תואר ראשון במדעים בפיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

BScPhys

תכנית פיזיותרפיה מציעה לסטודנטים עם הבנה מקיפה של היבטים פיסיים, מבניים ופיסיולוגיים של צורה אנושית ותנועה. בהתבסס על הנחיות חינוך הנוכחיות של הקונפדרציה העולמית לפיזיותרפיה (WCPT), התכנית גם מספקת את כל הידע והכישורים הנדרש לקידום התפתחות מוטורית ותיאום, שימוש בשיטות פיסיות לשלוט בכאב, היישום של פעילות גופנית טיפולית מערכת שרירים פגומה, סיוע בניהול הפיזי של מערכת הלב-ריאה, או שיפור איזון ושליטת neuromotor עבור ביצועים טובים יותר ותפקוד.

הרשמה ממסדת פיזיותרפיסטים קפריסין פיזיותרפיה מועצת הרישום

בוגרי תכנית האוניברסיטה האירופית קפריסין פיזיותרפיה יכולים להירשם עם מועצת רישום מפעלים פיזיותרפיסטים פיזיותרפיה.

יעדים ותוצאות

מטרות כלליות

 • כדי לפתח את כושרו של התלמיד לחשוב, לכתוב ולדבר יעיל ויצירתי;
 • כדי לפתח הערכה של וכבוד ערכים חברתיים, מוסריים ואתיים כיסוד של היחסים של אחד לאחרים ואחריות של אחד לקהילה;
 • כדי לפתח את התלמידים אנליטיים, קבלת החלטות ויכולות תקשורת יחד עם התכונות הללו של הסתמכות עצמית, אחריות, יושר מודעות עצמית אשר תקדם הישג אישי ותרומה ארגונים;
 • כדי לבנות נשימה של שנגלית בין דרישות ההשכלה הכלליות ולספק התמחות שענתה על דרישות מקצועיות קריירה בסיסיות;
 • כדי לספק את התלמיד עם הדרישות הנחוצות עבור התקדמות אקדמית ו / או קריירה

מטרות ספציפיות

התכלית האובייקטיבית של תוכנית פיזיותרפיה הוא חינוך עיוני, קליני מעשי והכשרה של תלמידים, כך שהם מסוגלים לנהל במקרים בהם יש חולים יכולת נמוכה פונקציונלי מכוון להציג אותם בחברה באיביי האפשר. יתר על כן, בוגרי תכנית מומחים על המדע לפיזיותרפיה הם מסוגלים לקדם ולהגן על בריאותו, כדי למנוע, לשפר ולשקם במקרים פתולוגיים, אם אלה גלומים או נרכשים, כמו גם פציעות טראומטיות לגרום להפרעות כדי שונה מערכות של האורגניזם, כגון שריר-שלד, העצבים, הנשימה לב וכלי דם.

טיפוח החשיבה אנליטית וביקורתית כמו גם התמיכה של התלמידים לקראת השתתפות פעילה בתהליך הלמידה היא מטרת הליבה של התכנית. תהליך הלמידה הוא תהליך הנמשך כל חיים רציף המאפשר לתלמידים לעבוד כאנשי מקצוע אוטונומי או כחברי צוות בריאות כדי להיות מסוגל לענות על הצרכים מלא של שיקום פיזיותרפיה של המטופל.

בוגרי תכנית פיזיותרפיה לרכוש ידע מקיף מבחינת רקע מדעי ומעשי. הם מסוגלים להעריך, לבחור, לארגן ולבצע את כל שיטות פיזיותרפיה מאובטחת, מאז התכנית ללימודים יכולה להיחשב הודות דינמי לחלוטין מודרני להתפתחות המדע בתחום הבריאות.

תכנית המחקרים משקפת את עובדות חדשות בתחום פיזיותרפיה, אשר להיות מדע חדש ודינמי עם מחקרים בהתמדה היא המעריכה, מארגן, חלה, מקדמת שבה ובוחנת את הממצאים, אשר נמצא בפועל שלה.

הסביבה החינוכית ואת ההכשרה האקדמית היסודית "הפרופסורים, מספק ברמה גבוהה של ידע ומיומנויות, נדרשה לממש את מדע פיזיותרפיה. המתודולוגיה ואת הגישה של הוראה מחזק את השתתפותם הפעילה של התלמידים לפיזיותרפיה בתהליך הלמידה. המדען בוגר - פיזיותרפיסטית משתמשת באמצעים טבעיים ושיטות במטרה לשקם, לשמר ולקדם את מצבו הגופני והנפשי של האדם, כמו גם הקיום החברתי שלו, שבו הנזק, פציעה או מחלה שינו הפעילות היומית שלו.

פיזיותרפיסטים בוגרים יהיו גם להיות מסוגלים:

 • כדי להציע פיזיותרפיה איכותי לחולים מאושפזים בבתי חולים ציבוריים או פרטיים או מוסדות בקפריסין ובחו"ל ומציעים את שירותיהם המשפחה או הקהילה נושאת חולה או נכה.
 • כדי לכבוש תפקיד משמעותי בקידום וטיפול בריאות הציבור ורווח באמצעות שירותי חינוך וייעוץ וכן לחנך אנשים על העמדה והתנועה הנכונות במהלך הפעילות היומית שלהם.
 • כדי לעזור לאנשים "טיפול עצמי שירות עצמי, על ידי מתן לא רק אותם אלא גם קציני בריאות ושירותים תומכים נוספים עם ייעוץ וחינוך, ובמטרה להשיג את האנשים 'רווחה ועצמאות למקסימום.

כיום, פיזיותרפיסטית:

 • הוא אימן והוא מכבד את המטופלים, הוא עובד על פי שיקול כולל, הוא מוודא כי חולה לקבל מידע הולם על הבעיה שלהם, כך שהם יכולים לתת את הסכמתם לתכנית השיקום שהציעה.
 • מפתחת חשיבה אנליטית ויצירתית לבדיקת הסתגלות קריטיות על הבסיס היומיומי, ובמטרה להשיג את המשכיות האבולוציה.
 • האם מומחה על תהליך המחקר הוא מפתח פעילות מחקרית למטרות פיתוח מדע פיזיותרפיה.

לבסוף, התכנית ללימודים עוקבת אחר התפתחות המדע והוא המותאם לנסיבות המזדמנות, במטרה לספק שירותים ברמה הגבוהים ביותר למטופל.

תוצאות למידה

עם סיום מוצלח של תוכנית זו, התלמידים יהיה:

 • כדי להעריך את הבעיה של המטופל (SOAP) ולספק לנו מידע ברור על סובייקטיבי (S) ואובייקטיבי (O) הממצאים, כדי להעריך (א) כל הגורמים התורמים לבעיה ולתכנן (P) לשיקום.
 • כדי לבחור את טיפול ראיות המבוססות הגופני המצוין, מכוון את יכולת התפקוד של המטופלים, אני הבטוחים יותר וכמה שיותר מהר אפשרי.
 • כדי להציע את השירותים הטובים ביותר שלהם חולים ציבוריים או פרטיים, מרכזי שיקום, מרכזי פיזיותרפיה וכו ', בקפריסין ובחו"ל, להיות אמין ואחראי במידה רבה.
 • כדי לתרום לקידום בריאות הציבור וטיפול ברחבי הדרכה ושירותי ייעוץ.
 • כדי להציע הכשרת ארגונומי קציני בריאות אלא גם לציבור, יורדת ולכן העייפות המקצועית הקבועה והשלכות כל שתבואנה בעקבותיה.
 • לכבד וליישם את כללי ההתנהגות, לעבוד עם שיקול דעת, על ידי כיבוד עצמאות וזכויות של כל אדם.
 • כדי לספק לחולים עם מידע מספיק על הבעיה שלהם, כך שהאחרון להשתתף באופן פעיל עם הסכמתם לתכנית השיקום שהציעה.
 • כדי להתקין מחדש את התערבות פיזיותרפיה פי הצווים של מדע תרפיה לרפואה הפיזיקליים ההתפתחות הדינמית.
 • כדי להיות עד עדכן עם תהליך המחקר, לבחור וליישם את ההזמנות של המדע המודרני. לבסוף, כדי לפתח פעילות מחקרית על מנת לתרום להתקדמות המדע פיזיותרפיה.

הזדמנויות בעבודה

מרפאה פרטית, בתי חולים ציבוריים ופרטיים, מרפאות, בתי אבות, ספורט מועדונים, מרכזי ספורט, תיכונית וגבוהה, מרכזי מחקר.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study.

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study. קרא פחות