תואר ראשון בבריאות, אחות מוסמכת

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

למה ללמוד סיעוד בסאבוניה?

שם תכנית הלימודים: תכנית לתואר ראשון בסיעוד

תואר ראשון: תואר ראשון בבריאות

היקף תכנית הלימודים: 210 נ"ז

עיר: קואופיו, פינלנד

אופן ההוראה: במשרה מלאה, בקמפוס

תקופת היישום: 9-24 בינואר 2018


מטרות הלימודים

לאחר השלמת הלימודים סיעוד יהיה מומחה מיומן ומוכשר. יהיה לך ידע נרחב של סיעוד; תוכלו לשלוט על המושגים הנדרשים, שיטות ומיומנויות כדי לאפשר הערכה קריטית וקבלת החלטות שינוי במצבי סיעוד בלתי צפוי.

לאחר סיום הלימודים, אתה תהיה מומחה בחולים סיעוד ויש להם היכולת ליישם את הידע שלך ואת הכישורים בעת פתרון בעיות סיעוד מורכבות ובלתי צפויות.

במהלך הלימודים תלמד להיות אחראי על עבודה או פרויקטים מקצועיים וכן לעבוד בעבודות מומחים בתחום הסיעוד. תלמדו גם להעריך את כישוריכם ואת כישוריהם והתפתחותם של אנשים וצוותים אחרים. תוכלו ליישם, להעריך ולנתח את כישורי הסיעוד שלכם במצבים שונים. תוכלו גם לתאם את העבודה ולעבוד באופן עצמאי כמומחה לסיעוד במדינת מולדתכם ומחוצה לה. תהיו מוכנים ללמידה לכל החיים ותוכלו לתקשר הן בעל פה והן בכתב עם קהלים שונים בתחום הסיעוד ומחוצה לו. יהיו לך גם כישורי תקשורת טובים בשוודית ובאנגלית.

בחירת המייג 'ור או התמחות


התואר מורכב מ -180 ECTS של מחקרים משותפים ו- 30 ECTS של מחקרים חלופיים.


בשלב הסופי של הלימודים, אתה יכול לבחור 30 ECTS של מחקרים מקצועיים חלופיים. המודולים כוללים, בין השאר, בריאות הנפש וטיפול בהתמכרות בסביבות שונות, סיעוד קליני של מטופלים רפואיים בסביבות שונות, סיעוד פרופיטיבי בסביבות שונות, וסיעוד טיפול נמרץ ונמרץ. ניתן לכלול גם קורסים בשפות זרות וקורסים יזמיים למחקרים חלופיים. אתה יכול לפתח את כישורי היזמות גם במהלך תקופות האימונים.

הכשרה


הרשות הפיקוח הלאומית לרווחה ובריאות (VALVIRA) מעניקה רישוי, על פי בקשה ועם הכרזת ה- UAS, לעסוק בסיעוד כאיש מקצוע מורשה. ההסמכה המקצועית של אחות והשכלת אחות העובדת בסיעוד כללי מוסדרים על פי ההנחיה 2013/55 / EY של הפרלמנט האירופי והמועצה וכן על ידי מסגרת הכישורים האירופית, 2006.

תוכן הלימודים

לימודי התואר הם לימודים במשרה מלאה ונדרשת נוכחות בחלק מהקורסים. שיטות הלימוד כוללות למשל שיעורי קשר, לימודי מרחק ועצמאות, eLearning, סטאז 'וכן עבודות RDI. תקופות ההתמחות הינן לימודים במשרה מלאה ונדרשת נוכחות.


אנו משתמשים בשיטות מגוונות בחינוך שלנו, למשל סדנאות מיומנויות והדמיה. העקרונות המנחים בחינוך לסיעוד הם קיום יחסי מין בין תיאוריה לפרקטיקה, שיעורי קשר ולימוד עצמאי הן על ידי עצמו והן בצוותים וכן למידה בתרבויות מומחים שונות. התלמיד לוקח תפקיד פעיל בלימודים.


במהלך השנה הראשונה ללימודים שלך, תלמד להתבונן בבני אדם כישות פסיכו-פיסיקלית ותלמד את יסודות ההנקה. תוכלו ללמוד להשתמש בערכים סיעוד ועקרונות כדי לשפר את הבריאות ואת היכולת תפקודית כמו גם סיעוד חולים רפואיים.


במהלך השנה השנייה, תלמד להשתמש במידע המבוסס על ראיות בתרופות של המחלות הנפוצות ביותר ובסיעוד סיעודי. סיעוד perioperative מכסה סיעוד לפני, במהלך ואחרי ניתוחים. במהלך תקופות ההכשרה תלמד ליישם ולהרחיב את הידע של ילדים סיעודיים, מתבגרים ומשפחות, כמו גם של בריאות הנפש וטיפול בהתמכרות.


במהלך השנה השלישית תוכלו ליישם ולנתח מידע על הזדקנות וצרכי הלקוחות ותוכלו ליישם סיעוד בסביבות שונות. תוכלו להעריך את צרכי ההתפתחות בסיעוד וכן לתכנן וליישם פתרונות לחידוש ופיתוח סיעוד. תוכל גם ליישם את כישורי ה- RDI שהשגת במהלך הלימודים בעת תכנון וכתיבת עבודת הגמר שלך.


במהלך השנה האחרונה ללימודים תוכלו ליישם, להעריך ולנתח את כישורי הסיעוד שלכם בתחומים שונים, לתאם את עבודתכם ולעבוד באופן עצמאי כמומחה לסיעוד בסביבה בינלאומית. תהיה לך את היכולת לתקשר הן בעל פה והן בכתב עם קהלים שונים בתחום הסיעוד ומחוצה לו.


התוכן של לימודי סיעוד להתחיל עם היכרות עם סיעוד ולהמשיך ליישם את המיומנויות סיעוד במצבים שונים העבודה המטופל, למשל חולים בגילאים שונים עם מחלות שונות. הכישורים שלך מפותחים ומעמיקים במהלך הלימוד.

מבנה הלימודים


היקף התוכנית לתואר בסיעוד הוא 210 ECTS. אתה צפוי להשלים 60 ECTS במהלך כל שנת לימוד; זה אומר 1600 שעות של עבודה סטודנט.


הקורסים בתכנית הלימודים מהווים מודולים רחבים; הם אינם נפרדים, אלא תומכים בהתפתחות הכוללת של התלמיד ובפיתוח המומחיות שלו. כתוצאה מכך, הוראה RDI מבוסס עבודה מבוססים במהלך התהליך.


שנה א ': בניין מקצועי סיעוד זהות 60 ECTS

 • יסודות הסיעוד
 • יסודות הידע לסיעוד


שנה ב ': פיתוח מיומנויות מקצועיות 60 ECTS

 • חיזוק ידע סיעודי
 • הרחבת ידע סיעודי


שנה ג ': העמקת ידע סיעודי מקצועי 60 ECTS

 • העמקת הידע לסיעוד
 • פיתוח מומחיות סיעוד


שנה 4: יישום ידע מקצועי 30 ECTS

 • החלת מיומנויות סיעוד מקצועיות בתחומי פעילות שונים

אפשרויות קריירה


אתה יכול לעבוד בתור מומחה סיעודי למשל במרפאות בריאות, במחלקות החולים שירותי טיפול בבית. בנוסף, חברות טיפול רפואי ובריאות, מרפאות חוץ מיוחדות לטיפול רפואי, מחלקות ותיאטראות תפעוליות, כמו גם מרפאות לבריאות הנפש, יכולות להיות המעסיקים העתידיים שלך. אתה יכול גם להיות קריירה בינלאומית או להיות יזם.

הבינלאומי


אתה יכול ללמוד נושאים בינלאומיים ולפתח מיומנות intercultural שלך בשלבים שונים של הלימודים שלך הן בסאבוניה UAS בסביבה רב תרבותית באוניברסיטאות השותפים הזרים שלנו. בנוסף, אתה יכול לשפר את מיומנויות intercultural שלך על ידי להיות עמית עמית מורה ו / או על ידי אירוח סטודנטים המט"ח שלנו.

שותפים החליפין שלנו הם למשל באוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, קנדה, סין, הודו, קניה, מוזמביק, נמיביה, סלובקיה, סלובניה, ספרד, תאילנד ובריטניה.

שיתוף פעולה


ב- Savonia UAS אנו מיישמים את OIS (Open Innovation Space), שבו למידה ולימוד איכותיים משולבים עם RDI מבוסס-עבודה. הסטודנט פעיל ועובד על הנחות שונות, קבוצות, קהילות וסביבות eLearning. סטודנטים מתחומים שונים, מורים ואנשים העובדים ב- RDI, יחד עם נציגים מחיי העבודה על סוגים שונים של משימות ולפתור בעיות מעשיות שונות. חלק מהמחקרים הושלם על ידי עבודה על פרויקטים שונים מבוססי עבודה.

מחקר


ב Savonia UAS הקצינו RDI להתמקד באזורים. תכנית הלימודים בסיעוד מתמקדת בטכנולוגיה רווחית יישומית.

אפשרות להמשיך בלימודים לאחר סיום הלימודים


סוגים שונים של המשך, המשך והמשך תמיכה והדרכה תמיכה ולשפר את הקריירה שלך פיתוח קריירה. לאחר השגת שלוש שנות ניסיון בעבודה, תוכל להמשיך את לימודיו ב- UAS ולהשלים שם תואר שני. אוניברסיטאות גם לספק אפשרויות להשכלה נוספת.

בחירת סטודנטים


בחירת התלמידים של סיעוד מבוססת על pretask ועל הראיון.

על המועמדים להעביר את כל חלקי הבחינה על מנת להיבחר לכניסה.

מבנה בחינת הכניסה:

 • Pretask (מקסימום 30 נקודות)
 • ראיון (מקסימום 40 נקודות)


Pretask:

כל המועמדים הזכאים נדרשים להשלים את שאלון המסע המקוונת ללא הזמנה ספציפית. שאלון Pretask מקוון כולל שאלות (בחירה מרובה ומסות קצרות) בהתבסס על הבנת הנקרא ו / או ניתוח של המאמר אשר המועמדים מקבלים במהלך תקופת היישום, לא קודם לכן. בדיקות Pretask גם מיומנות המועמדים בכתב באנגלית.

הוראות למשימה מראש

 • מענה לשאלון PreTask ייקח בערך 60 דקות.
 • השאלון ניתן להשלים בחלקים וניתן לערוך אותו עד שהוא מוכן להישלח בכללותו.
 • השאלה האחרונה היא תזכורת: זכרו להגיש את שאלון ההערכה

Pretask יש להגיש את שירותי הקבלה סאביה UAS על ידי 24 ינואר 2018 עד השעה 12:00 פינית.


רֵאָיוֹן:

20 מועמדים זכאים שקיבלו את הציון הגבוה ביותר מהטיעון יוזמנו לראיון. הראיון מורכב מנושאים כגון מוטיבציה וסוגיות אתיות, כישורים חברתיים, יכולות למידה ומיומנות של מועמדים באנגלית מדוברת.


ראיונות מסודרים במהלך 20 ו 21 מרס 2018 באמצעות סקייפ. ההזמנה והתוכנית יישלחו למועמדים לא יאוחר מסוף פברואר 2018.


Savonia UAS אינה משתפת פעולה עם UAS אחרים ולכן התוצאה של העמדת הפנים והראיון מתקבלת רק ב- Savonia UAS. Savonia UAS לא יקבלו את מבחן הכניסה התוצאה של כל UAS אחרים.


אנא בדוק את האתר לקבלת מידע נוסף על

 • איך ליישם
 • זכאות
 • שכר לימוד
 • מקום לימוד אחד לכל הוראה

דרישות בריאות


אדם החלים על תוכניות הרווחה והבריאות צריך לשקול אם יכולתו הבריאותית והיכולת הפונקציונלית שלו מאפשרת לו להשלים את העבודה המעשית והתמחות הקשורה למחקר בהצלחה.


על המבקש לשקול את הדברים הבאים:

 • לימודים ועבודה בתחום דורשים בריאות נפשית טובה.
 • השדה אינו מתאים לאדם המשתמש בסמים או התעללות באלכוהול או בתרופות.
 • למשל הפרעות שרירים ושלד, מחלות דרמטולוגיות כרוניות ואלרגיות עלולות להפוך לבעיות בריאותיות במהלך מחקרים או בהמשך חיי העבודה.
 • מחלות Bloodborne יכול להגביל את הנתיב המחקר או אינטגרציה מקצועית.

לפני תחילת ההתמחות המודרכת, התלמיד נדרש להגיש תמליל של רישום פלילי לבקשת UAS אם ההתמחות כוללת בעיקר עבודה עם קטינים.

המבקש נדרש לספק מידע על בריאותו ועל יכולתו התפקודית לבקשת UAS הנדרש להערכת זכאות הכניסה. הוא גם נדרש לתת מידע על כל החלטה מוקדמת אפשרית על ביטול זכאותו ללימודים.

ה- UAS עשוי לדרוש מהתלמיד להגיש תעודת בדיקה של תרופות אם יש סיבה לחשוד כי הוא או היא תחת השפעת סמים במהלך הלימודים המעשיים או התמחות, או כי הוא או היא יש התמכרות לסמים.

שפה


כל התכנית נעשית באנגלית. בנוסף, נכללים גם שוודית (עבור סטודנטים פיניים) וקורסים בשפות זרות אחרות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

®Savonia University of Applied Sciences is one of the largest and most versatile Universities of Applied Sciences in Finland.

®Savonia University of Applied Sciences is one of the largest and most versatile Universities of Applied Sciences in Finland. קרא פחות
קופיו , ורקאוס + 1 יותר פחות