תואר ראשון במדעים ביו-רפואיים

כללי

תיאור התכנית

עדכון מועד אחרון ליישום

  • סטודנטים שאינם איחוד אירופי / EEA: 1 במאי (המועד האחרון למועד 1 באפריל הוארך עקב COVID-19)
  • סטודנטים וסטודנטים של האיחוד האירופי / EEA שאינם זקוקים לוויזה ללימודים / היתר שהייה דרך VU Amsterdam *: 1 ביוני (המועד המקורי ליום 1 במאי הוארך עקב COVID-19)
מהות האדם ובריאותו
אם אתה רוצה לחקור את המהות של בני האדם, כדי להבין את הביולוגיה של הגוף האנושי בריא ואת הופעת המחלה, אז מדעי הביו הוא התוכנית בשבילך. תוכלו ללמוד על ביולוגיה של האדם, וכיצד ליישם את הידע הזה במחקר מדעי בנושאים רפואיים סביב בריאות ומחלות. יש עדיין כל כך הרבה מחלות ותנאים שאין לנו פתרונות. אז זה כל כך חשוב לנו להרחיב את הידע שלנו על איך בדיוק הגוף שלנו עובד. לפיכך, תלמד את זה בכל רמה, מן המולקולות לאוכלוסיות אנושיות.

במבט נוסף כמדען ביו-רפואי

בנוסף להכשרתך כמומחה אקדמי בביולוגיה אנושית ובביולוגיה מולקולרית, תלמד גם כיצד לבחון סוגיות ביו-רפואיות בגישה רב-תחומית. בהתבסס על הנושא של מדעי הבריאות וחיים החיים של Vrije Universiteit Amsterdam , תוכלו לפתח הן את הידע הביולוגי והן את המיומנויות היישומיות הדרושות לכם, כמדען ביו-רפואי, בכדי לעשות את ההבדל בקצה המפתח של המדע הביו-רפואי.

זה מה שתעשה
שנה א '- תרכוש ידע בסיסי במדעי הביו-רפואה, ותרכוש את הכישורים הבסיסיים, בעיקר בביולוגיה מולקולרית ותאית. תוכל לבחור נושא אופציונלי אחד בעודך עדיין בשנה 1.

שנה שנייה - תוכלו לחקור את המדעים הביו-רפואיים לעומק יותר, תוך התמקדות רבה יותר בביולוגיה אנושית. בנוסף, תוכלו לפתח ידע מעמיק יותר, תובנות ומיומנויות בתחומים שונים של מדעי הביו-רפואה. אתה תשלים את השנה עם שני מקצועות אופציונליים.

שנה שלישית - לרוב, תעצבו תוכנית משלכם. הסמסטר הראשון שמור לרכיבים אופציונליים, כגון קטין. לאחר מכן תעבור על קורס חובה (כולל 'כתיבה מדעית באנגלית') המכין אותך לקראת השמת המחקר, במקביל לנושא חובה בפילוסופיה של מדע ואתיקה.
עדכון אחרון: אפר 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... קרא יותר

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. קרא פחות