תואר ראשון בבית מרקחת (BPharm)

כללי

תיאור התכנית

 • משך (שנים): 5 שנים
 • זכאות: בית מרקחת (BPharm, 5 שנים)
 • רמת ההסמכה: מחזור ראשון (תואר ראשון)
 • שפת ההוראה: יוונית או אנגלית התוכנית מוצעת בשתי השפות בקבוצות שונות
 • מצב לימוד: במשרה מלאה
 • קרדיט ECTS מינימלי: 300

פרופיל של התוכנית

מטרות

המטרה הכוללת של התוכנית היא להכין את התלמידים באופן מדעי ומקצועי כדי להיות בקיאים לחלוטין במדע של בית המרקחת.

מטרות

תפקידם של הרוקחים הוא מאוד חשוב לבריאות כפי שהם מומחים בתחום התרופות. תוכנית הלימודים עולה בקנה אחד עם הסטנדרטים והדרישות האירופאיות המודרניות, והיא בנויה בדרך לספק לבוגר את הרקע האקדמי העכשווי, את הידע המדעי ואת כל המיומנויות הדרושות כדי להפוך לרוקח מצליח.

הקורס נועד לספק את כל הידע הפרמצבטי, הקשור לכימיה, לטכנולוגיה, לפעילות ולביטחון של תרופות, על מנת שהבוגרים יוכלו ליישם את הידע שלהם לתרופות לטובת המטופלים.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

הזדמנויות תעסוקה פוטנציאליות כוללות בית מרקחת קהילתי, בית מרקחת של בית חולים, תעשיית התרופות, תעשיית הקוסמטיקה, ענייני הרגולציה.

גישה ללימודים נוספים

הבוגרים יוכלו להמשיך ללימודים לתואר ראשון בתחום הבחירה שלהם. כיום, University of Nicosia אינה מציעה תוכניות לתואר שני בבית המרקחת.

הערכה

הערכת הקורס כוללת בדרך כלל בחינת גמר מקיפה והערכה מתמשכת. הערכה מתמשכת יכולה לכלול בין היתר, אמצע תנאי, פרויקטים, והשתתפות בכיתה.

ציוני המכתב מחושבים על בסיס המשקל של הבחינה הסופית והערכה מתמשכת והסימנים המספריים בפועל המתקבלים בשני מרכיבי ההערכה. על סמך ציוני הקורס מחושב ממוצע הנקודות הממוצע של ציון הסמסטר של התלמיד (GPA) וממוצע הנקודות המצטבר (CPA).

דרישות סיום הלימודים

על התלמיד להשלים 300 ECTS ואת כל דרישות התוכנית. נדרש ציון מינימלי מצטבר של ציון ציון (CPA) של 2.0. לכן, אם כי "D" הוא ציון PASS, על מנת להשיג מחיר לרכישה של 2.0 נדרש ציון ממוצע של 'C'.

תוצאות למידה

עם השלמת התוכנית יוכלו התלמידים:

 1. להיות מומחים בתחום המרקחת והתרופות ולהיות מסוגלים להציע את המומחיות שלהם לחולים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות, ולייעץ להם על שימוש נכון ויעיל של תרופות
 2. בעל ידע מלא ומודרני בתחום המרקחת באמצעות רקע אקדמי ומעשי מקיף בבתי המרקחת, ולהיות מסוגל להסתגל להתפתחויות המדעיות והטכנולוגיות המהירות
 3. להיות מסוגל לתת תרופות בצורה בטוחה
 4. לדעת וליישם את החוקים ואת הקוד האתי של בית המרקחת
 5. להיות מוכן להשתתף בבחינות עבור רישיון מקצועי (אזרחי האיחוד האירופי)
 6. לפתח מיומנויות אישיות הקשורות למקצוע של בית המרקחת
 7. להעריך את תעשיית התרופות ואת השוק.
 8. תרגול בסביבה פרמצבטית מודרנית
 9. להיות אנשי מקצוע בתחום הבריאות טוב ולהיות מסוגלים לשלב את התיאוריה עם ניסיון מעשי על מנת לחזק את התפקיד החברתי של הרוקח, ולהיות מסוגל להתערב בתרפיה
 10. יש בסיס תיאורטי למחקרים נוספים ו / או מחקר
עדכון אחרון: נוב 2018

אודות בית הספר

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. קרא פחות
ניקוסיה , אתונה + 1 יותר פחות