קרא את התיאור הרשמי

תואר ראשון בחינוך סיעודי

אתם כבר סיימתם הכשרה בבריאות ובילדים (סיעוד), סיעוד גריאטרי או מיילדות, ורציתי ללוות אחרים כמורה מומחה למקצועות סיעוד ולהיות זכאי לעבודה בסיעוד? בתואר ראשון לתואר ראשון בחינוך סיעודי אנו מכינים אותך בדיוק בשביל זה.
ההתמקדות היא בשאלה: כיצד אתם מניעים קבוצות לומדים לשונית, תרבותית, אינטלקטואלית והטרוגנית עבור מקצוע פיזי, פסיכולוגי וחברתי מאתגר בטווח הארוך? בין היתר, אנו מראים לכם אילו שיטות פדגוגיות-דידקטיות ניתן להשתמש בהם כדי להציג חניכים ללמידה עצמאית, כיצד לשלב את ממצאי המחקר הנוכחיים בהוראתכם, וכיצד ההעברה מהתיאוריה לפרקטיקה עובדת, תוך התחשבות באתגרים החברתיים.
בקורס ההתכתבות שלכם, אתם רוכשים ידע חשוב במדעי החברה, בפסיכולוגיה, בפילוסופיה ובמדעי הבריאות, וכן מתמודדים עם תנאי מסגרת פוליטיים ומשפטיים וכן בנושא הדיגיטציה בסיעוד.

תואר מוסמך

כל התוכניות הנוכחיות של IUBH מוסמכות על ידי FIBAA (קרן ההסמכה למינהל עסקים בינלאומיים).
הסמכה מובעת רק אם תוכנית הלימודים ממלאת את כל הדרישות האיכותיות במונחים של תוכן ומבנה.
FIBAA הוא סוג של TÜV לחינוך אקדמי, אשר בודק את האיכות של תוכניות בוגר ומורה מטעם מועצת ההסמכה. ההסמכה מתחדשת בכל חמש שנים (הסמכה ראשונה) או שבע (שנות הסמכה מחדש) - ערובה לאיכות ההוראה שלנו.
עבור קורסים באיכות יוצאת דופן, FIBAA מעניקה חותמת הפרמיה שלה. חמישה קורסים ב- IUBH כבר זכו בחותם מיוחד זה. IUBH הוא אחד האוניברסיטאות המובילות בגרמניה עם חמישה או יותר חותמות פרימיום.

הקריירה העתידית שלך בחינוך סיעוד

עם השלמת תוכנית הסיעוד שלנו חינוך, אתה יכול בעיקר לקחת את עמדת ההוראה במוסדות חינוך סיעודי ובריאות. סדרי עדיפויות אפשריים כוללים בריאות וסיעוד, בריאות וטיפול בילדים, טיפול בקשישים ובמיילדות / טיפול ביולדות.
בנוסף, אתה גם (עצמאי) פעילויות הוראה בהשתלמות ובחינוך פתוח, הן עבור מטפלים מקצועיים, כמו גם קרובי משפחה אכפתיות. תחומי יישום נוספים הם עיסוקים עם פעילות מומחים, כגון: הוצאה לאור, חברות ביטוח בריאות או מרכזי ייעוץ. אבל אתה יכול גם לעשות קריירה בתור מומחה לטיפול בניהול פרויקטים או מחקר.

סקירה כללית של הקורס

למידה מרחוק למידה סיעודי אתה תלמד בעיקר יסודות מדעיים של חינוך מבוגרים, כללי סיעוד ספציפי דידקטי למידה לכל החיים. כמו כן, תהיו מודאגים מהניתוח של תנאי מסגרת בתחום ההוראה והלמידה, ההקשרים הסיעודיים השונים והשינויים העתידיים בסיעוד עצמו, כמו כן יידונו ויידונו היבטים משפטיים ואתיים, תובנות רלוונטיות מפסיכולוגיה וניהול. תוכלו גם לקבל תובנות חשובות לתוך הגדרות שונות של אשפוז ואשפוז טיפול לקשישים ולזקנים או הנהלת בית החולים.
התוכנית לתואר ראשון שלנו יש מבנה מודולרי, כלומר לך ללמוד על בסיס של תחומי הנושא אשר מחולקים מה שנקרא "מודולים". בתוך המודולים הללו, יש לפעמים קורס מבוא וקורס התמחות, אשר מכינים אותך באופן שיטתי להשלמת המודול הזה. בתוך המודולים, תקבל זיכויים עבור כל הסיום מוצלח (אירופה אשראי מערכת) המתעד את ההישגים שלך. זיכויים אלה ECTS הם בינלאומיים להשוות וכמובן מוכר.

התמחויות

בסמסטר השישי, אתה בוחר את שתי ההתמחויות שלך בהיקף של 20 ECTS. לשם כך אתה בוחר התמחות מומחה ("התמחויות חובה") בתחום החינוך סיעוד והתמחות תפקודית ותעשייתית ("Wahlspezialisierung").
כמה התמחויות הבחירות למופת הן:
  • טכנולוגיה בתחום הבריאות ובריאות הציבור
  • כלכלת בריאות
  • עקרונות יסודיים ואבחנתיים של חינוך מרפא
  • ניהול וייעוץ בתחום החינוך והייעוץ
  • משפט בתחום הבריאות והרוח

מודלי מחקר

להתאים את למידה מרחוק את החיים שלך.

אתה יכול להשלים את התואר הראשון שלנו במשרה מלאה ו שני במשרה חלקית וריאציות. במונחים של תוכן, מודלים אלה זהים, אבל עם גרסאות במשרה חלקית, זמן הלמידה השבועי שלך מופחת.

המחקר במשרה חלקית מתאים במיוחד לאלה שכבר יש להם עומס עבודה גבוה או שרוצים להפחית את העלויות החודשיות שלהם.

במשרה מלאה

משך

במשרה מלאה אתה יכול לבחור את המספר המרבי של קורסים לסמסטר. אם לא תסיימו את הלימודים בזמן המיועד, יוארך המחקר ל -18 חודשים נוספים. במהלך הזמן הזה אתה יכול להשתמש בכל ההצעות של למידה מרחוק כמו קודם ללא תשלום. אם אתה מבחין כי יש לך פחות זמן מהצפוי, אתה יכול לעבור מודל זמן שונה עם תקופה של 3 חודשים עד סוף החודש.

במשרה חלקית

משך

במשרה חלקית הלימודים להפחית את שכר הלימוד החודשי. במקביל, מספר הקורסים אתה יכול לבחור בכל סמסטר גם ירידה.

אם אינכם יכולים לסיים את התואר תוך זמן קצוב, הלימודים יוארכו ל -18 חודשים נוספים. במהלך הזמן הזה אתה יכול להשתמש בכל ההצעות של למידה מרחוק כמו קודם ללא תשלום. אם אתה מבחין שיש לך יותר זמן מהצפוי, תוכל לעבור למודל זמן שונה עם תקופה של 3 חודשים עד סוף החודש.

שפת ההוראה של התוכנית:
גֶרמָנִיָת

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי IUBH Fernstudium »

עדכון אחרון: May 14, 2019
This course is מקוון
Start Date
July 15, 2019
Duration
36 - 72 חודשים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
312 EUR
בחודש. המחירים משתנים בהתאם לדגם הזמן.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
July 15, 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

July 15, 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date