תואר ראשון בלימודי סיעוד (למבוגרים)

כללי

תיאור התכנית

סיעוד למבוגרים הוא דינאמי, מתגמלת ומיומנת אכפתיות וחמלה קריירה. תוכלו לפתח מיומנויות מגוונות החל מסירה של חינוך לבריאות לאנשים ממגוון רחב של רקעים כדי לספק טיפול מורכב עבור אנשים עם מספר רב של תנאים חריפים או ארוכי טווח.

תוכנית זו נועדה לפתח אחיות שמסוגלות לספק טיפול אישי, בטוח ויעיל, בעבודה עם מקצועות וסוכנויות אחרות בסביבת הבריאות המשתנה ומורכבת.

תוכלו לחוות מגוון של מיקומים קליניים וכן ילמדו באמצעות מגוון רחב של טכניקות וגישות. אתם תעשו תרגול קליני ל -50% מהקורס, במיקומים קהילתיים ובית חולים, כמו גם ניסיון עצמאי במגזר.

במיקומים, הסטודנטים מעורבים בפעילות סיעודית, כולל מתן טיפול למגוון של חולים הרלוונטיים Pathway הסיעודי הנבחר שלהם.

סביבת הלמידה של GCU מספקת הזדמנויות חדשניות, גמישות ואפקטיביות לפיתוח מיומנויות הבנה ומיומנויות, תוך שימוש בשיטות כגון שילוב של הדרכה מקוונת ומולדת וחבילת סימולציה בין-מקצועית מתקדמת.

הקריירה שלך

בסיומו המוצלח של התכנית, זכאים הבוגרים להירשם כאחות מוסמכת במועצת הסיעוד והמיילדות (NMC). בוגרי בית הספר מצוידים במגוון רחב של תפקידים ב NHS, עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מטופלים, לקוחות, משתמשי שירות ומטפלים, ומובילים גם בתחום הניהול והמחקר.

מה תלמד

שנה 1

ערכים ושיטות סיעוד מבוססות זכויות, שיפור בריאות, טיפול רפואי עכשווי, מבוא לתרגול מבוסס ראיות.

שנה 2

גישות אלטרנטיביות ואלטרנטיביות לסיעוד למבוגרים, פיתוח מיומנויות למקצועות סיעוד מקצועיים (למבוגרים).

שנה 3

סיעוד מבוגר להעצים, לאפשר ולשפר את הטיפול הממוקד אדם, כדי לאחד את המיומנויות המקצועיות של סיעוד (למבוגרים בלבד).

דרישות כניסה

BSc שנה 2

HNC טיפול ומיומנות מנהלית עם B ביחידות מדורגות, השלמת בהצלחה של 600 שעות קליניות, אך מומלץ להגיע קרוב ככל 620 שעות קליניות ככל האפשר (בתחום הקליני המיועד). המועמדים צריכים לקבל מינימום של נוכחות של 90% בקולג 'ו מינימום של נוכחות של 90% במקצוע תרגול. יישומים כפופים לראיון ומקומות חייב להיות נתמך על ידי שותף במכללה.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 כל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

דרישות נוספות

מועמדים צפויים להיות ראיות להערכת המחקר בתוך 5 השנים האחרונות. מועמדים נבחרים יוזמנו להשתתף באחד מימי הפונים שלנו כחלק מתהליך הקבלה.

BSc שנה 1

SQA גבוה יותר

BBC כולל אנגלית בתוספת Nat 5 מתמטיקה ב C

שלב

BC ועוד GCSE שפה אנגלית ומתמטיקה ב C / 4

ILC גבוהה

H3 H3 H3 כולל אנגלית פלוס רמה רגילה מתמטיקה ב B1

תואר מוסמך

24 נקודות

מִכלָלָה

גישה למערב לסיעוד מכללות שותפים. HNCs במגוון נושאים ייחשב. על המועמדים להיות בעלי אוריינות ומספרות ברמה הלאומית 5.

תעודה מורחבת BTEC

MMP בתוספת GCSE מתמטיקה ואנגלית ב C / 4

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה בהן אנו משתמשים מבטיחות שהתכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

הסמכה מקצועית

בסיומו המוצלח של התכנית, זכאים הבוגרים להירשם כאחות מוסמכת במועצת הסיעוד והמיילדות (NMC).

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות