנדסיות.

התואר הראשון שלנו בהנדסה ביו-רפואית מכין את הסטודנטים לקריירה כה מאתגרת. יש להם הזדמנויות לקחת נושאים במדעי החיים וגם בהנדסה ולשלב מושגים אלה ביישומים בין-תחומיים לשיפור בריאות האדם.

בנוסף לבניית ידע בסיסי באמצעות שיעורים בקמפוס, הסטודנטים מקבלים גם למידה מעשית באמצעות התמחות תעשייתית / התקשרות קלינית (280 שעות התמחות תעשייתית לסטודנט בזרם BME ו -560 שעות התקשרות קלינית ל- BME עם סטודנט בסטנדרט P&O). התמחות / קבצים מצורפים אלו מציעים הזדמנויות טובות לסטודנטים להוציא לפועל את מה שלמדו ולצבור ניסיון בעבודה לקריירה העתידית שלהם. התמחות / קבצים מצורפים מתקיימים בתעשיות ובבתי חולים, ולחלק מהתלמידים שלנו יכולים להיות השמה בחו"ל (למשל: קנדה, סין, צ'כיה, יפן, סינגפור, בריטניה וארה"ב).

הזדמנויות להחלפה זמינות עם מכוני השותפים שלנו בחו"ל

  • אוניברסיטת יונקופינג, שבדיה (ju.se/en/study-at-ju/our-programmes/bachelor-programmes/prosthetics-and-orthotics-ortopedingenjor);
  • אוניברסיטת מטרופוליה למדעים שימושיים, פינלנד (https://www.metropolia.fi/en/academics/degree-programmes-in-finnish/prosthetics-and-orthotics);
  • אוניברסיטת פנסילבניה, ארה"ב (www.seas.upenn.edu/be);
  • אוניברסיטת סטרטקלייד, בריטניה (www.strath.ac.uk/engineering/biomedicalengineering/); ו
  • אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, ארה"ב (bme.wustl.edu).

An incubator for cell culture experimentation.

תוכנית הלימודים

התוכנית כוללת גם לימודים אקדמיים וגם הכשרה מעשית בהנדסה ביו-רפואית.

מקצועות שנה א 'כמו כימיה, ביולוגיה אנושית, מתמטיקה ופיזיקה מספקים לסטודנטים ידע בסיסי בטכנולוגיה הנדסית.

מקצועות שנה ב 'מבססים את הידע הבסיסי של הסטודנטים בתחומי הנדסה קשורים כמו ביו-אלקטרוניקה, ביו-מכניקה ותכנות מחשבים. לתכנית שני זרמים: הנדסה ביו-רפואית (BME) והנדסה ביו-רפואית עם תותבות ואורתוטיקה (BME עם P&O). כל תלמיד יכול לבחור זרם אחד על פי תחומי העניין והעוצמה שלהם. ציון הזרם יתבקש בסוף שנה 2.

מקצועות שנה ג 'מחזקים עוד יותר את הידע של התלמידים בהנדסה ביו-רפואית, נותנים להם את האפשרות לשלב היבטים ביו-רפואיים והנדסיים ולפתח את יכולתם בחקירה ובחשיבה ביקורתית. מאפיין ייחודי אחד בתכניתנו הוא כי הסטודנטים לוקחים את לימודי המחקר והעיצוב בהנדסה ביו-רפואית במשך ארבעה סמסטרים רצופים בשנה ב 'ובשנה ג', מה שמקנה להם את האפשרות לבנות אב טיפוס חדשני למכשור רפואי. סטודנטים יכולים להתחיל לקחת בחירות BME ו- P&O בנושאים שונים בהתאם לזרמים שלהם.

שנה 4 כוללת מקצועות הנדסה ביו-רפואיים מתקדמים ויישומיים ופרויקט Capstone. עוד התלמידים לוקחים בחירות BME & P&O על פי הזרמים שלהם.

התמחות תעשייתית / הנדסה ביו-רפואית מוסמכים במהלך סמסטר הקיץ בכדי להרחיב את חווית הסטודנטים בתחום.

הכרה מקצועית

התוכנית קיבלה הסמכה מלאה על ידי מכון המהנדסים בהונג קונג (HKIE).

סטודנטים שמסיימים את מקצועות התותבות או האורתוטיקה המוצעים בתכנית זכאים להיבחן לבחינת ההסמכה של אגודת האורתותיסטים-אורתוטים המוסמכים בהונג קונג (HKSCPO). תוכנית זו הוסמכה על ידי האגודה הבינלאומית לתותבות ואורתוטיקה (ISPO) כתוכנית מקצועית בקטגוריה I.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

מקצועות הנדסה מקצועיים

עובדים במסגרות תעשייתיות למכשור רפואי, בבתי חולים, בממשלה, במשרד לפיקוח על מכשירים רפואיים, או במוסדות ביו-רפואיים אחרים, בוגרים מיישמים את הידע שלהם בהנדסה ביו-רפואית. זה כולל הנדסה קלינית, יזמות, אבטחת איכות ורגולציה, מכירות ושיווק, והנדסת שירותים.

תרגול קליני מקצועי

בוגרים עובדים בבתי חולים ומגזרי בריאות, כולל תותבים ואורטוטים, מהנדסים קליניים ושיקום וקצינים מדעיים בבתי חולים, ובשירותי לקוחות של מוצרי בריאות.

מחקר בסיסי ויישומי בהנדסה, ביולוגיה או רפואה

בוגרים יכולים לערוך מחקר בסיסי ויישומי באוניברסיטה, בית חולים ותעשייה.

דרישות כניסה

PolyU מברך על בקשות של מועמדים מוסמכים מרחבי העולם. ההנחיות הבאות נועדו להתייחסות לסטודנטים המעוניינים להתקבל ל- PolyU על סמך כישורים שאינם מקומיים. כישורים שלא ניתן למצוא להלן ייחשבו על בסיס כל מקרה לגופו.

רמת GCE A / רמת A בינלאומית

רמה מתקדמת של GCE או רמה בינלאומית מתקדמת עם מעברים במקצועות 3 AL, OR 2 AL ו- 2 AS

(זה רק קריטריוני הזכאות המינימליים. מועמדים שזוכים בקבלה, בדרך כלל משיגים לפחות BBB בקרב 3 נושאי AL).

בגרויות בינלאומיות (IB)

ציון מינימלי של 24 עם ציון לפחות 4 בשני מקצועות ברמה גבוהה יותר

(זה רק קריטריוני הזכאות המינימליים. מועמדים שזוכים בקבלה, בדרך כלל משיגים ציון של 30 ומעלה, כולל נקודות בונוס.)

מבחן נימוקי SAT / ACT / מבחן השמה מתקדם / בדיקות נושא SAT

תעודת בגרות (סיום) (תוכנית לימודים שאינה סינית) וכל אחת מהבאות:

  • ציון כולל של 1190 במבחן ההיגיון של SAT; אוֹ
  • מבחן קולג 'אמריקן קולג' (ACT) המורכב של 24;

ו

  • כיתה ג 'בשני מקצועות השמה מתקדמים (AP); אוֹ
  • ציון של 600 בשני מבחני נושא SAT

[דרישת השפה האנגלית מוותרת על מי שמגיע לציון של 590 ומעלה בקריאה וכתיבה מבוססת ראיות ב- SAT]

למועמדים עם תוצאות טובות ברמה A / ברמה A בינלאומית או בבגרות בינלאומית (IB) ניתן להעניק עד 25% העברת אשראי עם כניסתם לתכנית הלימודים בת 4 שנים.

מידע אחר

מועמדים שמגיעים לתוצאות טובות במקצועות מדעיים (ביולוגיה, כימיה, מתמטיקה ו / או פיזיקה) מעדיפים.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating think ... קרא יותר

With 80 years of proud tradition, PolyU is a world-class research university, ranking among the world’s top 100 institutions. The Hong Kong Polytechnic University (PolyU) is a home for educating thinkers, communicators, and discoverers in delivering positive impact. We are committed to training tomorrow’s leaders today, through a professionally-oriented education that delivers graduates unrivaled placements to thrive in businesses and industries. We strive for inter-disciplinary research and impactful innovations for discoveries to solve real-world challenges. Our researchers are developing breakthrough ideas, fostering sustainability, lifting economic outcomes, and improving communities’ lives for the benefit of Hong Kong, the nation, and the world. קרא פחות