תואר ראשון במדעים במזונות ומחקרי תזונה

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בוגר במדעי מזונות ולימודי תזונה

שליחותו של מזונות וחשובים תזונה עם או בלי דגש בתזונה (דידקטי התכנה תזונה בתזונה) הוא להקנות לתלמידים הכנה אקדמיות איכותי במזונות ותזונה המאפשרת לבוגרים לרכוש מגוון בהצלחה של הזדמנויות תעסוקה הקשורים ובמקביל להציע קורסי שירות ומומחיות בתחומים אחרים מהאוניברסיטה בעוד מבקשים מצוינים אקדמי ויושרה נוצרית.

קריירת פוטנציאלים מזון, תזונה, ו תורת תזונה

מקצוע תורת התזונה ליישם עקרונות של מזון ותזונה כדי לשמור על בריאות, לשפר או לנהל מחלות כרוניות, לשפר ביצועים אתלטיים, ולעזור להפוך אנשי בחירות מזון בריאים. שדה זה הוא מקצוע גדל שיכול להציע מסלולי קריירה רבים מרגשים ומתגמל. דיאטנים לעבוד הגדרות מגוונות וניתן מתמחים בתחום.

כמה דוגמאות כוללות:

 • קליניים ורפואיים תזונה תרפיה
 • תזונת קהילה ובריאות הציבור
 • בריאות תאגידים
 • תעשיית מזון, תקין, ופיתוח מוצרים
 • ניהול שירות מזון
 • מדיה ועיתונות
 • מחקר
 • עיסוק וייעוץ אישי
 • ספורט תזונה

בתמונה למעלה: ד"ר קיטי קופי וד"ר קימברלי ג'ונסון נוכחי בכיר, מאדי ריינולדס עם 2016 רוברטס פרס הבוגר מצטיין בתזונה.

האקדמיה של תזונה תורת התזונה (AND) באתר האינטרנט בכתובת www.eatright.org גם מספק מידע נוסף על הזדמנויות קריירה. על מנת להכין בוגרים היטב מוסמך לקריירות מזון, תזונה, תורת תזונה, קרסון-ניומן אונ' מציעה תכנית קפדנית שנועדה לעמוד בסטנדרטי לימודים נוכחיים ולמלא את היכולות והידע הדרושות של הדיאטנית המוסמכת.

מגמות חדרי תורת תזונה יכולות לבחור מסלולי קריירה שאינו דורשים שאישור RDN אבל לנצל הבסיס המיומן וידע של אדם במזונות ותזונה. פוזיציות יכולות להיות במדעי צרכן, רחבה, בריאות הציבור, מחקר תזונה, עיתונאות, שירות מזון וייצור מזון.

בתמונה למעלה: השתתפות בתכנית CN הדידקטית בתזונה (DPD) הצהריים בכנס 2015 מזונות ותזונה & Expo בנשוויל היו שישה סטודנטי DPD, שלושה בוגרי DPD, ושלושה חברי הוועדה המייעצת FCS יחד עם סגל מארחת ד"ר קיטי קופי וד"ר קימברלי ג'ונסון.

סטטוס ההסמכה של DPND:

התכנית הדידקטית הנוכחית תזונת תורת תזונה (DPND) הייתה מוכרת על ידי המועצה הלאומית להסמכה לחינוך לתזונת תורת התזונה (ACEND) בשנת 2006. ACEND ממוקם באקדמית תזונת תורת התזונה (AND) מטה ב 120 דרום ריברסייד פלאזה, סויטה 2000, שיקגו, אילינוי 60,606; 800-877-1600, שלוחה. 5400; www.eatrightacend.org, ACEND@eatright.org. ACEND מקובע סט שלם של תקנים, דוחות ידע והיכולת כי חייב להיות נפגשו על ידי כל תוכניות תורת התזונה המוכרות. השלמת DPND מאפשרת לתלמידים להיות זכאים להגיש בקשה סטאז התזונה מוכר (DI) במהלך שנת הלימודים האחרונה שלהם אם הם עמדו GPA מצטבר הנדרש של 2.8 ומעלה ו- סיימו (או בתהליך) כל הקורסים הנדרשים לקבלת תואר מזונות ותזונה בדגש בתזונה.

בתמונה למעלה: המועצה הלאומית להסמכה לחינוך לתזונת מבקרים באתר בתזונה לתקווה מחודשת של התכנית הדידקטית בתזונה לבקר CN 21-23 פבואר 2016.


מימין לשמאל: ד"ר קיטי קופי, מנהל DPD ב CN; ד"ר. אסטריד Inniss בירת חוג בריאות, וושינגטון; ד"ר. קימברלי ג'ונסון, פרופסור CN DPD; גב 'קלי קילינגסוורת', MPH, אוניברסיטת Turabo, פורטו ריקו; גב 'סוזן Brantley, MS, מן החוץ CN DPD; ד"ר. בטי לארסון, קונקורדיה קולג ', מורהד, MN המחלקה למדעי משפחה לצרכן מציע גם במסלול ללא תורת התזונה במזונות ואזור תוכנית תזונה של המחקר. תכנית זו אינה דורשת הסמכת ACEND ולכן מאפשרת לתלמיד יש קורס גמיש יותר של מחקר שיכול להכין אחד עבור מגוון רחב של מסלולי קריירה במזונות ותזונה.

כל המאכלים ומיורים תזונה (מסלול DPND ו במסלול ללא תורה תזונה) הם אחד משבעה תחומי התמחות של מחקר בתוך משמעת המשפחה ומדעית לצרכן. לכן, כל התלמידים FND זוכים הזדמנות לקבל הסמכה משפחה ומדעי לצרכן (CFCs) במהלך הסמסטר האחרון של השנה שלהם בכירים כמו האגודה האמריקאית של קרסון-ניומן למדעים משפחה וצרכנים שהוסמכו המחלקה מציעה תוכניות לימודים בכל אזור התוכנית אשר עומדים בסטנדרטים נדרשים וגוף ליבה של ידע לבוגרי FCS. סגל FCS יכול לסייע לכל סטודנט מעוניין להרוויח שהאישור CFCs במהלך שנת הלימודים האחרונה שלהם.

מטרות ותוצאות למדידה של מחזור DPND 2011-2016: תכנית DPND / סגל בבית CN שואפת לפגוש או לחרוג המטרות ויעדים הבאים שחשובות להצלחה של הבוגרים שלנו:

התוצאה ל 1: התוכנית תספק ראשון באיכות גבוהה של תוכנית המדע במזונות, תזונה, תורת התזונה אשר יאפשר לתלמידים להשיג שליטה של ​​ידע, מיומנויות ויכולות הנדרשים של דיאטנים מוסמכים ברמה בסיסית ותזונאים. התוכנית יכין בוגרי המוסמכות ואכפתיות השואפים צמיחה מקצועית ופיתוח על ידי הצעת תוכנית אשר עונה על תקני ההסמכה 2012 הוקמה על ידי המועצה הלאומית להסמכת לחינוך לתזונה תורת התזונה (ACEND).

במהלך תקופה של חמש שנים:

 • 70% מתלמידי DPND נרשמו בשנה השלישית של תכנית DPND הרמה ראשון ישלימו את דרישות תכנית / תואר בתוך 150% מהזמן המתוכננים להסתיים.
 • 60% מבוגרי DPND יחולו תוכניות בפועל בפיקוח שנת הלימודים הוא להשלים את התכנית.
 • 80% מאלה החלים על תוכניות בפועל בפיקוח שנת הלימודים הם להשלים את התוכנית יתקבלו.
 • 50% של DPND בוגרים לא שהמשיכו בדרכם אל בפועל בפיקוח יועסק עמדה בקומת כניסה או רשומה בתכנית השתלמות.
 • שיעור לעבור לבוגרי DPND לבחינות ההרשמה יהיה 80% על הניסיון הראשון.
 • 70% מבוגרי DPND השלימו תוכניות בפועל בפיקוח יועסקו בתפקידים בקומת כניסה.
 • 100% של התקנים להסמכת 2012 יהיה משולב לתוך תוכן כמובן DPND והערכות.
 • 80% מבוגרים שנסקרו יעריך הקורסים שלהם כמו הכנה טובה או מצוינת לעבודה מקצועית במזונות, תזונה, תורת תזונה.
 • 80% מתלמידי DPND ישתתפו כחברי אקדמית סטודנט CN לתזונת תורת התזונה (חול) וחברי סטודנטים של איגוד תזונת תורת התזונה.

גול 2: תמיכת תכנית אזורים אחרים בתוך המכללה כולל חיי סטודנט, סיעוד, מקצועות מראש בריאות, מדע פעילות גופני, אימון אתלטים ידי מתן קורסי חובה אלקטיבי וכן שירות למידה.

 • מזונות ההיכרות וקורסי תזונה ישמשו ממוצע של 80 תלמידים בשנה ממקצועות הקשורים לבריאות מגמות אחרות (לא FCS / DPND).
 • 75% מהתלמידים מבריאות / ספורט הקשורים מגמות יהיה לדרג את המזונות היכרות וקורסים מזין כטוב הכולל מעולה בסקר היציאה.
 • תלמידי DPND ו / או הסגל יספקו מדי שנה לפחות תכנית חינוכית אחת הקשורה לאוכל / תזונה ורווחה עבור חיי קהילה ושבח (CLW) אשראי.
 • 75% מהתלמידים DPND ישתתפו בשנה בפרויקט שירות-למידה אחת לפחות בחסות האוניברסיטה, המחלקה, או חול.
 • לפחות 80% מהמעסיקים יציינו סיפוק חיובי עם בוגרי DPND.

נתוני תוצאה שנתיים נגישים בקשת ממנהלת DPND, ד"ר קיטי הקופי ב kcoffey@cn.edu.

תנאי קבלה:

המחלקה למדעי משפחה והצרכני מציע שני מסלולי מזונות ומיורים תזונה:

1) מזונות וחשוב תזונה עם דגש תורת התזונה (מסלול DPND):

זוהי תוכנית כמתואר לעיל שתלמיד היה לבחור אם הוא / היא מבקשת להפוך תזונאי רשום דיאטנית / (RDN). לאחר שהתלמיד עומד בדרישות הסף של האוניברסיטאות, אין דרישות נוספות לקבלה במחלקה למדעי משפחה והצרכני. תנאי קבלת מכללה מפורטים בקטלוג קרסון-ניומן סטודנטי הנוכחים. כרגע שתי דרישות צריכות להתקיים על אופן קבלה לתכנית הדידקטית בקורסי חלוקת העליון תזונה בתזונה: 1.C ומעלה נדרש גם בכל קורסי FN; Biol 207/208, 305/306, 316; CFS 206, 30; כימי 103/104, 301, 310; COMM 135/230; CS 135, 432; 101 ENG, 201, 301; FCS 121; FCS 421; FCSE 424; מתמטיקה 201; ו 2.א מצטבר GPA 2.8 * ומעלה;
עם זאת, סגל התזונה שלך גם ממליץ: 3 'ומעלה FN 114, FN 214, FN 310; התלמיד צריך למלא ולהגיש בקשה רשמית ב -15 באפריל השנה השנייה שלהם (נספח, עמ '24.) למנהל DPND באופן אישי או בדואר: DPND מנהל, CN Box 71,881, ג'פרסון סיטי, TN 37,760.

 • לידיעתך, GPA של מעל 3.2 ומעלה את הסבירות של התלמיד הבטחת תוכנית בפועל בפיקוח לאחר סיום הלימודים, אשר נדרש כדי להרוויח את האישורים RDN. קרסון-ניומן אונ' אינה מציעה התמחות דיאטטית או תכנית בפועל בפיקוח, אך תהליך היישום מוסבר להלן בחוברת סטודנטי DPND.

2) מזונות ותזונה גדול (הדגשה הלא תורת תזונה):

התלמידים יכולים לבחור מרכזי זה אם הוא / היא יש אינטרס משמעת מזון ותזונה ומבקשת הזדמנויות קריירה בענף הקולינרי, מזון, מכירות מזון, ניהול שירותי מזון, בריאות הציבור, מדעי המשפחה הצרכן, ועל הארכת שירות. רבי עמדות אלה נתיבי קריירה אינם דורשים אישורי RDN אבל עשוי לדרוש לימודים מוסמכים או הכשרה. המזון סגל תזונה זמינים כדי לדון באפשרות תוכנית לימודים זו המוצגת בקטלוג קרסון-ניומן הסטודנטים הנוכחים. תנאי קבלה זהים לאלה של האוניברסיטה ורשומים גם בקטלוג הנוכחי.

עלויות תכנית

מגמות משפחה ומדעי הצרכן יהיה אחראי על שכר הלימוד, לינה ומזון, והוצאות ארוחה בקטלוג קרסון-ניומן הסטודנטים הנוכחים. מזונות, תזונה, ואת החברות הגדולות תורת התזונה באוניברסיטת קרסון-ניומן יהיה אחראי על עלויות נוספות המשוער הבא:

 • מעיל מעבדה 25.00- $ 40.00 $
 • דמי סטודנטי חברות כדי אקדמיה 50.00 $ / שנה (שנת הצטרפות זוטרית האחרון) ופרקים מקומיים אופציונליים (שנת 10.00 / $)
 • פרק סטודנטים של אקדמיה (חול) עשוי לדרוש דמי חברות ופעילות נומינליים
 • אגרות המעבדה FN 310, FN 313, FN 316, CS 432 יהיה כל תשלום החל 50.00 $ ל 100.00 $
 • FN 466 ניסיון בתחום Externship FND ידני 5.00 $
 • בהצטיינות אירועים נוכח כל אביב אם החלה עבור מלגות מחלקתיות ~ 25.00 $ / סמסטר האביב

דרישות לתואר:

כל תחומי הלימוד בתוך המחלקה כוללים תכנית ניסיון התמחות / שטח בכירה ליישום מושגים במכללה והדרכה. מזונות, תזונה, ואת חברות גדולות בתזונה להשלים חווית שדה 150 שעות ביממה עם דיאטנית מוסמכת וניסיון למידת ניהול משתף חד סמסטר ב דאנקן הול ניהול שיתופי ושיכון מעבדה.

1) מסלול תורת התזונה. תכנית הלימודים הבאה תעמודנה בדרישות עבור בוגר במדעי מזונות ותזונה בדגש בתזונה. תכנית לימודים זו עונה על דרישות DPND נדרשות צורך להגיש בקשת התמחות תזונה להמשיך את אישורי RDN. נכון לעכשיו התוכנית מחייבת סך של 128 שעות אשראי, אשר מחולק חינוך כללי (45 שעות), משפחה והצרכני למדעי Core (13 שעות), התמחות FND (34 שעות), דיסציפלינות תמיכה (35 שעות), ושעה אחת אלקטיבי . גיליון התקציר מסופק.

2) במסלול ללא תורה תזונה. תכנית לימודים זו תעמודנה בדרישות עבור בוגר במדעי מזונות והתזונה. גיליון התקציר מצורף. סטודנט יכול להיפגש עם היועץ שלו / שלה כדי לבחור קורסים מתאימים כי ימלאו מינור של בחירה ולעזור חייט סטודנט כמובן שלו / שלה לימוד עבור נתיב הקריירה שלו / שבחר.

רודף התמחות תזונה לאחר קרסון-ניומן

סטודנט FND יתחיל התמחות תזונת סמסטר סתיו תהליך היישום (DI) ועד ינואר השנה האחרונה שלהם. פקולטת המזון והתזונה תעודד כל תלמידי DPND לתכנן תכנית האקדמית ארבע השנים שלהם עם מטרה וכוונתי כדי להיות מוסמך גם עבור DI. ממוצע ציונים חזק (מעל 3.2), ציון בחינת GRE מוצק, וראיות של מנהיגות מקצועית, שירות לקהילה, וניסיון בעבודה רלוונטי יחזקו היישום של תלמיד.

אפשר למצוא מידע על האופי התחרותי של תהליך יישום התמחות התזונה באתר ACEND. ידיעון הסטודנטים DPND גם סיפק מידע נוסף על אופן בהצלחה להשלים את תהליך הבקשה DI. האקדמיה של תזונה תורת התזונה בבית http://www.eatright.org/ גם מסביר את המסלולים השונים להפוך תזונאי רשום דיאטנית /.

ספרי הדרכה סטודנטים מייג'ורס FND

המחלקה למדעי משפחה לצרכן פרסמה מדריך לשימוש על ידי כל התלמידים FCS. סטודנטים DPND גם צריך להתייחס מדריך סטודנטים DPND לקבלת מידע נוסף רלוונטי להצלחתם בתכנית תורת התזונה. ספרים אלה מספקים מידע עזר על תכנית FCS ותוכניות DPND, מטרות ויעדים של כל תכנית, תכנית לימודים והציעו קורס בן ארבע שנים של מחקר, מלגות ומידע הפרס, וכוונת קריירה.

אקדמית סטודנט לתזונת תורת התזונה (חול)

האקדמיה סטודנט שכר לתזונה תורת התזונה (חול) מזוהה קרסון-ניומן הפרק הפנימי של האוניברסיטה האקדמיה לתזונה תורת התזונה. כל תלמידי FND מוענקים חברות לתוך מועדון מקצועי זה אשר מבקש לספק הזדמנויות לתלמידי רשת מקצועית, לשרת את הקהילה המקומית בקמפוס, ולשתף את הידע והתשוקה שלהם לתחום אחד עם השני. תלמידים יכולים לשרת על הלוח עבור הארגון הזה שעוזר לתלמידים לפתח כישורי מנהיגות סנגור שלהם. כארגון, סטודנטים השתתפו בפורומי התמחות דיאטטיים, מקומי, מדינתי, ופגישות לאומיות, וכנסים, וכן ארגנו ירידי בריאות בקהילה, סמינרי בריאות, הדגמות בישול.

מזונות, תזונה, ובוגרי תורת התזונה של קרסון-ניומן

קרסון-ניומן מאוניברסיטת גאה בוגריה בתחומי תוכנית FND. רבי הבוגרים שלנו עובדים כמו רשומי דיאטנית / תזונאים בסביבת תורת תזונה קלינית חריף טיפול תרגול טיפול תזונה רפואי. בוגרים חלקם אפילו subspecialties האונקולוגיה, תמיכה מטבולים, ניתוח בריאטרי. בוגרים גם עובדים סיעודים, בשני תפקידי ניהול קליניים ומזון-שירות. מספר הבוגרים שלנו (עם ובלי אישורי RDN) רדף קריירה בתחום בריאות הציבור כמו תזונאי WIC, ניהול מזון ספר, הפרעות אכילה וטיפול התנהגותי, תזונת ספורט ואיכות חיים, השדה המשים, וכמדען צרכן עם בית ראש ממשלה יצרנית מכשירי חשמל.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

There’s no better way for you to imagine being here than to visit us. Being at Carson-Newman is the best way to know how you fit at this top-ranked liberal arts university, founded in 1851. See what y ... קרא יותר

There’s no better way for you to imagine being here than to visit us. Being at Carson-Newman is the best way to know how you fit at this top-ranked liberal arts university, founded in 1851. See what your life can look like here. Walk our campus and get a sense that you will be an important part of an active campus that is 2,000 students strong. קרא פחות
ג'פרסון סיטי , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות