תואר ראשון בבריאות הציבור

כללי

תיאור התכנית

התוכנית לתואר ראשון בבריאות הציבור מספקת לסטודנטים מגוון של קורסי תוכן בריאות ושיטות מבוססות מיומנויות קורסים שמכינים מועמדים לעבודה במגוון של הגדרות, כולל מחלקות בריאות המחוז והמדינה, ארגונים ספציפיים למחלות, תוכניות בריאות בעבודה, סוכנויות בריאות ממשלתיות, ותכניות לקידום הבריאות של המכללות.

חוויית האבן, התמחות של 12 אשראי, מעניקה למועמדים הזדמנות לנצל ידע ומיומנויות שפותחו בקורסים במסגרת ארגון בריאות הציבור. סגל התכנית מספק תמיכה למועמדים באיתור הזדמנויות התמחות המשלימות מטרות ואינטרסים של הקריירה.

תוכנית בריאות הציבור מכינה מועמדים לשבת לבחינת מומחה לחינוך לבריאות (CHES).

מה תלמד

תלמד את האמנות והמדע של הגנה ושיפור בריאותם של משפחות וקהילות באמצעות קידום אורח חיים בריא, מחקר ואיתור ובקרה של מחלות זיהומיות.אתה בוגר עם הכישורים והידע הדרושים לעבוד במגוון של בריאות הציבור הגדרות כולל הממשלה, בריאות במקום העבודה, בתי חולים, בתי ספר, מלכ"רים ועוד. עם השלמת התוכנית, אתה תהיה מוכן לבחינת מומחה לבריאות החינוך (CHES).

אתם תקבלו ללמוד את הכישורים החיוניים לקריירה בריאות הציבור באמצעות אינטראקציה עם פרופסורים מרתקים הידיים על הקורסים. חוויית אבן הפיתוי שלך, התמחות של 12 שנות אשראי, תספק לך הזדמנות ללא תחרות ליישם את מה שלמדת בקורסים שלך למסגרת חיים אמיתית בארגון בריאות הציבור.

תוכנית הלימודיםלפתח את הידע והכישורים הנדרשים של מקצוע בתחום בריאות הציבור עם קורסים מרגש בתכנון תכנות והערכה, תקשורת בריאות, מנהיגות, וכן התמחות מקצועית סמסטר מלא.

דרישות קבלה

אנו ממליצים להגיש בקשות לשנה הראשונה באוקטובר או בתחילת נובמבר. אנו מחליטים על הודאתך לאחר שתשלים את בקשתך.

המועד האחרון לסטודנטים העברה

סתיו: אוגוסט 1

ריכוז האומנויות הליברליות

ריכוז האומנויות הליברליות שלנו מציע אופציה לתלמידים המבקשים הסמכה בחינוך כולל ילדות. זה גם עשוי להשלים את השני הקשורים הקשורים, כגון פסיכולוגיה, נשים ומחקרים מגדר או בילוי ופנאי.

תחזית קריירה

הבוגרים שלנו עובדים במסגרות מגוונות מבתי חולים ומערכות בריאות, לבתי ספר ולבריאות במקום העבודה, לארגונים קהילתיים ולשירותים חברתיים. כמו קהילות להתמקד יותר על בריאותם של האזרחים שלהם, הביקוש לעובדי בריאות הציבור ומחנכים ממשיך לגדול.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. קרא פחות