תואר ראשון במדעים בריפוי בעיסוק

כללי

6 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בריפוי בעיסוק Bachelorstudiengang שאתה לומד לעזור לאנשים בכל הגילאים אשר מוגבלים מיומנויות היומיום שלהם או מאוים על ידי הגבלות.

Rys

בתקופה רגילה

2 אימונים סמסטר בבית ספר מקצועי עבור ריפוי בעיסוק, 7 סמסטרים (4 סמסטרים בליווי לאימוני 3 סמסטרים סעיף במשרה מלאה)

תנאי קבלה: חינוך במשרה חלקית

עבור הסעיף במחקר אימון הנלווה

 • כניסת חינוך כללית גבוהה או הסמכת כניסה לאונ' מקבילה
 • קיים חוזה עם ספר מקצועי מוכר
 • שנה של אימונים הושלמו בהצלחה הראשונה (תעודת הוכחה)
 • המלצה של הספר המקצועי

עבור הסעיף במשרה מלאה

 • הכשרה מקצועית הושלמה בהצלחה כמרפאה בעיסוק
 • מודולים הושלמו בהצלחה של סעיף מחקר אימון הנלווה

מודל אימון נלווה

אם אתה כעת ועובר הכשרת ריפוי בעיסוק, כבר יש לך את היכולת במקביל ללימודים כדי להשלים את הטיפול הרווק בעיסוק לרכוש בוגר במדעי זמן כולל של 4.5 שנים (הכשרה ולימודים).

תכניות לימודים, ריפוי בעיסוק (B. Sc.)

תכנית התואר הראשונה הריפוי בעיסוק מסמיך הכיבוש שלך מדעי לשקף ולשלב את הממצאים האחרונים בטיפול שלך. עם דגש על מדעי המוח ו- ECI הבינתחומי להרחיב את הידע שלך ואת להעפיל זמנית עבור משימות חדשות. ככל שלמדתי יותר, ללמוד לעבוד מדעית ובזכות שיטות כגון-רפואה מבוססת ראיות כדי למצוא את הנתיבים הטיפול הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם. בסמינרים כפרויקט וניהול איכות, אנו להעפיל מנהיגות ולאמן הרטורי שלך. הרכישה וניהול וכן יכולות מדעיות נותנת אתה גם יתרונות חשובים עבודה ושוק הבריאות וגם מאפשרת לך תארים אקדמיים יותר לרכוש.

בשינה לומד אתה יכול לבחור בין סדרי העדיפויות הבאות

עדיפות הבחירות 1: Neurorehabilitation
חשיבותו של מגזר זה נובע החשיבות אפידמיולוגיים הגדולה שלה ואת ההתפתחות הדמוגרפית של החברה שלנו בשנים הקרובות תמשכנה לעלות. נבחר לנו התמקדות זו גם משום בתחום זה של ידע גדל בכמה פעמים בשנים האחרונות. כדי לעמוד בקצב התפתחות זו גם לאחר שלב סיום, לימוד אינטנסיבי של בסיס הידע המדעי הבסיסי של אזור זה הוא חיוני.

עדיפות 2: ECI הבינתחומי
המומחיות המורחבת הגישור בפוקוס הבינתחומי ECI מאפשרת ריפוי בעיסוק בבית מערכות transdisciplinary הגישה מקצועית לפעול. הצורך הטיפולי מצטמצם לא רק בתחום האבחון של תפקוד. במקום זאת, דרישה זו תנותח ועוצבה בהתאם גישות טכניות טיפוליות על משמעת משלהם גם על הסביבה של המטופל. החינוך בגיל הרך למשל עם אוריינטציה וסביבתו בפרט ביחס מתאים מצוין לספק ונהלים כאלה ההורים של המעון.

סיכויי קריירה

על ידי ראשון בריפוי בעיסוק אתה יכול לעבוד על "בסיס שווה" עם אנשי מקצוע בתחום בריאות אקדמיים אחרים. בוגרי התכנית הראשונה בריפוי בעיסוק ולכן להיות פתוחים להזדמנויות קריירה רבות.

בוגרינו פעילים:

 • כראש מחלקת בבתי חולים ומרכזי שיקום
 • כמרצים
 • בתחום ההכשרה
 • ב Berufsverbändern וארגונים אחרים
 • בכתבי עת
 • / מוסדות מתמחים קבוצות מחקר

תואר ראשון, אתה גם לענות על הדרישה לקבלה לתארים נוספים של מאסטר כמאסטר ב Neurorehabilitation באוניברסיטה שלנו, ולהשיג גישה לשדות המתפתחים של פעולה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... קרא יותר

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. קרא פחות
גרא , בון , שטוטגרט , היידלברג , קרלסרוהה , דיסלדורף + 5 יותר פחות